Tetování

15 nejlepších návrhů a významů tetování Eminem

Marshall Bruce Mather’s III také známý jako Eminem je jedním z nejuznávanějších a nejtalentovanějších rapperů na světě. Není jen rapper, ale také písničkář, producent a herec. Získal několik ocenění a byl hodnocen jako jeden z největších umělců všech dob. Má miliony a miliony fanoušků po celém světě a lidé si jeho práci za ta léta opravdu oblíbili a ocenili. Nejen jeho talent, ale i tetování jsou také velmi žádané. Každý z nich má ve svém životě zvláštní význam. Některé z nejlepších návrhů tetování Eminem dosud jsou napsány v následujících odstavcích.

Eminem Tattoo

Obrázky Eminemova tetování:

Hledáte dobré tetování Eminem, seřazené podle fanoušků Sexy hvězdy a body artu? Tady je cesta, kde najdete tetovací design Eminem, což znamená, že sníte! Pokračujte ve čtení a zjistěte nejnovější tetování Eminema, které odpovídá vaší touze!

1. Eminem Zombie Tattoo:

Eminem Zombie Tattoo

Spousta fanoušků má zájem nosit nové tetování Eminema a jedním z nejlidnatějších tetování je Zombie tattoo, které nosili různí lidé různého věku. Možná vás bude bavit porozumět tomuto tetování, protože barvení tohoto na vašem těle se bude lišit od běžných obrázků, protože tím si splníte svůj sen. Tato tetování jsou napuštěná tmavými barvami, které divákům dodají děsivý pocit, ale při tetování na svém těle se ujistěte, že vám dodá sebevědomí a odvahu.

2. Tetování na zápěstí s Eminemovým Slim Shady 3. albem:

Tetování na zápěstí s Eminemovým Slim Shady 3. albem

Slim shady byla Eminemova první píseň, která dosáhla na první místo ve Velké Británii a získala několik cen a také cenu Grammy za nejlepší sólový výkon. Tyto nápady na tetování Eminema představují radost ze zisku ceny za tenké stinné album od Eminema. Toto tetování provedl zarytý fanoušek Eminema. Byla napuštěna tmavě černou stínovanou barvou a na tetování lze také použít vícebarevné inkousty. Tento tmavě černý stínovaný inkoust dodá jedinečný vzhled.

3. Eminem Tattoo v těle svého fanouška:

Eminem Tattoo v těle svého fanouška

Výše uvedené tetování nosí jeden z jeho fanoušků jako poctu Eminemovým hip-hopovým písním, které hovoří o lásce, vzpouře, žalu a mladosti. Fanoušci Eminema se bavili s jakýmkoli jeho tetováním, včetně některých jeho tetovacích citátů a textů převzatých z písní. Pokud jste druh, který chce získat tetování Eminema, jděte s jakýmkoli zvláštním stylem tetování, které měl na těle.

4. Eminemovo tetování na oslavu:

Eminemovo tetování na obličej na oslavu

Eminemovo remixované tetování je provedeno jako reprezentace jeho štíhlého stinného alba, které bylo remixováno a pojmenováno jako „The Hills“, a toto video je toho příkladem. Může to být velké hitové album mezi všemi Eminemovými písněmi. Toto tetování nabízí remixovaný vzhled původní tváře Eminema, který souvisí s remixem alba Slim Shady. Toto tetování je napuštěno hnědavě červenou barvou a toto lze vytetovat do Eminemovy ruky ventilátoru, což mu dodává jedinečný vzhled.

5. Water Color Eminem Tattoo s jeho fotografií:

Water Color Eminem Tattoo s jeho fotografií

Toto esteticky příjemné tetování akvarelem těla připomíná abstraktní inspiraci. Toto tetování inkoustem na akvarel tetování je o něco tmavší než normální tetovací linie, protože to dává živý vzhled. V tomto tetovacím designu je Eminemova tvář napuštěná na zádech jeho fanouška; to může být umění s více akvarelovým inkoustem. Pro návrh tohoto tetování jsou použity kontrastní barevné kombinace a pozadí tohoto tetování je potřeno Eminem face sky se stromem a dává jedinečný vzhled ve srovnání s jinými tetovacími vzory.

6. Eminem Tattoo své dcery:

Eminem Tattoo své dcery

Eminemova dcera Hailie Jade je pro něj velmi vzácná. Dostal její jméno napuštěné na paži brzy poté, co se narodila o Vánocích v roce 1995. Bylo vytetováno svisle, má velmi tenké písmo a bylo napsáno od lokte k zápěstí. Toto tetování je pro něj velmi významné, protože bylo znakem lásky a náklonnosti k jeho dceři. Je to jedno z nejlepších tetování Eminema.

