Tetování

15+ nejlepších návrhů a významů samojských tetování!

Nejčastěji používaným polynéským slovem v angličtině je tetování. Kdy a jak se začalo používat slovo „tetování“, je předmětem mnoha debat, ale není pochyb o tom, že jde o modifikaci polynéského slova „Tatua“. Samoanská tetování jsou tedy ve skutečnosti původním druhem tetování. Jejich návrhy mají typicky kmenový vzhled a jsou vždy černé a ne barevné. Přesto vždy dokážou vypadat skvěle a komplikovaně.

Samoan Tattoo Designs

Samoanské tetování obsahuje spoustu skořápek. Většinou se jedná o želví skořápky, které představují dlouhověkost, plodnost, pohodu a mír. Jindy ukazuje mušle, které symbolizují štíty, ochranu a intimitu. Používají také „markýzský kříž“, který symbolizuje křehkou rovnováhu mezi různými prvky přírody. Samoanské tetování používá několik dalších typických symbolů. Tato tetování jsou obecně rozšířená a pokrývají velké délky vašeho těla.

Samoanské tetování Významy a obrázky pro muže a ženy:

Samoan Tattoo je krásným příkladem celkového body artu. Pokud jste bojovník, od přírody bojovník, pak byste měli jít do samojské přírody. V tomto článku máme seznam kolekce nejlepších samojských tetovacích návrhů s obrázky a významem pro vás.

1. Samoanské tetování výstřihu:

Výstřih Samoan Tattoo

Tento mužský design je opravdu mužný. Vzhled nám připomíná dávné válečníky. Existuje tvář, která se podobá svatému slunci a která je uctívána jinými vzory pokrývajícími dekolt dává pocit impéria. Zápasníci nebo muži milující války a boje by rádi takto navržené Samoan Tattoo natřeli, aby ukázali svou mužskou sílu.

Kořeny kultury Samoan, umění Tatau, přesahuje jedinou ozdobu, ale také symbolizuje mužství a kmenové skutečnosti. Ukazuje základní obřad průchodu v kmeni Samoanů. Svým způsobem to také dává design šperků. Výstřihy loktů jsou tak úžasně vyřezány výtvarným uměním, které připomíná šperk. Obrys dostane rozmazaný odstín, který dává reliéfní design vypadající jako 3D vzor.

2. Diagonální tetování těla:

Diagonální tetování těla

Všichni jsme viděli spoustu návrhů celého těla a plných zad, pokud jde o tetování ve stylu Samoan, a také mnoho návrhů hrudníku a nohou, ale toto je velmi odlišné od ostatních. To lze hodnotit jako jeden z nejstylovějších vzorů tetování kmenových Samoanů a umístění je zde plusovým bodem.

Zde je celý design proveden na přední části těla a je rozložen z jednoho rohu do druhého diagonálně. Je to bohatý design, a tak pokrývá hlavní část těla, ale také tak, že to vypadá velmi úhledně a čistě.

3. Samoan Floral Tattoo Designs On Arm:

Květinové tetování

Květinové vzory nám dávají spoustu možností na výběr, i když mluvíme o kmenových nebo samojských tetováních. Není nutné, aby se nám na tělo nanášela růže, protože chcete květinový vzor. Když se na toto samojské tetování podíváte blíže, najdete na obou jeho stranách ibišek s propracovanými pásky Samoan, který krásně pokryje horní část předloktí. Typické samojské vzory vypadají velmi chytře a graficky a jsou skvělé pro muže i ženy.

4. Jednoduché samojské tetování na zádech:

Jednoduché-Samoan-Tattoo

Jedná se o jednoduchý a střízlivý design mezi samojskými tetováními. Vzor vyrobený v kruhových mezích symbolizuje vlny oceánu, horní kolo v kruhu se skládá ze vzoru žraločích zubů. Stejně tak všechny vzory v polynéském tetování znamenají něco nebo to, co je součástí tradiční víry.

Toto kruhové samojské tetování vypadá dobře pro muže i ženy, kvůli své jednoduchosti. Tmavý inkoustový vzor zdůrazňuje jeho krásu. Tento design Samoan Tattoo lze vyrobit i na zádech. Moderní samojské tetování obsahuje tento vzor. Moderní samojské designy zahrnují geometrické tvary, kruhové vzory jiné než tradiční polynéské tvary s ostrými hranami.

