Terasy

Uspořádejte úspěšnou párty na zahradě – 7 užitečných tipů

Zahradní stůl formou bufetu zařídí narozeniny dětí

Zahradní párty je venkovní posezení. Může se konat na vaší zahradě, na volném prostranství mezi dvěma bytovými domy, v parku nebo mimo město. Existuje mnoho důvodů pro zahradní párty, a proto bychom vás v tomto článku rádi seznámili s několika kroky, které, pokud je budete dodržovat, z vaší párty udělají skutečný úspěch a působivou a stylovou událost.

Co pro jednoho Večírek na zahradě by měl věnovat pozornost

Nápady deco bufet zahradní stůl surfovací prkno věnec lucerna

První věc, kterou byste měli zvážit, je místo, kde je vaše Večírek na zahradě by se mělo uskutečnit, vyberte si. Měla by odpovídat příležitosti a nabízet možnost navrhování jednotlivých večírků. Takovými oblastmi jsou například mokrý bar, stoly pro catering, taneční parket, bazén a další, podle tématu večírku. Také byste si měli vybrat a navrhnout dekoraci v závislosti na příležitosti. Nastavte si dekoraci pro své Večírek na zahradě V závislosti na ročním období, vašem vkusu, dojmu, že by večírek měl zanechat hosty nebo vaši náladu.

Dalším akcentem na zahradní párty je bufet s jídlem a pitím. Oba lze také zvolit tematicky. Takový přístup naznačuje styl v organizaci oslavy. Protože večírek není skutečný večírek bez hudby, měl by být také vybrán podle příležitosti.

Správné téma pro jednoho Večírek na zahradě

Zahradní párty organizuje dětské narozeninové nápady, chutné sladkosti

Poslední věcí, o kterou byste se jako organizátor zahradní párty měli starat, je dekorace, osvětlení a jakékoli světelné efekty. Aby člověk ukázal styl, měl by jít do toho Večírek na zahradě Zvláštní pozornost věnujte detailu osvětlení a dekorace. Můžete si například vybrat téma oslavy, které se odrazí v každém prvku přípravy, jako jsou pozvánky, dekorace, jídlo, nápoje, osvětlení a hudba..

Zde jsou naše tipy na perfektně zorganizovanou párty na zahradě:

Candy děti narozeninový plán žraločí dort

  • Připravte si seznam hostů. Rozesílejte pozvánky hostům. Nejlepší je poukázat na preferovaný dress code (oficiální, každodenní, plavky, karnevalové kostýmy atd.). Pokud oblečení není problém, jednoduše o něm v pozvánce nic neuvádějte a výběr nechte na hosty.
  • Vytvořte si zahradu nebo místo na zahradní párty, stejně jako u svého domu, kdybyste tam pořádali večírek. Místo by mělo být pro a Večírek na zahradě být čistý a uklizený. Trávník by měl být posekán krátce a stoly a židle, stejně jako celé zahradní vybavení, by měly být čisté a uklizené.

Uspořádejte večírek na zahradě – večer nebo během dne?

Dětské narozeninové párty u bazénu uspořádejte téma chutných sladkostí s mořem

  • Pokud se oslava koná za slunečného dne, zajistěte si dostatek slunečníků, abyste mohli celý den trávit venku a v klidu si užívat. Pokud se koná v chladnějším dni, je důležité, aby pro venkovní prostor existovaly ohniště nebo radiátory. To platí také v případě, že se večírek koná večer. Osvětlení je důležitou součástí, která také přispívá k úspěchu večírku. Papírové lucerny vypadají obzvlášť pěkně. Můžete je distribuovat v bufetu, kolem baru a na tanečním parketu. Další variantou jsou zahradní pochodně a svíčky. I ty však musí být zajištěny.
  • Každý úspěšná párty na zahradě potřebuje konkrétní téma, které určuje organizaci. Toto téma by se pak mělo nějakým způsobem promítnout do pokrmů nebo do způsobu jejich podávání. Myslete na předkrmy, občerstvení a dezerty, kterými chcete na své hosty udělat dojem.

Nápoje a jídlo podávejte nápaditě

lahodné cukrovinky na zahradě uspořádat nápady jídlo

  • Přemýšlejte o místě pro bar, kde by měly být umístěny různé nápoje. V závislosti na příležitosti může být nádobí vyrobeno z porcelánu, křišťálu nebo skla, stejně jako z lepenky nebo plastu pro jednorázové použití.
  • Jídlo by mělo být připraveno předem. Během večírku je pro vás zajímavou podívanou pouze to, co se uvaří úspěšná párty na zahradě může být.
  • Vytvořte příjemnou atmosféru se správnou hudbou umístěním reproduktorů na vhodná místa. Hudba doprovází oslavu a dodává hostům dobrou náladu.

Oslava narozenin dítěte – skvělé nápady na dekorace

Žraločí narozeniny v létě oslavují děti skvělý nápad

Sladkosti uspořádejte nápaditě

lahodné sladkosti barevné MM sladkosti moře téma děti plánování narozenin

Vyberte téma pro večírek

Večírek narozeninová párty s tématem surfovací lucerny na bufetu na pláži

Skvělá dekorace na zeď – domácí dekorace na surfovací prkno

Surfovací prkna dekorace zeď zahradní nápady v pohodě originální barevná dřevěná deska

 Formální nápad na zahradní párty

 Uspořádejte večírek zahradní stůl uspořádejte rodinnou oslavu

Fartenparty nápady cool stůl aranžování květin

Sýrové prkénko čerstvé ovoce chutné předkrmy

krásné aranžmá růže čerstvý mák dekorace stolu

Nápoje z ubrousků organizují letní párty na zahradě

Večerní nápady na zahradní párty vázy se zelenými čerstvými rostlinami

Zásnuby oslavují přítelkyně zvou nápady organizace