Tetování

15 jedinečných návrhů tetování Yin Yang s významy

Yin Yang je čínský symbol, který je také známý jako symbol Tai-Chi. Je to největší úspěch čínské filozofie a je zodpovědný za to, že se Čína stane známou, pokud jde o výzkum, znalosti a vývoj. Tento symbol má dvě strany. Černý se jmenuje Yin a bílý se jmenuje Yang.

Unikátní tetovací vzory Yin Yang

Zajímavé na Yin Yangu je, že oba jsou neoddělitelné; nemohou jeden bez druhého zůstat. Když už mluvíme o tetování Yin Yang, v dnešní době se staly velmi populární a jsou k vidění téměř všude. Zdá se, že jde o nové módní prohlášení pro mládež, protože jejich počet se každým dnem zvyšuje. V případě, že hledáte nějaké skvělé a módní tetování Yin Yang, uvedli jsme některé z nejlepších jen pro vaše pohodlí.

Různé typy tetování Ying Yang:

Tetování Yin Yang je jednou z nejlepších možností, jak ukázat svou povahu světu. Ukazuje obě strany lidské přirozenosti. Na významu tohoto symbolu závisí také ekosystém.

1. Tetování sestry Yin Yang:

Sestry Yin Yang Tattoo

Láska sester, kterou nelze nikdy oddělit. Symbol Yin Yang má dvě stránky, které mají také sestry. Obě sestry se postavily na opačnou stranu života a staraly se o sebe ve všech životních stopách, dvě sestry si vytetovaly tetování Yin Yang na opačné nohy a spojily je, aby vytvořily kompletní tetování Yin Yang. Můžeme také znázornit, jak se tyto dvě sestry s opačnou povahou spojily a vytvořily jeden kompletní design. Láska sester zde v tomto tetování Yin Yang dodává slunečný den a hvězdnou noc na obou stranách.

2. 3D Yin Yang Tattoo:

3D tetování Yin Yang

Výše uvedený design spadá pod 3D návrhy. Umělci mají širokou škálu návrhů v tetování. 3D návrhy si dnešní mládež velmi oblíbila. Design dělá iluzi skutečného uměleckého díla, které můžeme vidět, jako by mělo své vlastní strany. Tento 3D design jin -jang je vyroben z modrého inkoustu a šedého inkoustu, který je vyražen červeným, bílým a černým inkoustem, takže působí 3D. Tento krásný design má jiskřivý stín, díky kterému oko cítí jeho hladkost a lesk.

3. Tetování mořské panny Yin Yang:

Mořská panna Yin Yang tetování

Tento nádherný design, který spojuje dvě mořské panny a vytváří symbol jin -jang, ukazuje, že obě strany vesmíru také zahrnují abstraktní svět. Mořská panna v barvě a vybledlá mořská panna ukazují obě strany mince. Myslete na šťastnou část života a také na smutnou část. Můžeme vidět malé rybky, které doprovázejí mořské panny, barevné ryby, které jsou s vybledlou mořskou pannou, a černé ryby za barevnou mořskou pannou nám ukazují, že ve všech smutných a šťastných časech života vždy existuje naděje.

4. Amazing Mysterious Yin Yang Tattoo:

Úžasné tajemné tetování Yin Yang

Výše uvedené tetování jin -jang je tak tajemné. Design na obou stranách jin a jang se liší od černobílých částí, které ve skutečnosti patří ke stejným vzorům, ale převrácené s odstíny. Květinový, ale geometrický design v tomto tetování je dokonalým příkladem výtvarného designu. V tomto vzoru lze úžasně ukázat tmavé n světlé strany. Dámy ji budou rády navrhovat na zadní krk.

5. Ryby vytvářející tetování Yin Yang:

Ryby vytvářející tetování jin jang

Ryby jsou zde krásně napuštěné barvou symbolizující význam jin jang. Jinová a jangová strana tetování se skládá z modré, která ukazuje chladnou stranu, a červené, která ukazuje horkou stranu barevného kolečka a také opačné strany života. Stínidla, která pokrývají celý design, dodávají tetování jiskru. Toto tetování lze provést na zápěstí nebo dokonce na rameni. Ženy raději dávají přednost inkoustu než muži, protože ženy milují barvy ryb.