5. Feathery Feminine Samoan Tattoo:

Feathery Feminine Samoan Tattoo

Jaký krásný vzor. Každá dívka by na první pohled milovala design. A proč jen dívky? Chlapci by rádi sledovali takové krásně tetované dívky s tetováním na zádech. Samoan Tattoo má úžasné směsi se smysluplnými vzory, které vytvářejí design podobný peří.

Lidé po celém světě, kteří jsou ovlivněni samojskou kulturou, často přidávají symboly související s přírodou, mezi něž patří motýli, ptáci, želvy, žraločí zuby, peří atd. Lidé dokonce vyřezávají tetování za ucho, i když je to docela bolestivé. Ale lidé prožívají bolest pro svou vášeň.

6. Samoan Spinal Tattoo For Girls:

Samoan spinální tetování pro dívky

Jedná se o design, který běží po celé vaší páteři a tvoří jeho strukturu pomocí typických polynéských symbolů. Sestavení těchto symbolů dále vyjadřuje různé významy. Ale při pohledu laika to vypadá jako krásná kresba vaší páteře.

7. Samoan Foot Tattoo For Women:

Samoanské tetování nohou pro ženy

Patří sem květinové vzory s dalšími typickými polynéskými symboly. Díky květinám vypadá ženštěji a pro tyto tetovací vzory se proto rozhodly pouze ženy

8. Samoanské tetování na předloktí:

Samoanské tetování na předloktí

Toto tetování sedí na předloktí jako skvělá kapela. Vypadá to jako nějaký ornament, který by nosili staří egyptští faraoni. Má stejný celkový vzhled jako ostatní samojská tetování, ale znamená cokoli, co symboly v něm symbolizují.

9. Samoan Chest Tattoo Sleeve Design:

Samoanské tetování na hrudi

Vzhledem k tomu, že samojské návrhy jsou nejlepší, pokrývají a zasahují do širokých oblastí, lze tento snadno zařadit mezi nejlepší návrhy samojských tetování. Zde je horní část hrudníku krásně napuštěná velmi elegantním designem a také maskuje svaly tónovaného hrudníku.

Tento design je zejména verzí motýla se spoustou kmenových vzorů, aby vypadal velmi odlišně a inovativně. Díky stínovaným částem a liniím to celé vypadá tak technicky a je těžké uvěřit, že je to práce pouze lidské ruky.

10. Tattoo design Samoan Turtle:

Samoan Turtle Tattoo Design

Želva v kultuře Samoan je důležitým zvířetem. Obecně symbolizuje dlouhověkost, pohodu a mír. Želví mušle se běžně používají v designech tetování Samoan.

11. Samoanské tetování na celé noze pro muže:

Samoanské tetování na celé noze pro muže

Tento druh tetování se táhne po celé délce vašich lýtkových svalů. Obsahuje všechny typické polynéské symboly oceánu, ryb a tak dále. Skvělá dovednost samojských tetování spočívá ve vynikajícím způsobu, jakým jsou různé symboly sestaveny tak, aby do sebe navzájem splývaly a vypadaly jako nádherný design.!

12. Samoan Back Tattoo Design:

Samoanská tetování

Je to propracovaná kapitola, pokud chceme podrobně znát návrhy a významy samojských tetování, ale je to také velmi zajímavé. K dnešnímu dni jsme viděli spoustu tetování na zádech, ale tato samojská tetování vypadají odvážněji než mnoho jiných. Jedná se o tetování podobná válečníkům a zobrazují spoustu statečnosti, která se obvykle vyskytuje v kmenových tetováních Samoan. Takový vzhled tetování z nich dělá skvělou volbu pro muže, kteří milují široký design, aby se mohli chlubit zády.

13. Circle Samoan Tattoos:

Kruhové samojské tetování

Mezi katolickými tetovacími vzory a ostatními je vždy rozdíl, ale je špatné, pokud si myslíte, že kříž je použit pouze v předchozím. V tomto samojském tetování uvidíte kruhový vzor a kříž uprostřed, ale tento kříž je spíše symbolem kmenového kříže než katolickým křížem. V tomto malém tetování je také řada dalších symbolů a vzorů. Toto tetování je velmi úhledné a čisté, a proto může být součástí kdekoli na těle.

