Tetování

15 nejlepších návrhů a významů tetování ve znamení zvěrokruhu!

Tetování znamení zvěrokruhu si v dnešní době získává velkou popularitu. Fascinující věcí na tetování zvěrokruhu a snad i proto, proč by si většina lidí přála mít na těle obrázky znamení zvěrokruhu, je to, že představují způsob, jak ukázat světu trochu o sobě a své osobnosti.

Nejlepší návrhy a významy tetování ve znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu jsou hvězdná znamení. Jak všichni víme, narodíme se pod jedním z těchto dvanácti znamení a každé z nich řídí naše styly, nálady a osobnost. K dispozici je obrovská galerie tetování znamení zvěrokruhu, ze které si můžete vybrat svůj oblíbený design.

Populární obrázky tetování znamení zvěrokruhu:

Lidé mají tendenci mít rádi a oceňovat tato tetování znamení zvěrokruhu, protože jim to umožňuje ukázat, kdo jsou, a chlubit se velmi funky a vynikajícím dílem body artu. Vybrali jsme pro vás některé z nejlepších návrhů tetování znamení zvěrokruhu, abyste si mohli rozhodnutí usnadnit!

1. Tetovací design znamení zvěrokruhu Beran pro nohy:

Beran Flower Zodiac Sign Tattoo Design pro nohy

Lidé, kteří spadají do znamení zvěrokruhu Beran, bývají energičtí, aktivní, upřímní a inteligentní. Mají živou osobnost a mohou dělat velmi dobrou společnost. Na znamení zvěrokruhu, které ukazuje symbol Berana, který je podobný struktuře obličeje, je krásný pohled. Přítomnost růžových květů jí dodá ženštější vzhled.

2. Gemini Zodiac Sign Tattoo Design na stehně:

Gemini Zodiac Sign Tattoo Design na stehně

Lidé spadající pod znamení zvěrokruhu Blíženci jsou atraktivní, praktičtí a inteligentní lidé. Vědí, jak výhodně využít čas, a jsou velmi přátelští, vtipní a romantičtí. Tattoo design Gemini, který ukazuje portrét dvou dívek tváří v tvář opačným směrem, vypadá úhledně a zdůrazňuje povahu lidí Blíženců.

3. Taurus Baby Bull Tattoo Designs:

Návrhy tetování Taurus Baby Bull

Lidé spadající do znamení zvěrokruhu Býk jsou diplomatičtí, smyslní a fantastickí milovníci krásy a luxusu. Někdy mohou být docela materialističtí, i když na konci dne získají fantastické přátele. Roztomilý tetovací design Taurus, který ukazuje obrázek malého býka s rozkošně vypadajícím výrazem, je jedním z nejtvořivějších návrhů tetování, které byly dosud k vidění..

4. Návrhy tetování znamení zvěrokruhu Libra na noze:

Vahové znamení tetování na noze

Váhy mohou být velmi složité nebo velmi jednoduché; vše závisí na tom, jak je vnímáte a chápete. Tito lidé si svých vztahů váží a jsou romantickými, okouzlujícími a společenskými jedinci. Návrh tetování Libra, který ukazuje důležitý symbol vah s úžasným písmem pod ním, vypadá kreativně, jedinečně a nádherně.

5. Návrhy tetování znamení zvěrokruhu v Panně na rameni:

Panna znamení zvěrokruhu tetování vzory na rameni

Lidé spadající pod znamení zvěrokruhu Panna jsou klidní, vyrovnaní a tichí lidé. Jsou skvělými společníky a mají skvělé osobnosti. Tetování Panny, které ukazuje symbol tohoto znamení zvěrokruhu posetého hvězdami všude kolem, vypadá hezky, přitažlivě a žensky.

6. Návrhy tetování ve znamení zvěrokruhu Střelec:

Návrhy tetování na znamení zvěrokruhu Střelec

Střelec je znamení ohně. Jsou to svobodní, dobrodružní a nadšení lidé, kteří si užívají života, změn a flexibility. Tetování, které ukazuje oheň se šípem mezi ním obklopeným měsícem a hvězdami, dává designu majestátní a velkolepý výhled.

7. Rakovina Zodiac Sign Tattoo Design:

Rakovina znamení znamení tetování

Lidé s rakovinou jsou velmi náladoví. Mají náladu pro každou příležitost. Jsou dobrými společníky a mohou pomoci svým blízkým a blízkým v dobách nesnází. Krásně a pozoruhodně nakreslený symbol znamení zvěrokruhu Rak nakreslený velmi umělecky a jednoduše.

