Tetování

15 nejlepších návrhů tetování Libra se jmény a významy

Váhy, sedmé znamení zvěrokruhu, symbolizuje rovnováhu, harmonii a smysl pro fair play. Symbolizují to váhy, které jsou oblíbeným motivem Vah, které se snaží vytetovat si znamení zvěrokruhu na své tělo, zatímco samotný symbol je také běžným designem pro tetování Vah.

Váhy se staly trendovými a nahoře bylo jen několik vybraných návrhů používaných po celém světě. Při použití s ​​různými barvami a odstíny vždy vytvoří krásný efekt. 3D tetování Libra vytvořilo magnetickou přitažlivost pro milovníky tetování. Toto je téma pro tetování znamení libra.

tetování libra

Obrázky tetování Libra pro muže a ženy:

Níže jsou uvedeny nejoblíbenější a nejlepší tetovací vzory symbolů libra pro muže a ženy s obrázky a významy.

1. Pretty Libra Dragon Tattoo na zápěstí:

Toto je jedno ze slavných tetování Libra na zápěstí nebo jiných částech ruky. Na obrázku je drak, který drží váhu. Drak v několika evropských zemích znamená oheň, moc a bohatství, zatímco v Japonsku znamená velkorysost, sílu a moudrost.

Pretty Libra Dragon Tattoo na zápěstí

Tetování Vah s drakem tedy vytvářejí lidé, kteří mají výše uvedené vlastnosti. Tento design tetování libra je vyroben z tmavého černého inkoustu, zatímco lze použít i jiné barvy, díky kterým mu drak dodá jiný vzhled. Toto tetování provádí žena i muž na zápěstí, zádech, pasu, krku a spodní části zad.

2. Tetování Libra se slovy:

Váhy tetování se slovy

Jedná se o jedinečný design tetování Libra. Design obsahuje měřítko mezi nimi a slova, která symbolizují měřítko, jsou napsána na obou stranách. Jedna strana je pozitivní, zatímco druhá je negativní. Definuje dva typy charakteristik; Pozitivní zahrnuje dobročinnost, cudnost, střídmost, píli, trpělivost, laskavost a lidskost. Negativní stránka zahrnuje chtíč, chamtivost, vřavu, závist, hrdost atd. Jedná se o úžasné mistrovské dílo umění ukazující skutečný standard lidské bytosti.

3. Libra Name Tattoo pěšky:

Váhy Název Tetování pěšky

Nechat si udělat tetování Libra na noze má svou jedinečnou přitažlivost a je ideální volbou pro ženy i dívky. Vypadá to roztomile a když je to provedeno v tak komplikovaném vzoru, jako je tento, má to okouzlující efekt. Toto tetování dopisů lze provádět v různých atraktivních písmech, díky nimž je krásnější s hladkými křivkami a malými jedinečnými vzory kolem slova. Lze jej také vyrobit pomocí různých barevných kombinací podle vlastního výběru. Tady na tomto obrázku je libra krásně vytetovaná pěšky.

4. Kmenové tetování Libra pro muže:

Kmenové tetování Libra pro muže

Kmenové tetování, které je mezi milovníky tetování velmi oblíbené, není divu, že si najde cestu téměř do každého designu zvěrokruhu. Umění použít kmenový styl k vytvoření symbolu Vah je docela nápadité a dodává mu okrasný vzhled. Toto tetování může být provedeno na zápěstí, pažích nebo zádech, aby poskytlo úžasný vzhled. Ačkoli mnoho milenců má také taková kmenová tetování na krku a zádech. Jedná se o jeden z dokonalých návrhů tetování libra s více barevnými kombinacemi na pažích.

5. Tetování na zádech Libra pro ženy:

Dámské tetování se zadním dílem Libra

Toto zadní tetování Vah zobrazující Lady Justice s šupinami v ruce je obrazem vylepšení. Zobrazeno v jemných barvách a složitém designu, je to úžasné dílo. Modrá barva je symbolem nebes, zatímco ohnivá oranžová svědčí o pekle a paní spravedlnost s váhami uprostřed je ideálním představením spravedlnosti, která se odehrává mezi dobrem a zlem.

6. Geometric Libra Tattoo for Girls:

Toto tetování může být také pojmenováno jako tribal Tatra tattoo, protože je inspirováno návrhy, které používají. Toto tetování je vytvořeno pomocí geometrických tvarů, které nejprve použili kmenoví lidé k výrobě různých návrhů.

Geometrické tetování pro dívkyToto elegantní tetování je vytvořeno hlavně na zádech, ale je také známé jako roztomilé tetování Libra na zápěstí. Měřítko v tomto designu znamená inspiraci. Toto tetování je vyrobeno z černého inkoustu, ale mezi tím může být také použita červená barva, aby poskytl nejlepší kmenový vzhled.