14. Feather Samoan Tattoo:

Samoanské tetování

Když mluvíme o samojských návrzích tetování, nemluvíme jen o kmenových návrzích a válečnických potiscích. Existuje mnoho dalších odrůd samojských návrhů, jako je tento. Toto je tetování peří se stejnými samojskými křivkami a potisky uvnitř peří.

Úroveň dovednosti je zde velmi dobře viditelná se všemi složitými křivkami a symboly, a to je jeden z důvodů, proč jsou samojské tetování známé po celém světě. Vypadají tak graficky a měření jsou tak dokonalá ze všech úhlů..

15. Samoanské kmenové tetování na rameni:

Samoanské kmenové tetování na rameno

Tento druh pokrývá celou lopatku a velkou část horního bicepsu. Obsahuje normální symboly s víry a spirálami k vyplnění mezer. Symboly oceánu v tomto úkolu často pomáhají. Oceán v Samoanské kultuře symbolizoval smrt světu za hranicemi, protože Samoanští lidé věřili, že oceán je místem, kam se člověk vydal poté, co zemřel.

16. Samoan Full Arm Tattoo:

Samoanské tetování na celou paži

Tento druh tetování probíhá po celé délce vaší paže. Je to jako tetování s plným rukávem. Samoan Tattoo vypadá jako součást brnění, které možná máte na sobě. Sportuje typické polynéské symboly a vypadá stejně skvěle jako všechna ostatní samojská tetování.

 

17. Samoan Tattoo Sun on Arm pro muže:

Samoanské tetování slunce na paži pro muže

Slunce jsou součástí mnoha samojských tetování. Obvykle jsou zahrnuty s dalšími typickými symboly pro vyjádření důležitých významů. Slunce v kultuře Samoan znamená bohatství, jas, vznešenost a vůdcovství. Toto je obecnější význam slunce. To se však může lišit použitím jiných symbolů a vzorů. Druh použitých paprsků nebo sluneční výrazy atd. Jsou důležitými determinanty toho, co tetování ve skutečnosti symbolizuje.

18. Samoan Face Tattoo Design:

Samoan Face Tattoo Design

Toto tetování ti jde přes obličej a krk. Získáte skličující pohled starověkého válečníka. Obsahuje symboly jako hlava kopí, která ukazuje odvahu a válečnickou dovednost a „enata“, což jsou polynéské lidské formy představující boha a jeho moc.

19. Tradiční vzory Tiki Face v Samoan Tattoo:

Tradiční vzory tváře Tiki v samojském tetování

Jedná se o jeden z původních návrhů Samoan Tattoo, který vychází z polynéské tradice. Design v tomto tetování se skládá z obličeje, který má design pojmenovaný podle vzorů Tiki, ostatní vzory, které se k němu připojují, znamenají jinak podle tradice. Různým vzorům z různých částí těla jsou dána konkrétní jména.

Například řada linií vytvořených v designu, forma umístěná na zadní straně, se liší podle povahy osoby uznávané ve společnosti. Řekněme želva, mušle, tvář člověka, lebka; žraločí zuby, myš, vlny oceánu atd. jsou hlavními a velmi používanými vzory.

Samoanské tetování se zde tedy odlišuje od tetování Tribal, což je velmi častá chyba, a také jsme poznali, že mohou existovat stovky odrůd těchto tetování, ze kterých si můžeme vybrat ty nejlepší..

Takže tady jsou krásné Samoan Tattoo Designs, které následují polynéskou kulturu. Muži a ženy do značné míry jdou na Samoan Designs, protože to vypadá velmi krásně z dálky a je příjemné pro oči. Můžete jít k odbornému tvůrci tetování, který zná historii polynéské kultury a ví o různých vzorech, které jsou součástí tradice, protože popisuje něco zvláštního.

Lidé s tvrdou povahou, kteří mají sílu snášet bolest a strádání, se na takové volby vztahují. Existují dokonce i dívky, které se rozhodnou pro tvrdý design, když procházejí těžkým životním obdobím. Tetování odráží myšlenky lidské mysli, proto podle toho zvolte své tetování.