Tetovací salony

Top 10 tetovacích salonů v Kalkatě

Návrhy tetování jsou v dnešní době trendem. Jsou módní a mnoho lidí je rádo sportuje. Různé kmenové, polynéské, aztécké a další vzory můžete snadno získat z obchodů, které se na ně specializují.

Tetovací salony v Kalkatě

Nejlepší tetovací salony v Kalkatě:

Níže je 10 nejlepších tetovacích salonů v Kalkatě, odkud si můžete nechat udělat svůj návrh.

1. Habibův tetovací salon v Kalkatě:

Habibův tetovací salon v Kalkatě

Jedná se o známý a oblíbený obchod, který poskytuje hygienické a umělecké služby. Další informace můžete získat z jejich webových stránek na adrese http://kolkata.linkbyme.in/habibs-hair-beauty-salon-if420185/.

2. Oasis Tattoo Studio v Kalkatě:

Oasis Tattoo Studio v Kalkatě

Jedná se o populární designový obchod, který vám dokonce může poskytnout přizpůsobené vzory. Další informace můžete získat z jejich webových stránek na adrese http://www.zootout.com/kolkata/salon/oasis-tattoo-studio-tolly gunge-453. Můžete si prohlédnout jejich galerii obrázků nebo jim zaslat informace a další ceny poštou.

3. Tetovací salon Tuhi v Kalkatě:

Tetovací salon Tuhi v Kalkatě

Toto je další populární studio, které si získává vedoucí postavení mezi obchody v Kalkatě. Můžete z nich získat nejrůznější kmenové, polynéské a další květinové nebo 3 D vzory. Více informací o galerii jejich návrhů a cenách můžete získat z jejich facebookové stránky na https://www.facebook.com/tuhistattoo. Je to jeden z nejlepších tetovacích salonů v Kalkatě.

4. Tetování Lizard’s Skin:

Tetování Lizard’s Skin

To se nachází naproti South City Mall, na Prince Anwar Shah Road, Lake Gardens. Toto je dobře známé studio a má také poměrně vysoké ceny. Pokud chcete mít design provedený ve správném vybarvení nebo chcete svůj starý vzor zakrýt trendovým designem, pak je můžete získat od umělců v tomto obchodě. Více informací o galerii cen a návrhů můžete získat na jejich webových stránkách http://lizardsskintattoos.com/. Zde je hlavním umělcem Niloy Das.

5. Inkoustové studio Carapace v Kalkatě:

Carapace Ink Studio v Kalkatě

Toto je dobře známý salon. Odtud můžete své návrhy nechat zpracovat za nižší ceny. Existují populární umělci, kteří vám mohou načrtnout design podle vašeho vkusu a kapsy. To je na Chittaranjan Avenue Road. Více informací o galerii a cenách theri designů můžete získat z jejich facebookové stránky na https://www.facebook.com/carapacetattoos.

6. Tetování inkoustem:

Inkoustové tetování

Jedná se o velmi oblíbený obchod. Toto je také dobře známé místo, odkud mnoho osobností zpracovává své návrhy. Tito umělci umí aztécké vzory a jejich ceny jsou kapesní. Toto se nachází na Burrabazaru. V tomto obchodě můžete získat různé druhy vzorů. Je to velmi populární obchod a mají kreativní umělce. Další informace můžete získat na adrese http://www.justdial.com/Kolkata/Inkup-Tattoos-%3Cnear%3E-Near-Rammandir-Burrabaz/033PXX33-XX33-130201215552-M7T4_S29sa2F0YSBUYXR0b28gQXJ0aXJCcm.

7. Ink Link Studio v Kalkatě:

Ink Link Studio v Kalkatě

To je na silnici Biren Roy v Oxytownu v Kalkatě. V tomto malém obchodě můžete získat různé typy návrhů. Další informace a informace o cenách můžete získat také z tohoto webu http://in.88db.com/india/Kolkata+Kolkata-G-P-O-/Beauty/Tattoo-Body-Piercing/ad-1155636/.

8. Ministerstvo inkoustu:

Od svého otevření v roce 2010 se z toho stalo přední studio. Do tohoto obchodu přicházejí lidé z jiných měst, aby si nechali vyrobit vlastní návrhy. To také udržuje správnou hygienu a poskytuje služby podle vašeho vkusu a kapsy. Další informace o návrzích a cenách můžete získat z jejich facebookové stránky na https://www.facebook.com/pages/Ministry-Of-Inkin/162325627118027.

9. 3 Cube Tattoo Studio v Kalkatě:

3 Cube Tattoo Studio v Kalkatě

Jedná se o populární a přední studio tetovacího designu. Od těchto umělců můžete získat různé vzory. Můžete také získat mnoho přizpůsobených kmenových nebo egyptských vzorů nebo vzorů písem. Můžete si prohlédnout jejich galerii obrázků a další informace z jejich webových stránek na adrese http://www.3cubetattoo.com/. Jedná se o jeden z populárních tetovacích salonů v Kalkatě.

10. Tetovací salon Shree v Kalkatě:

To je v Ariadaha. V tomto obchodě můžete získat různé vzory za nízké ceny. Další informace a jejich ceny můžete získat na tomto webu na adrese http://www.indiamart.com/shree-tattoo-parlour/.