7. Lady Libra Tattoo na krku:

Lady Libra Tattoo na krku

Vytváření znamení zvěrokruhu ve formě tetování se stalo tak běžnou záležitostí, že umělci i milovníci tetování hledají nové způsoby, jak zobrazovat své sluneční znamení, mírně odbočující od stereotypních vzorů znamení a symbolů. Tento design tetování, i když není úplný v zobrazení dámy spravedlnosti s váhami, má veškerou podstatu symboliky Váhy rovnováhy a harmonie. Samotné tetování má kvalitu jako anděl a dodává designu barvu. Tento typ tetování lady libra se většinou chlubí dospívajícími dívkami.

8. Tetování na znamení znamení zvěrokruhu Libra na ruce:

Váhy znamení znamení tetování na ruce

Symbol zvěrokruhu pro sluneční znamení Váhy je možná nejoblíbenější tetování Vah. Jednoduchý design a snadné provedení, nosí se téměř na jakékoli části těla. Jedno vyobrazení tohoto symbolu je, že rostoucí boule uprostřed udržuje ostatní dvě strany v rovnováze, zatímco další znázornění tohoto symbolu ukazuje skutečnost, že symbol Vah je podobný znaménku rovnosti.

9. Tetování s písmeny Vah se symbolem zvěrokruhu:

Tetování s písmeny Vah se symbolem zvěrokruhu

Zatímco někteří mají rádi rozsáhlé a složité vzory znamení zvěrokruhu napuštěné na těle, jiní to raději udržují jednoduché. Symbol zvěrokruhu Libra je doprovázen psaným textem ve stylu osobního písma. Elementární vzor tohoto tetování vyjadřuje jeho poselství jednoduchým způsobem a je to nejjednodušší způsob, jak vyjádřit hrdost na své znamení zvěrokruhu.

10. Tetování Libra Lady Justice na paži:

Váhy Lady Spravedlnost Tetování na paži

Paní spravedlnost spojená se znamením Vah je znakem míru a harmonie. Spravedlnost a rovnováha jsou její říše, jak je znázorněno prostřednictvím váhy v její ruce, zatímco má oči zavázané oči. To znamená, že předává spravedlnost založenou pouze na skutečnostech, které jí byly předloženy, aniž by nechala oči ovlivnit její úsudek. Tento design tetování je symbolickou reprezentací Libranovy vlastní osobnosti.

11. Tetování Lady Eye Libra na zádech:

Lady Eye Libra Tattoo na zádech

Jedná se o velmi zajímavé tetování Vah pro ženy, nyní také trendy u mužů, symbolizující spravedlnost. Na druhé straně to také znamená, že někde někdo sleduje všechny vaše činy a soudí vás odsud. Toto mistrovské dílo je skvělou kombinací zákona, duchovních přesvědčení a Vah jako znamení. Toto barevné tetování může mít úžasný efekt, pokud má 3D efekt.

12. Libra Scales Tattoo Design:

Váhy Váhy Tattoo Design

Váha je hlavním symbolem Vah a je velmi oblíbená v návrzích tetování, vedle symbolu zvěrokruhu Libra. Často známý jako váhy spravedlnosti, je příkladem všeho, co je spravedlivé a spravedlivé. Váhy se většinou používají samostatně, jsou také použity jako základ pro další propracované návrhy tetování Libra.

13. Tetování Libra Air Sign na stehně:

Tetování Libra Air Sign na stehně

Toto tetování znamení zvěrokruhu Libra je nejlepší, kdo věří na tetování znamení zvěrokruhu. Toto tetování speciálně označuje vzdušné znamení Vah. V tomto znamení prý vládne bohyně lásky a krásy (Venuše). Toto tetování nosí také lidé, kteří mají ve svém životě smysl pro rovnováhu. Tetování je vytvořeno kombinací černé a červené barvy. Slovo Váhy, když je vytvořeno v tetování, mu přidává na kráse.

14. Váhy váhy s křížovým tetováním:

Váhy váhy s křížovým tetováním

Bůh, dárce života, je nejvyšší soudce a váhy Vah v tomto provedení spolu se svatým symbolem kříže spojeného s Bohem se snaží tuto skutečnost pouze zopakovat. Tato reprezentace slunečního znamení Vah znamená, že Bůh je spravedlivý a vždy vládne ve prospěch toho, co je správné. Jedná se o jeden z jednoduchých návrhů tetování libra se složitostí na rukou.

15. Návrh tetování Libra Butterfly na rameni:

Libra Butterfly Tattoo Design na rameni

V tomto designu tetování Libra je měřítko neseno motýlem. Toto tetování proto symbolizuje svobodu a štěstí. Tetování je vytvořeno pomocí různých barev, což ho činí atraktivnějším. Toto tetování široce provádějí dívky dospívajících. Většinou ho vyrábějí na zádech a dolní části zad dívky, zatímco chlapci jej nosí na zápěstí, pažích a na hrudi.

Nápady tetování Libra tedy mají spolu s tím obrovský význam. Mohou být prováděny jako tetování znamení zvěrokruhu, stejně jako lidé, kteří jsou inspirováni symbolikou, kterou s sebou nese. Libra tetování na zápěstí se v asijských zemích stalo trendovějším a dává milovníkům tetování atraktivní vzhled.