Tetování

14 nejlepších návrhů tetování na slunci pro muže a ženy s významy

Všemohoucí slunce je zdrojem života a světla na této planetě svázané životem a z tohoto zdroje pochází inspirace, o používání slunce jako inkoustu bylo zformulováno mnoho konceptů. Slunce vždy odráželo královskou hodnost. Ani v žhavých paprscích tepla se prostě nedá odolat, ale obdivovat majestátní krále tepla, slunce. Tetování jako nedávný humbuk nové generace vzalo za své. Nelze zastavit „to“ ve využívání každého zdroje umělecké formy.

Sun Tattoo vzory pro muže a ženy s významy

Všechno to začalo tím, že slunce bylo považováno za boha mnoha předchozími existujícími kmeny, některé z těch prominentních byly Inkové nebo Aztékové. Slunce zapadající do pravého smyslu a významu pojmu bůh lze vysvětlit a objasnit pouze v obrázcích. Pro velké gesto a silnou personifikaci nic nevypovídá lépe než jasné slunce, které svítí přímo na vás. Možná proto si tetování „na slunci“ v posledních letech získalo takovou popularitu. Nejlepší způsob portrétu a elegance podpořený silou a mocí nebyl nikdy zabalen lépe než hřejivá záře zlatého slunce.

Nejlepší sluneční tetování pro muže a ženy s významem:

Musíte vědět o těchto níže 14 nejlepších designech tetování na slunci pro muže a ženy s významy a obrázky, které nikdy nezmizí.

1. Phoenix in Building:

Phoenix při stavbě tetování

Phoenix je příběh o mystice a tajemství, kde mytologie hovoří o hezkém ptákovi v hořící barvě, který zemře výbuchem v planoucím plameni a následně se zrodí z popela svého předchozího těla. Na tomto obrázku je slunce spojeno s praskajícími plameny, jak je vidět fénix s roztáhnutými křídly, jak letí k planoucímu slunci. silueta ptáka je dalším doprovodem tohoto designu slunečního tetování. použití barev dodává vzhledu brilantní nádech.

2. Koláž s tetováním Moon Sun:

Koláž S Měsícem Slunce Tetování

Návrhy tetování na slunci se také pohybují v této sadě, kde je možné doplnit slunce přidáním dalších nebeských těles, podobně jako toto tetovací umění, které společně vnáší slunce a půlměsíc. Slunce vypadá klidně, zatímco měsíc vypadá klidně, možná trochu rozrušeně. Zde zobrazené sluneční paprsky jsou brilantní a složitě provedené. I když je tento obrázek striktně v jednom odstínu, přidat do tohoto vzhledu koření lze snadno přidat barvu a odstín do tohoto vzhledu.

3. Tetování na slunci:

Tetování na slunci

Složité zastínění výrazné na tváři slavnostního slunce vypadá jemně a plodně, protože vytesaná sluneční tvář se zavřenýma očima odhaluje paprsky, které z něj vyzařují, ostrá vrtačka jako plameny vypadající naprosto synchronizovaně s obrazem. Jsou zde znázorněny dva druhy paprsků, některé ve tvaru jehly a jiné jako vrták. Co dělá tento obrázek trochu abstraktním, je použití numerických obepínání Slunce pravděpodobně vyprávění příběhu boha Slunce a dávných dob, kdy by přes něj byl zobrazen čas.

4. Klasická práce návrhů Sun Tattoo:

Klasická práce návrhů tetování na slunci

Aztéci jsou starověký kmen, mocné slunce hraje důležitou roli v jejich náboženských kulturách. slunce namalované nebo napuštěné zde vypadá naprosto rozzuřeně, protože aztécké malované slunce v sobě sportuje určité definice a vzorce. Zde nakreslené tetování je v odstínech tepaného železa nebo zapečeného bahna, které se zdá být dostatečně smažené, aby v sobě mělo sportovní trhliny a praskliny. To je určitě jeden z nejlepších návrhů slunečního tetování pro muže.

5. Zábavné návrhy tetování na slunci:

Zábavné návrhy tetování na slunci

Zde je zábavný nápad na tetování pro majestátní prvek. Jeden z největších světelných zdrojů na této zemi může být plný síly a elegance, ale občas to dokonce uvolní i král tepla, a proto je tento koncept slunečního tetování jiný a zábavnější než ostatní. zatímco v jiných je slunce zobrazeno maskované v síle a všechno vážné, zde se zdá, že slunce je zábavné a bláznivé. Světle žlutá barva také exuberuje totéž.