6. Tetování Heart Yin Yang:

Srdce Yin Yang Tattoo

Přemýšleli jste někdy o tom, jak můžete vytvořit tetování Yin Yang, které se ve srovnání se zbytkem příjemně liší? Pokud máte, pravděpodobně jste přehlédli srdce Yin Yang tetování. Tento design je docela jednoduchý, i když díky tvaru srdce je zajímavý a hezký na pohled.

7. Čínský design Yin Yang Tattoo:

Čínský design Yin Yang Tattoo

Existují lidé, kteří by chtěli jít na tradiční vzhled. Čínský design Yin Yang tetování je pro ně nejlepší. Dávají vám odvážný vzhled a také zvyšují kouzlo tetování. Tato tetování lze provést pouze s pomocí profesionála. Někdo, kdo je velmi zručný, může tomuto designu dát originální a velkolepý vzhled.

8. Tattoo design Dragon Yin Yang:

Tattoo design Dragon Yin Yang

Draci jsou velmi důležitou součástí čínské kultury a historie. Výrazně se na ně vzpomíná pro jejich povahu, hněv a mocné postavení. Inovativně vypadá tetování, které ukazuje obraz rozzlobeného draka drápajícího symbol Yin Yang. Díky přítomnosti plamenů za drakem je to ještě atraktivnější.

9. Dragon Vs Tiger Yin Yang Tattoo:

Tetování Dragon Vs Tiger Yin Yang

Skvělý nápad na tetování Yin Yang je drak versus tygr. Vypadají opravdu nádherně a představují silnou reprezentaci čínské kultury a mytologie. Tento design je dynamický a mohou ho nosit muži i ženy.

10. Floral Yin Yang Tattoo Design:

Květinový design Yin Yang Tattoo

Pokud chcete, aby vaše tetování Yin Yang vypadalo výjimečně, reprezentativně a efektně, skvělý nápad by byl květinový design Yin Yang. Má zelenou barvu, je stylizovaný a obsahuje prvek kreativity.

11. Fire and Water Yin Yang Tattoo Design:

Oheň a voda Yin Yang Tattoo Design

Tetování Yin Yang je opravdu skvělé pro ty, kteří by chtěli ukázat své zlé i andělské stránky. Majestátně vypadající tetování Yin Yang na oheň a vodu je zde perfektní volbou. Byl dobře stylizovaný a je velmi módní a trendy na pohled.

12. Citovaný design tetování Yin Yang:

Citovaný design tetování Yin Yang

Skvěle vypadá tetování Yin Yang, které ukazuje tento tradiční čínský symbol obklopené pěkným prohlášením. Jedná se o skvělý design tetování pro ženy, protože jim dává velmi ženský vzhled.

13. Footprint Yin Yang Tattoo Design:

Footprint Yin Yang Tattoo Design

Unikátní design pro tetování Yin Yang je design tetování stopy. Jsou jedineční, odlišní a velmi atraktivní. To pravděpodobně upoutá velkou pozornost a přinese vám pár komplimentů.

14. Scenic Yin Yang Tattoo Design:

Malebné tetování Jin -Jang

Tetování Yin Yang, které bylo zapsáno do uměleckého stylu, bude určitě vypadat úžasně. Přítomnost dvou různých scenérií, z nichž jedna zobrazuje západ slunce a druhá ukazuje romantickou krásu noci, vypadá okouzlující a přitažlivá pro oči.

15: Umělecký design Sunny Yin Yang:

Umělecký design Sunny Yin Yang

Zde je symbol Yin Yang vytvořen pomocí slunečních paprsků. Původní symbol Yin Yang je vytvořen uvnitř slunce a paprsků vycházejících z něj. Vyrábí se na zadní straně mužských zad. Dívka si také ráda udělá stejný design v pase nebo uprostřed břicha. Toto tetování je napuštěno hlubokým černým inkoustem a odstíny světlého inkoustu.

Čínská tradice velmi dobře učí svět krásnou myšlenkou, která je implikována s pravdou života, vlastně s pravdou vesmíru nebo dokonce v nebeských tělech. Každý aspekt života má dvě stránky. Dobré i špatné, láska a nenávist, jasné a nudné. Vytetovaný symbol by byl jedním z nejlepších návrhů, jaké si můžete vybrat. Pojďte si tedy nechat vytetovat tetování s univerzálním designem.