8. Tetovací znamení znamení zvěrokruhu Vodnář:

Znamení tetování znamení zvěrokruhu Vodnář

Úhledný tetovací design Vodnáře je ten, na kterém je vepsán obrázek bohyně vládnoucí tomuto znamení zvěrokruhu spolu se jménem umělecky vytesaného znamení.

9. Ryby Zodiac Tattoo na kotníku:

Ryby Zodiac Tattoo na kotníku

Dobrý tetovací design Ryby je takový, ve kterém je zobrazen obraz dvou ryb. Jeden z nich směřuje nahoru a druhý dolů. Zlatá barva mu dodává příjemný výhled a přítomnost proudící vody kolem něj vypadá úžasně.

10. Tetování horoskopu pro muže:

Alternativní horoskop pro muže

Mít návrhy tetování horoskopu přisuzuje předmět osobní touhy. Symbol horoskopu bude ilustrovat, že jsou velmi diskriminační, protože jsou vždy tak prudérní, jak někdy vypadají jako lidé, kterými jsou.

11. Tetování Scorpion na noze:

Scorpion tetování na noze

Ze všech znamení zvěrokruhu je znamení Štíra jediným znamením, které není živou bytostí, protože bude ideální pro jejich osobnost. Přesto nezahrnuje výzdobu a osobní interakce. Toto tetování bude shovívavé a krásné, zejména pokud bude nakresleno v oblasti nohou.

12. Super Zodiac Tattoo Design pro muže a ženy:

Super Zodiac Tattoo Design pro muže a ženy

Pokud jste jako většina lidí narozených ve znamení super zvěrokruhu, máte kreativní sérii, individuálního ducha a talent pro umění. Úžasné tetování zvěrokruhu vám může pomoci to všechno lépe vyjádřit. Nejlepší, co bylo řečeno, je, že vynikající a atraktivní tetování zvěrokruhu je velmi těžké najít, podle vašeho názoru, protože s těmito návrhy tetování je k dispozici spousta hezkých návrhů. Při jeho výběru buďte opatrní s některými pokyny.

13. Tetování Berana pro muže na bicepsu:

Mužské tetování Berana na bicepsu

O Beranu je známo, že je prvním ze znamení zvěrokruhu, a beran je znamením Aeries a člověk spadající pod toto tetování bude znám jako akce a myšlenka. Tato tetovací znamení zvěrokruhu znamenají, že je známo, že se nevyhýbají výzvě, a není nic, co by nezvládli. Mohou pozvat jakoukoli výzvu s otevřenou náručí.

14. Dívčí ryby tetování na zádech:

Dívčí ryby tetování na zádech

Většina žen se rozhodla pro dvanácté astrologické znamení tetování zvěrokruhu, protože je obecně připisováno každému, kdo se narodil v období od února do března. Jedinci s tetováním Ryby často vykazují vlastnosti znázorněné jejich znamením, které má dvě ryby spojené provázkem, ale plavou v opačných směrech. Díky tomuto tetování z nich bude skvělý humanitární pracovník, který využije úplného ústupu ze světa, aby našel bezpečnější přístavy.

15. Poloviční rukáv Aquarius Tattoo:

Poloviční rukáv Vodnář tetování

Pokud si chcete dát menší tetování, pak výběr tetování Vodnáře bude nejlepší volbou, protože díky tomu budete krásní a elegantní. Namalovat tetování Aquarius není ani správné, ani špatné, a toto tetování můžete kombinovat v libovolném stylu, který chcete.

Přehled:

Stejně jako u většiny tetování zvěrokruhu je součástí zábavných návrhů tetování znamení zvěrokruhu hledání způsobů, jak vzít tradiční, očekávané metody a vyladit je tak, aby byly přizpůsobenější. Pokud chcete získat jedinečné a stylové tetování znamení zvěrokruhu vytvořené pro vás, vynikajícím nápadem na získání těchto znamení zvěrokruhu by bylo uvést všechny nebo některé vzory zvěrokruhu v glyfické formě, která vám pomůže získat to nejlepší z poptávka. Tímto způsobem vám jakýkoli renomovaný astrolog může vytvořit seznam a spolupracovat s vámi na zahrnutí vaší osobnosti nebo jakýchkoli dalších vlastností, které byste mohli potřebovat k zobrazení..