Tetování

14 nejlepších návrhů tetování Koi Fish s významem!

Rybí tetování Koi je mimořádně kreativní a inovativní. Existuje mnoho návrhů tetování koi ryb, ze kterých si můžete sami vybrat z webu, ale my jsme pro vás vybrali užší seznam přímo sem, podívejte se.

Předpokládalo se, že ryba koi symbolizuje štěstí a vytrvalost. Podívejte se na významy, které každá ryba symbolizuje, a poté se rozhodněte, které tetování byste chtěli ozdobit. V rámci jednoduchého vyhledávání si můžete nechat vytetovat pomocí tohoto článku.

Úžasné tetování Koi Fish s obrázky:

Níže jsme uvedli nejoblíbenější návrhy tetování koi ryb s obrázky a významy pro muže a ženy.

1. Tetování zlatých ryb Koi:

Zlaté tetování Ryby Ryby Koi

Pokud hledáte tetování, které svítí, třpytí se a je těžké ho ignorovat, pak bude nejlepší volbou mít tetování s tetováním koi ryby se zlatou rybou Koi. Při bližším pohledu na jasně zobrazené šupiny této ryby budou ozdobené lekníny a celková jasná a barevná aura zobrazovat nejlepší část umění tohoto tetování. Rybí tetování koi má obvykle velké modré pozadí s stříkající vodou, kde ryba vyskočí z vody a hravě v ní šplouchne. Červená ryba Koi představuje lásku, sílu, mužnost, statečnost a energii. Věří se, že je nejsilnější a dokáže plavat proti silným proudům. Modrá představuje také mužnost a plodnost.

2. Tradiční japonské tetování na ryby Koi:

Tradiční japonské tetování na ryby Koi

Koi je japonské slovo pro kapra. Koi tetování je tradiční symbol používaný Japonci po mnoho let. Od starověku používali Japonci tento design tetování ryb Koi jako svůj kulturní symbol k překonání protivenství. Zůstává za tím příběh, který říká, jak tyto ryby lezly po vodopádech, které mají silný proud, a bylo řečeno, že je rozhodnuto dosáhnout vrcholu vodopádů, který je zachován a podařilo se. Tradiční vzory často obsahují buď japonské javorové listy nebo lotosové květy v kombinaci s designem.

3. Čínské tetování Koi Fish:

Čínské tetování na ryby Koi

Rybí tetování Koi bylo k dispozici v různých stylech a provedeních. Čínské vzory budou mít někdy svůj vlastní význam, který říká, že koi plaval proti proudu žluté řeky, aby dosáhl dračí brány, a když dorazí k dračí bráně, budou naladěni jako drak. To je důvod, který od mnoha lidí získal přitažlivost k významu koi tetování. Bude to také inspirace tvrdě pracovat a dosáhnout. Vyberte si a jděte s tímto tetováním, pokud chcete získat inspiraci a motivaci.

4. Koi Pisces Symbol Tattoo:

Symbol tetování Koi Pisces

Mezi velkými kategoriemi tetování, které jsou k dispozici, byly tyto nápady na tetování koi ryby jedinečné díky svému designu a symbolice. Ti, kteří si nebyli vědomi těchto tetování ryb Koi, jim pomohou symbolizovat odvahu, vytrvalost a obrovskou sílu vůle. Toto jedinečné tetování by samozřejmě mělo být pro většinu lidí velkou inspirací. Bylo to určeno pro lidi, kteří se narodili pod slunečním znamením Pieces, aby se chlubili hrdostí Ryby. Jedná se o jeden z populárních návrhů tetování koi ryb pro muže.

5. Dragon Koi Fish Tattoo:

Tetování ryby Dragon Koi

Mnoho čínských legend inspirovalo nápady tetování koi ryb s drakem, protože ten má obvykle žlutou barvu a plave proti proudu ve žluté řece, aby se proměnil v draka. Toto tetování znamená osobu, která se snaží naplnit svůj osud uprostřed různých překážek. Vypadá podobně jako černý koi, protože existuje vztah k protivenství. Symbolizuje také sílu, odvahu a statečnost v této výzvě. Toto tetování lze vybrat tak, aby naznačovalo nový začátek po úmrtí.

6. Umělecké návrhy tetování Koi Fish:

Umělecké návrhy tetování Koi Fish

Rybí tetování Koi vypadá krásně v abstraktních provedeních. Zde je ještě jeden, který můžete zvážit. Tenhle je prostě nádherný a vtiskl jej přesně tak, jak je. Změna jakékoli části tohoto tetování ukradne jeho vzhled a efekt. Jakmile k tomu přidáte další, jeho intenzita se ztratí. Ačkoli můžete přidat jednu rybu čelem k druhé, bylo by to také fascinující tetování. Je to nejlepší tetování koi ryby pro muže.

