Tetování

15 nápadů na stylové a mimořádné tetování

Line work tetování jsou něco jiného než umírněné, pokud jde o obrys. Tyto dokonalé, jednotlivé černé čáry vytvářejí silný výraz, ale jejich význam může být pravidelně zakryt tajemstvím. Díky vzoru černých teček na tetování na výstupu mezi muži je téměř nemožné vidět, odkud začala liniová práce. Můžete najít tetování liniové práce přizpůsobené včetně geometrických tvarů tvorům, lebkám a to je jen špička ledovce.

I když je to létající i mimořádné, konečné návrhy jsou stále docela často ohromující. Tento nový styl uměleckého tetování pro liniové umění je u mladých lidí stále oblíbenější. Line work tetování je umělecký způsob výroby tetování. Práce obsahuje čáry nakreslené k dokončení návrhu a vytvořené pomocí tenkých nebo silných čar.

Nápady na design mimořádných tetování

Roztomilé a úžasné tetování liniové práce:

Najdeme zde ukázaná liniová tetování, abychom získali nepředstavitelný vzhled.

1. Rose Line Work Tattoo:

Rose Line Work Tattoo

Zde je krásné růžové tetování provedené s designem liniové práce. Složitý design je ideální pro lidi, kteří milují jednoduchost a jemnost. Růže a listy jsou vyplněny čarami, které jsou tenké nebo silné.

2. Heart Line Work Tattoo:

Pracovní tetování v linii srdce

Toto tetování srdce má tetovací linie, díky nimž se srdce jeví jako diagram. Anatomické tetování srdce je velmi přesné a má soustředné linie, které vyplňují většinu designu srdce. Vyberte si tento styl tetování pro přesné vykreslení libovolného obrázku, který se vám líbí.

3. Minimalistické liniové tetování:

Minimalistické liniové pracovní tetování

Existuje umělec, který dělá tato minimalistická jednořadá tetování, která vypadají velmi sexy a úžasně. Design obsahuje pouze jednoduché nebo dvojité čáry pro vytvoření vzoru a vytvoření úplného obrazu. Tváře dvou žen jsou zde propleteny dvěma liniemi.

4. Design Line Work tetování:

Designová řada pracovních tetování

Tato tetování se používají k vytváření jemných vzorů, jako jsou geometrické nebo architektonické návrhy. Návrhy lze umístit do rukou nebo nohou, ale k dokonalému předvedení designu potřebujete čistou oblast. Vyberte si design, který pro ten dramatický efekt využívá tenké čáry a tlusté.

5. Cloud Line Work Tattoo:

Cloud Line Work Tattoo

Toto cloudové tetování je jen dokonalým vzorem a využívá design černé čáry. Design obsahuje černé čáry, kterým byla dána symetrie a struktura s použitím tenkých a silných čar. Kapky deště jsou také plné čar.

6. Rocket Line Work Tattoo:

Rocket Line Work Tattoo

Toto roztomilé jemné tetování rakety je ideální pro menší části těla. Tetování je vytvořeno s jemnými a tenkými čarami, které ukazují pouze obrys obrázku. Přidání červených čar dodává tetování určitou barvu.

7. Flower Line Work Tattoo:

Flower Line Work Tattoo

Zde je nádherné tetování máku s tenkými čarami. Tenké linie tetování vytváří velmi jemné tetování, které vypadá úchvatně a žensky. Postavení těchto tetování tomu také přidá na kouzlu. Dívky, které rády zkouší jiný a jednoduchý design, pak mohou použít tento design jednoduché květiny.

8. Tetování pro začátečníky:

Pracovní tetování pro začátečníky

Jednoduché liniové tetování je zvláště výhodné pro začátečníky a ty, kteří by chtěli tetování zažít poprvé. Tyto návrhy jsou jednoduché a obvykle dostatečně malé. Vyberte si ty, které se osobně dotýkají. Tento design je jednoduchý a dočasný, takže podle efektu vaší pokožky můžete v budoucnu přejít k dalšímu designu.

9. Flamingo Line Work Tattoo:

Flamingo Line Work Tattoo

Tento design plameňáka je dokonalým tetováním, které je dramatické a ohromující. Podrobnosti o plameňákovi, jako je stínování atd., Jsou velmi přesné. Line art tetování je dobré zvolit i pro první časovače. Jednoduchý vzhled, ale přesný styl tohoto tetování v široké kolekci tetovacích vzorů pro práci s ptačí linií.

10. Práce se vzorem stromové linie:

Pracovní vzor tetování stromu

Můžete si vybrat tato nádherná tetování stromové řady, díky nimž je návrh stromu realistický nebo abstraktní. Můžete je mít minimalistické nebo dokonce jako tradiční návrhy stromů. Vyberte si pokrytí větší plochy, protože to přispěje ke kráse tetování. Stromový design nás učí jít v životě svisle.

11. Geometric Line Work Tattoo:

Geometrická čára pracovní tetování

Pokud máte rádi geometrické vzory, určitě najdete tato geometrická tetování velmi atraktivní. Tyto návrhy mají geometrické vzory, které jsou vyrobeny z tenkých a silných čar. Můžete si vybrat něco, co vás potěší, a přizpůsobit si to. Pomáhá vytvářet ve vaší mysli pozitivní myšlenky.

12. Tetování psí linie:

Psí tetování

Toto je dokonalé tetování, které potěší všechny milovníky psů. Tento obrázek psa se srdcem je potěšující a krásný. Toto tetování si určitě zamilujete a bude to osobní. Získáte dobrou sbírku z tohoto vzoru tetování psích vzorů.

13. V Line Work tetování:

Pracovní linie V tetování

Pánské tetování ve tvaru písmene V je perfektní, pokud máte skvělé tělo, kterým se můžete pochlubit. Tetování pokrývá spodní část břicha a může mít odvážné nebo dokonce jednoduché vzory. Tetování v řadě V upřednostňují celebrity, které rády předvádějí svá těla. Takový design upřednostňují modelky nebo mladí lidé.

14. Průběžné tetování v designérské linii:

Nepřetržité pracovní tetování v designérské linii

Další minimalistické tetování je jednořádkové tetování, které se provádí pouze jednou linkou. Je to ohromující, protože k dokončení je nakreslena jediná čára. Jednořádkové tetování je ideální pro nové návrháře tetování i pro lidi, kteří chtějí své první tetování. Tento design si můžete vyzkoušet se svým oblíbeným uměleckým dílem.

15. Tetování grafické linie:

Grafické liniové pracovní tetování

Vyberte si grafický design a vytvořte jej pomocí linkového tetování. To je prostě nádhera. Je ideální pro umělecká díla a design. Tento odstín upoutá pozornost i vašich přátel.

Pořiďte si tato tetování, která jsou přesná a budou velmi příjemným doplňkem vaší sbírky tetování. Tato tetování jsou nejlepší pro křesťanské oddané, aby ukázali svou vášeň pro své náboženství a zvyky.