Tetování

15 krásných vlaštovkových tetovacích návrhů s významy

Vlaštovky jsou jedním z nejmenších a nejkrásnějších ptáků na světě. Jejich velikost symbolizuje, že i ty největší věci najdete v těch nejmenších baleních. Tetování vlaštovky ukazuje, že se chcete chlubit tím, jak jste výjimeční. Pokud ve svém každodenním životě narazíte na vlaštovku, všimnete si, že pták je opravdu sladký a klidný, a nebude váhat se s vámi spřátelit. To je hlavní část tetování vlaštovky. Ukazuje to, že máte rysy tohoto nádherného ptáka, milujícího, starostlivého a přátelského.

Polykat tetování s významy

Nejlepší vlaštovky tetování s obrázky:

V dnešní moderní době se tetování vlaštovky ukázalo jako další oblíbený design pro muže a ženy. Níže jsou uvedeny některé z nejznámějších návrhů tetování vlaštovek s obrázky a významy, ze kterých si můžete sami vybrat, tetování je trvalé, takže vybírejte moudře.

1. Vlaštovka s pampeliškami:

Vlaštovka s pampeliškami

Vlaštovka tetování jsou určeny pro ženy, které dávají bohatý význam. Dívky milují polykání tetování, protože to může být jak jejich tradiční, tak jejich roztomilý design. V tomto designu jsou pampelišky a vlaštovičtí ptáci obvykle navzájem spojeni, protože symbolizují změnu a svobodu. Vlaštovičtí ptáci létající z květu pampelišky naznačují svobodu a ti, kteří si nechají vytetovat tento obrázek, budou mít inspiraci proti jejich problémům, které jim dodají klid. Může být obarvena černou a okvětními lístky pampelišek, které se rozptylují a létají s vlaštovkami. Jedná se o jeden z návrhů tetování vlaštovky pro ženy.

2. Skull Swallow Tattoo:

Tetování lebky vlaštovka

V tomto provedení Lebka s tetováním vlaštovky představuje, že se muž ničeho nebojí. Tato designová vlaštovka nemá splachování a peří. Udělejte své tetování jedinečné od ostatních výběrem těchto druhů tetování. Vlaštovkové tetování lze přičíst kvalitám a elegantně a elegantně spojit s designem lebky. To dokazuje, že muž je tvrdý bojovník. Tento typ tetování s významem tetování vlaštovky pochází z britského původu v nejranější fázi plavby. Vlaštovičtí ptáci byli jedním z populárních ptáků, kteří mohli předvést své zkušenosti s plavbou a vyjádřit naději, že se vrátí domů v bezpečí. Je to jedno z oblíbených tetování vlaštovky pro muže.

3. Vlaštovka s uvozovkami:

Vlaštovka s uvozovkami

V tomto tetování létají dva ptáci vlaštovky a má citáty, které mohou být napuštěny tmavou černou barvou. Takto si můžete vybrat jakýkoli druh citátů a vytetovaných na vašem těle. Toto tetování vlaštovky na hrudi muže bude naznačovat inspirativní pocit pro lidi. Polykání tetování s obrázky je k dispozici v různých variantách. Můžete si vybrat svůj vlastní design a nechat se tetovat pomocí těchto úžasných obrázků ptáka vlaštovky. Návrhy tetování pro muže lze tetovat na hrudník, ale nyní umístění tetování napuštěných zády, krkem, za uchem a zobrazí se síla a moc člověka.

4. Design Blue Swallows na nohou:

Modré vlaštovky Design na nohou

V tomto tetovacím designu byl pták vlaštovky zbarven tmavě modrým a nebesky modrým inkoustem a navržen s pěknými křídly, které této osobě dodávají roztomilost. Modrá vlaštovka indikující pozitivní věci, které se dějí v našem životě, bude nejlepší ze všech. Zůstává tedy naděje, že lidé, kteří se nechají tetovat, se stanou pozitivními mysliteli. Z tohoto důvodu se mnoho jedinců rozhodlo pro tento druh vlaštovkového tetování, které symbolizuje jejich životní status.

5. Vlaštovka s kotvou:

Vlaštovka S Kotvou

V tomto tetovacím designu budou vlaštovku s kotvou nosit námořníci jako talisman pro štěstí, protože věří, že je může přivést domů domů. Kotva symbolizuje moře a lano a květiny dávají naději námořníkům. Tato barevná tetovací kotva svázaná s lanem, kde lano vyzvedne vlaštovka, což znamená, že pokud jsou námořníci ovlivněni jakýmkoli druhem konfliktu, pak mohou být zachráněni vlaštovkou. Pokud by se námořník utopil v moři, nesla by vlaštovka jejich zesnulá duše do nebe. Tímto způsobem polykání tetování odhalí velký a symbolický význam pro námořníky.