7. Animované tetování ryb Koi:

Animované tetování ryb Koi

Animované tetování koi ryb, jako je toto, je také dobrou volbou, pokud chcete dělat něco jiného nebo experimentovat s formami. Tento režim vám umožní použít libovolnou barvu, kterou si přejete, a změna neovlivní vzhled tohoto tetování koi. Flexibilita je hlavní výhodou tohoto druhu tetování.

8. Dolní záda Koi rybí tetování s Lotusem:

Dolní záda Koi rybí tetování s Lotusem

I toto se trochu liší od obvyklého tetování a umožňuje jakoukoli změnu, kterou chcete provést. Černobílá tetování vypadají dobře, jakkoli je zobrazíte. S tímto můžete experimentovat. Toto je jeden z nejžádanějších návrhů tetování Ryby a koi pro dívky a ženy.

9. Pár tetování ryb Koi:

Pár tetování ryb Koi

Zde je nejlepší design tetování koi ryby a tento je o barvě. Vyvažte to různými odstíny a tóny, abyste získali tento vzhled. Pokud není modrá, použijte tmavší odstíny, například fialové nebo hnědé. Můžete také použít kaštanové, ale ponechte toto malé a kompaktní.

10. Ryby ve stylu Koi Ryby Tetování:

Ryby ve stylu Koi Ryby tetování

Pokud toužíte po něčem jednoduchém, co není na těžší straně a má málo barev a čar; můžete použít tento. Je bez námahy, přesto velmi jasný a hodí se kamkoli a jakýmkoli způsobem, který chcete upravit. Změna barvy nebo velikosti nepoškodí, protože tento design tetování koi ryby je abstraktní.

11. Tetování ryb Water Koi:

Water Koi Fish tetování

Abstraktní tetování vypadá dobře na každém. Zde je ještě jedna z koi ryb, které lze snadno usadit kdekoli. Pokud chcete k tomuto přidat další, použijte tučné čáry a vzory a ponechte jej v jediném tónu a barvě. Abstraktní tetování vypadají nejlépe v jedné barvě.

12. Flower Koi Fish Tattoo:

Flower Koi Rybí tetování

Toto je velmi barevná možnost. Pokud milujete barvy a dáváte přednost jasnému a živému tetování, pak je to design, který byste měli zvážit. Koi lze namalovat různými barvami, takže volba je zcela na vás. Tento animovaný vzhled lze snadno získat a vzhled se nezmění při kompresi nebo zvětšení tetování.

13. Barevný design tetování Koi Fish:

Barevné tetování Koi Fish

To je jistý pokus pro ty, kteří chtějí tetování pokrývající dobrý povrch a je atraktivní. Návrh tetování koi ryby by měl být upraven podle toho, kam jej chcete umístit, a barva také hraje důležitý faktor, protože kompozice je těžká. Přednostně používejte barvy, které vyhovují vašemu tónu pleti a velikosti podle toho, jak široká máte ramena.

14. Umění žluté koi ryby:

Žlutá ryba Koi Art

Jedná se o velmi kreativní design pro tetování na paži. Jedná se o jednoduchý a úhledný design, který nevyužívá příliš mnoho čar nebo vzorů, ale stejně snadno udrží pozornost diváka. Pokud chcete, můžete přidat detaily a vzory. Můžete do něj také přidat barvy podle svého výběru. Ale ujistěte se, že toto tetování není obrovské. Jeho krása spočívá v kompaktní velikosti a přílišné zvětšení neovlivní stejný efekt na obrázku.

Závěrečné myšlenky:

Závěrem lze říci, že zobrazení návrhů tetování koi ryb může znamenat větší bohatství a štěstí. Při výběru designu, který by pro vás mohl být šťastný, musíte pečlivě zkontrolovat návrhy a získat pomoc od zkušených umělců. Jinak to může odrážet mnohem negativnější význam, než byste si kdy mysleli. Štěstí této ryby koi by byl dost dobrý důvod pro to, aby si kdokoli pořídil tato krásná tetování kapra. Díky tetování ryb koi si můžete být jisti, že to tak vždy je. Celkově dračí ryba Koi představuje překonání všech překážek a dosažení vašeho cíle. Obvykle se tetuje, aby představovalo novou kapitolu života nebo znovuzrození.