Terasy

Nová řada zahradního nábytku 2019 od společnosti Fermob: Řezání laserem poskytuje lehkost

Nová řada zahradního nábytku 2019 z kovu v korálu

Fermob, francouzský výrobce venkovního nábytku, představil své nejnovější kolekce na mezinárodním veletrhu nábytku ICFF v New Yorku. Nová řada zahradního nábytku 2019 se jmenuje Lorette a navrhl ji Frédéric Sofia. Vrcholem designu je neobvyklý, jemný motiv květiny se čtyřmi okvětními lístky jako znak kosmopolitismu. Připomíná to orientální země a Mašrabije. Mashrabiya je název pro dekorativní dřevěné mřížky, které jsou typické pro islámskou architekturu.

Nová řada zahradního nábytku 2019 od Fermob

Série zahradního nábytku Lorette ztělesňuje ducha Fermob, který je odhalen prostřednictvím grafických efektů a zjevného zvládnutí zpracování kovů. Sortiment zahrnuje kompletní sadu kovového zahradního nábytku a dekorativní textilní doplňky.

Opakující se vzor květin a diamantových tvarů

Zahradní židle se vyznačují elegantním a moderním vzhledem. Díky čtyřem tenkým rovným nohám židle stojí stabilně na trávníku, zatímco oválná opěrka zajišťuje vynikající pohodlí při sezení. Zaoblené úhly mezi nohou a sedadlem připomínají křesílko Mravence Arne Jacobsena od Fritze Hansena a styl nábytku z 50. let minulého století. Opakující se květinový a diamantový vzor dodává venkovnímu nábytku nádech modernosti a ženskosti. V této komplexní práci Fermob ukazuje, jak dobře zvládá laserové řezání. K dispozici je také verze s vycpávkami sedadel vyrobenou z imitace kůže Skai®, kterou lze použít venku.

kompletní sada zahradního nábytku z kovu Lorette

Velkorysý tvar oválného stolu Lorette je ideální v případě omezeného prostoru: u stolu může sedět až šest lidí. Oválný stůl Lorette se také vyznačuje perforovanou deskou a podtrhuje elegantní vzhled řady zahradního nábytku.

stůl Lorette je k dispozici také v kulaté verzi o průměru 110 cm

Klasický, geometrický nebo jen atypický stůl Lorette je k dispozici také v kulaté verzi o průměru 110 cm. K jídlu na zahradě je k dispozici také elegantní stůl.

u stolu může sedět až šest lidí

Kolekci Lorette doplňují dekorativní polštáře ve dvou velikostech, které jsou k dispozici také ve dvou barvách: lékořice a mrkev. Tyto polštáře jsou vyrobeny z žakárového materiálu francouzské výroby, který je odolný vůči skvrnám a vlhkosti.

Zde si také můžete prohlédnout novinky z kolekce 2020.

Kolekci Lorette doplňují dekorativní polštáře ve dvou velikostech

Venkovní nábytek s nádechem modernosti a ženskosti