Tetování

15 nejlepších návrhů a nápadů na tetování žeber!

Tetování bylo navrženo po celá desetiletí, aby představovalo jeho symbolické vyobrazení, a bylo vytetováno na jakoukoli část těla. Přesto se lidé stávají vědomými a chtějí vytisknout množství, které může přidat k jejich vzhledu a vypadat sexy a okouzlující. Hrudní koš nebo žebra jsou nejsmyslnější částí těla a docela citlivým místem. Navrhování tetování na žebrech je skvělá pochoutka a vypadá velmi přitažlivě, pokud jsou některé odvážné návrhy načrtnuty složitě a adekvátně.

15 nejlepších tetování žeber pro dívky a chlapce – nejsexičtější návrhy a nápady:

Podívejme se na top 15 různých typů návrhů žeberních tetování:

1. Úžasný design bočních žeber tetování:

Nejlepší návrhy tetování žeber

Jelikož jsou lotosové displeje lidmi známé a milované pro svůj nádherný vzhled, květina roste v kalné vodě, přesto je čistá. Podobně ženy zobrazující toto tetování chtějí ukázat charakteristiku lotosového květu a mít podobné krásné vnitřní srdce.

2. Inspirativní tetování na žebrech:

Inspirativní design tetování žebra

Žebro je místo, které může být skryto před druhým a viditelné, pokud si to budete přát. Zde nositel napsal nejmocnější slova světa, jako by chtěl oznámit, že se do někoho zamiloval.

3. Tetování s malým žebrem v letadle:

Letadlo Malé žebro tetování Design

Toto je nejlákavější a fascinující tetování na žebrech, kde je nakresleno letadlo, což je skvělý způsob, jak ukázat, že osoba má ráda cestování a milování. Malé tečky a černý inkoust dodávají designu větší šmrnc. Pokud se někdo chce vyhnout bolesti tetování žeber, může si vybrat tento malý a jednoduchý design.

4. Ohromující design ženského žebra:

Ohromující design ženského žebra

Toto je další nápadný a odvážný design tetování, který mohou navrhnout muži i ženy, a zdůrazňuje, že skutky dané osoby jsou v rozporu se zákonem společnosti a má vzpurnou povahu, když se snaží svými činy vnést do společnosti neklid.

5. Ribped Skin Rib Cage Tattoo Design:

Roztrhaná kůže Rib Cage Tattoo Design

Tetování je navrženo tak umělecky, že ukazuje, že mužská kůže je roztrhaná a vychází z ní glazura. Design tetovací hrudní klece propůjčuje osobě realistický vzhled a rozkládá se do stran, čímž dodává macho vzhled.

6. Špičatý Rib Cage Tattoo Design:

Špičatý žebrovaný klec tetování

Někteří lidé pokračují v životě i přes překážky a nebezpečí a dosahují úspěchu ve všech sférách, ať už jde o jakoukoli životní situaci. Stejným způsobem je malá šipka navržena se symbolem nekonečna, což znamená, že se šipka bude pohybovat ve směru, dokud nedosáhne svého cíle.

7. Úžasné pánské žebrované tetování Design:

Úžasné pánské žebrované tetování

Jedná se o úžasný a překrásný design, kde je umělecky zobrazen obraz kmenové dámy pokrývající celá žebra a boky osoby. Korunka peří dodává designu obdivnější vzhled.

8. Rib Skull Tattoo Design:

Rib Skull Tattoo Design

Jedná se o jednoduchý design tetování položený načrtnutý na žebrech, kde je lebka vynikajícím způsobem načrtnuta a přináší obdivuhodný vzhled. Vzhledem k tomu, že tetování lebky člověku neustále připomíná, že smrt může přijít kdykoli, vy si užíváte každý okamžik svého života a užíváte si ho naplno.

9. Freedom Rib Cage Tattoo Design:

Freedom Rib Cage Tattoo Design

Někteří lidé rádi zůstávají jako volní ptáci a rádi by žili svůj život jako ptáci, kteří se bez omezení pohybují z jednoho místa na druhé a létají vysoko bez jakýchkoli stanovených hranic a omezení. Tento obrázek zobrazuje stejný myšlenkový proces jako jeho nositel. Sní o tom, že bude žít tento druh života.

10. Rozkošný dámský design tetování žeber:

Roztomilé dámské žebrované tetování

Toto je perfektní design tetování pro lidi, kteří milují malé a složité vzory. Jsou dokonce obdivovatelskou krásou v jednoduchém designu a dokonce je oceňují tím, že je zobrazují. Zde je nastíněn malý poupě s některými listy ideální pro člověka, který věří v jednoduché techniky a dokáže rychle dosáhnout minimalistického vzhledu.

11. Skvělý tetovací design Rib Cage:

Rib Cage Tattoo Design

Trojúhelník je jednoduchý diagram geometrie a má hluboký symbolický význam, kde tři rohy představují tři trojice života a zapojení kolem něj. Tento obrázek zobrazuje svatou mysl nositele.

12. Tattoo design s plovoucím žebrem:

Plovoucí žebrová klec tetování

Někteří lidé mají ambice stát se námořníky a kvůli nejistotám se jejich sen nemohl proměnit v úspěch. Zde je načrtnuta velká loď pokrývající žebra po stranách, která milovníkovi tetování propůjčuje nebeský pohled a skvělý a snadný způsob, jak ztvárnit svůj pocit tím, že je nakreslíte.

13. Dream Catcher Rib Cage Tattoo Design:

Dream Catcher Rib Cage Tattoo Design

Toto je jeden smyslný a neuvěřitelný design tetování načrtnutý na žebrech, kde je načrtnut design lapače snů, aby byly všechny zlé sny a noční můry daleko od nositele, a uklidňující sny plynoucí celým spánkem.

14. Krásný tetovací design Rib Cage:

Krásný tetovací design Rib Cage

Mnoho milovníků tetování zbožňuje zobrazování designu, který je symbolický a má s nimi hluboký, dojemný význam. Zde nositel navrhl tetování třešňového květu na žebrech pokrývajících boky a snažil se vylíčit, že tento strom naznačuje příchod jarního období a je čas na oslavu a šíření štěstí po celém světě.

15. Působivý tetovací design Rib Cage:

Působivý tetovací design Rib Cage

Tento design tetování naznačuje držení mysli nositele a kdo zná kouzlo očarování tohoto kouzelného slova. Toto magické slovo může přinést do vašeho života mír. Po zbytek tohoto života můžete žít složený a šťastný život.

Závěrečné myšlenky:

Rib Cage tetování design se nacházejí v různých tvarech a velikostech a mohou být zobrazeny v jakémkoli stylu, který chcete získat ty nápadné vzhledy. Osoba může ukázat jakýkoli formát, od ultramoderního designu po tradiční techniky, které vás nejvíce oslovují. Chlapci i dívky si mohou tetování žeber načrtnout podle svého výběru a nápadů černým inkoustem nebo barevným způsobem.