6. Silně zdobené:

Silně zdobené

Sluneční tetování může být docela dekorativní podobně jako zde vyobrazený design, který zvýrazňuje výrazné odstíny ornamentální krásy. Čakra sama o sobě má ozdoby jasně ukazující, jak sluneční paprsky skvěle září. Zavřené oči a pihy na tváři, toto sluneční tetování jde dohromady s plameny, dekorativní aspekt dělá svůj vlastní úsudek kreativnímu aspektu v tomto inkoustovém umění.

7. Tetování Sun Arms Sun pro dívky:

Bright Arms Sun tetování pro dívky

Slunce je nejjasnější a největší hvězda všech dob a aby ji vystihla, byla na jejím předloktí vyrytá nádherná scenérie, kde je spodní část pokrytá ostnatým drátem a vypadá podobně a slunce svítí jasně. Slunce je zde komické, protože vyzařuje purpurové paprsky, které se mísí v množství teplé žluté záře.

8. Tattoo design na spodním slunci:

Bottom Sun Tattoo Design

Kdo by si někdy mohl myslet něco tak krásného, ​​může být vyroben z jednoduchého kotníkového uzlu. Jedná se však o klasické jednoduché tetování provedené bez jakýchkoli komplikací a přestože to může vypadat jednoduše, stále má stejnou autoritu jako dříve. Jedná se o jeden z nejlepších návrhů malých tetování na slunci pro ženy.

9. Aztécké tetování slunce pro muže:

Aztécké tetování slunce pro muže

Jako milovník aztéckého umění je slunce v následujícím tetovacím umění vyrobeno s přesností tam, kde dostalo tvář, pohled, názor, díky kterému je teplejší nejen teplotou, ale také konektivitou. Slavnostní sluneční tvář nám ​​pomáhá snáze se spojit se sebou samým než ostatní.

10. Model Half Part Sun:

Poloviční sluneční model

Jedinečné tetování je vždy lákavější než původní koncept, a pokud je tato jedinečnost zabalena v balíčku tohoto polovičatého srdce hřejícího holého zadního slunce, jedno jednoduše zůstane bez řeči. Kruh v paprscích ukazuje vnější okraj lemované vzorované slunce s polovinou paprsků vystavenou na jeho pravé straně. Každý paprsek paprsku se dále odděluje od druhého prostřednictvím různých návrhů.

11. Tetování Burning Red Sun:

Tetování hořícího červeného slunce

Slunce odráží sílu a jak to lépe znázornit než ohnivé rudé slunce zářící teplé a silné. Toto tetování horní části zad je jednou z různých forem umění tetování na slunci, kde i když je základní design blízko jednoduchosti, barva v umění mluví tisíc slov. Sluneční paprsky však ke konci zčernají, což vytváří srovnání Měsíce uvnitř.

12. Tattoo design The Warm Glaze Arm:

Teplý glazurovaný tetovací design

Jeden může také dostat sluneční tetování přes tetovací pás přes biceps, podobně jako tato osoba. Zde je hlavním zaměřením slunce a přesto se pod ním vytvářejí doplňkové vzory, které zvýrazňují podstatu elegance. Slunce vykukující shora je pak vylíčeno, jak se vyhřívá ve svém elegantním já.

13. Tribal Sun Art For Guys:

Tribal Sun Art For Guys

Jedná se o formu designu tribal sun tattoo design, kde je slunce vyrobeno podporující instinkty tribal art. To platí pro dobré tetování na rameni nebo holých zádech, a pokud je zdobeno správnými barvami, může se z toho stát lákavé umělecké dílo. To je perfektní design tetování slunce pro muže na paži.

14. Swishing Sun Neck Tattoo:

Swishing tetování na krku

Toto je majestátní sluneční tetování s nakreslenými vzory. Slunce bylo vždy zdrojem světla a síly, a proto je slunce v tomto tetování na předloktí vidět jasně zářící. Zručné stínování v různých částech úspěšně způsobilo, že tetovací prvky vypadají, jako by vyzařovaly teplo. Jeden může dokonce přidat náznak barvy k tomu, aby koncept. Je to jeden z nejlepších návrhů slunečního tetování pro dívky.

Tyto malované kresby napuštěné inkoustem a uvedené v tomto článku hovoří v pravém smyslu přidání variací do krásných slunečních tetování.