7. Eminem Proof Tattoo Font on Arm:

Eminem Proof Tattoo Font na paži

Tento důkaz tetování byl vyroben v roce 2006 v měsíci dubnu. Byl vyroben na památku Eminemova nejlepšího přítele Proofa, který byl zastřelen. Jméno „Důkaz“ bylo napsáno na jeho předloktí ve svislé poloze a obklopovaly ho plameny. Byl to pocta, kterou udělal svému nejlepšímu příteli, někomu, kdo měl v jeho srdci zvláštní místo. Toto je jedno z velkých tetování Eminema.

8. Tetování Eminemova kmenového náramku:

Kmenový náramek Eminem Tattoo

Kmenové tetování náramku je jedním z nejlepších, které vytvořil Eminem. Jedná se o velmi jednoduchý a úhledný design, který se nachází na levém zápěstí a nemá žádný význam ani symbol. Tetování se chlubí Eminemovým skvělým vkusem a doplňuje jeho volby.

9. Slit Me Eminem Tattoo na pravé zápěstí:

Slit Me Eminem Tattoo na pravé zápěstí

Slit Me Eminem Tattoo má napuštěné pravé zápěstí. Tetování jednoduše říká „Štípni mě“, které má podtržený hrot, který ukazuje směr k zápěstí. Použité písmo je latinská angličtina a představuje význam Eminemovy minulosti, jeho narušeného života a sebevražedných tendencí.

10. Tetování písma Eminem D na pravé paži:

Eminem D Tetování písma na pravé paži

Eminem Tattoo „D“ znamená Dirty Dozen, což je jméno Eminemovy posádky. Tetování má napsané na obou pažích. Na pravé paži je písmeno „D“.

11. Eminem Uncle Ronnie R.I.P Sleeve Tattoo:

Eminem Uncle Ronnie R.I.P Sleeve Tattoo

Toto tetování vytvořil Eminem poté, co jeho strýc Ronnie zemřel v roce 1991. Je poměrně velké, protože začíná od ramene a končí u zápěstí. Tetování vypadá velmi umělecky, protože byl použit obraz obrovské houby s lebkou, obklopené budovami.

12. Rot in Pieces Eminem Tattoo on Žaludek:

Rot in Pieces Eminem Tattoo on Žaludek

Na pupíku měl napuštěné tetování Rot in Pieces Eminem. To bylo provedeno, když Marshall procházel drsnou fází se svou manželkou Kim. Tetování ukazuje otevřený hrob s Kimovým jménem napsaným na náhrobním kameni. To je odrazem Marshallových myšlenek; o tom, jak byl mrzutý, když ho Kim opustila.

13. 12 Eminem Tattoo na levé ruce:

12 Eminem Tattoo na levé ruce

Číslo 12 bylo napsáno na levé paži Eminema. Když tedy spojí ruku, na jednom zápěstí je napsáno D a na druhém 12, což znamená D-12. To je opravdu skvělý nápad pro tetování.

14. Eminem Eyes Tattoo:

Eminem Eyes Tattoo

Eminemovo tetování na těle zahrnuje portrét jeho přítele spolu s vytetovanýma očima na pažích. Tato rapová hvězda také vzdala hold svému celoživotnímu příteli tím, že si nechal namalovat oči na pažích a také další tetovací obrázky, které efektivně symbolizují boje po celý jeho život.

15. Hailie Jade a Bonnie & Clyde Tattoo na paži:

Hailie Jade a Bonnie & amp; Clyde Tattoo na paži

Toto tetování je portrétem Eminemovy dcery Hailie s krásnými růžemi napuštěnými pod ním a také slovy Bonnie a Clyde, které jí věnoval.

Eminem, útokem, vzal hudební svět vydáním svého známého debutového alba; Slip Shady LP a jeho hitový singl „My Name Is“. Eminem byl fanoušky široce považován za jednoho z největších rapperů všech dob a dnes tetování Eminem ctí lidi v jeho životě, kteří jsou pro něj velmi důležití, a připomíná mu, jak daleko se v zábavním průmyslu dostal. V současné době má Eminem nejméně 15 tetování, z nichž každé má svůj vlastní význam nebo paměť.

Nahoře jsou podrobné informace a ukázkové obrázky Eminemových tetování včetně jeho nejnovějších přírůstků a ne všechna tetování prováděl stejný umělec, ale podle našeho nejlepšího vědomí větší, jako jsou portréty Hailie Jade a strýc Ronnie, provedl tetovači pan Kreslený. Eminem se několikrát dostal na titulky přidáním mnoha nových tetování do své sbírky.