6. Modrá a chirpy vlaštovka na krku:

Modrá A Chirpy Vlaštovka Na Krku

Toto tetování symbolizuje zábavu a štěstí. Proto je název modrý a chirpy. Tento design tetování vlaštovky je jedním z nejslavnějších návrhů tetování, který je dnes k dispozici, a může jej provést téměř každý tetovací umělec, ale buďte opatrní, protože toto tetování je barevné tetování a vyžaduje světlou až středně světlou pleť. Tmavá kůže ztěžuje podporu barev a způsobí, že barva časem vybledne. Váš tetovač to však bude vědět, proto budou provedena nezbytná nastavení.

7. Komické vlaštovkové tetování:

Komické vlaštovkové tetování

Komická vlaštovka je více nové školní tetování a kvůli dlouhým barvám a hlubokému designu vyžaduje dlouhé sezení. Tetovací umělec musí mít zkušenosti se silným smyslem pro svou práci. Je to delikátní kousek a vyžaduje spoustu pozornosti.

8. Tetování vlaštovek Dream Catcher:

Swatch Swallow Tattoo

Toto tetování ti má dát štěstí do konce života. Něco jako kouzlo štěstí. Je světově proslulý a co je lepší, když dvě vlaštovky drží vaše štěstí. Udržujte svou náladu vždy zvednutou, abyste se silnou vůlí vypořádali se svými problémy.

9. Tetování Angel Swallow:

Angel Swallow Tattoo

Andělská vlaštovka je také světově proslulá díky výraznému halo kolem hlavy vlaštovek. Ukazuje nevinnost a osvícení a je to docela umělecké dílo. Tento typ tetování upřednostňují dospívající dívky a ženy ve středním věku.

10. Lovelorn Swallow:

Lovelorn Swallow

Toto tetování má dva odlišné významy. Jedním z významů může být vlaštovka, která je zamilovaná do smutku z minulosti a kterou může udělat osoba, která právě potkala lásku svého života, nebo druhým významem může být emocionální vlaštovka, které bylo ublíženo a může ji získat člověk. který byl jakýmkoli způsobem citově zraněn. Je na vás, abyste to rozeznali svým vlastním způsobem. To tetování s vlaštovkou je krása umění. Toto je dobré tetování vlaštovky pro dívky.

11. Tetování růžové vlaštovky pro dívky:

Swallow Rose Tattoo pro dívky

Vlaštovka a růže jsou unisex tetování a jsou proslulé skvělými uměleckými díly. Vlaštovka a růže vznikaly na konci osmdesátých let, přestože tetování nebylo v té době považováno za příliš společenské. Je to znak míru a osvícení a je to velkolepé umělecké dílo. Jedná se o velmi krásný design tetování vlaštovek na nohou.

12. Tetování přes rameno

Swallow Swallow Tattoo

Od starověku jsou tetovací vlaštovky považovány za tradiční design a zůstávají hezkou a unisexovou volbou. Očekává se, že tyto typy tetování budou důležitým stylem, který porozumí významu a historii, která za ním stojí. Získejte tyto pouze módní a kosmetické aspekty polykání tetování hlouběji, jak je uvedeno níže. Na tomto obrázku nahoře roztomilý ptáček vlaštovky vytetoval na rameno dokonale.

13. Šněrovaná vlaštovka:

Polykaná vlaštovka

Tribalnější tetování, toto umělecké dílo může být provedeno většinou všemi tetovacími umělci za rozumnou cenu, takže pokud nemáte spoustu peněz, které byste se mohli vrhnout na svůj design vlaštovky, ale přesto ho chcete, pak je to tetování. Vyplatí se počkat. Toto je nejlepší tetování pro chlapce.

14. Swallow In Love:

Vlaštovka v lásce

Tetování v lásce vlaštovky ukazuje nebo symbolizuje vaši nově nalezenou lásku nebo hlubokou lásku k vašemu protějšku. Základní barva je růžová, ale pokud chcete, můžete svého tetování požádat, aby trochu experimentoval s barvami. Zvýrazní krásu tohoto designu.

15. Tetování Dual Swallows:

Duální vlaštovky tetování

Pro novomanželskou nevěstu je to dokonalé tetování, pomocí kterého můžete svému manželovi ukázat, jak moc pro vás svaz znamená. Původ této myšlenky není znám, přestože je stále světově proslulý. Dvě vlaštovky ukazují pouto mezi dvěma milenci a zámek a klíč, který je v tomto svazku svazuje. Většina milostných párů měla tento typ vlaštovkového tetování.

Polykání tetování bylo neuvěřitelně populární volbou pro fanoušky body artu, protože přirozeně vyvolává otázku, že jaký význam tetování vlaštovky by se na vás mohl vztahovat. Můžete si vybrat to nejlepší z tisíců druhů ptáků a než se do toho pustíte, ujistěte se, že si necháváte vytetovat to správné tetování, protože pták vlaštovka se mýlí s bluebirdem. Vždy, před předstíráním tetování, byste vy nebo vaši tetovací umělci měli znát správné barvy a vzory, které jsou potřeba k vytvoření přesného a atraktivního designu tetování vlaštovky.