Terasy

Dřevěné zástěny na ochranu soukromí – postavte zahradní plot a zaštítte venkovní prostor

Obrazovka ochrany osobních údajů-dřevěný-zahradní-plot-vertikální-stavět-nápady

Pokud jste milovníkem přírody nebo se za ně považujete, pak jste u nás na správném místě! Protože se jedná o skvělý způsob, jak můžete lépe chránit své soukromí venku! Chceme vám dát pár tipů, jak můžete svůj majetek ohraničit a zprůhlednit a jak můžete bez problémů vepsat obrazovku ochrany osobních údajů do okolní oblasti. Ano, abychom to mohli vyjádřit velmi jasně: chceme dnes skončit Ochranná obrazovka ze dřeva mluvte a jak nás přírodní materiál chrání před nežádoucím vzhledem! Držte se toho, bude to zajímavé!

Ochranná clona ze dřeva – zahradní plot odolný proti povětrnostním vlivům

Ochranná obrazovka-dřevěná terasa-design-nápady-moderní

Přírodní materiál dřevo preferuje mnoho majitelů domů, protože má mnoho výhod jako zástěna pro ochranu soukromí na zahradě. Svítí přirozeným vzhledem a nabízí vám mnoho skvělých možností ochrany soukromí podle vašich vlastních preferencí. Dřevo má snadno ošetřovatelný povrch, ale při výběru se ujistěte, že požadovaný druh dřeva je odolný vůči povětrnostním vlivům. Musí být ošetřeno speciálními barvami a laky, takže odolnost proti povětrnostním vlivům se dodatečně zvyšuje a různé druhy škůdců, jako jsou červotoč, jsou tímto způsobem chráněny.

Ochranné clony ze dřeva – jaké druhy dřeva jsou vhodné pro venkovní použití?

Ochrana soukromí-dřevěná zahrada-nápady-dřevěný plot-moderní-design

Z jakého dřevěného materiálu by měl být dřevěný plot pro ochranu soukromí vyroben? Mnoho majitelů domů si tuto otázku určitě položí, než se rozhodne pro dřevěnou zástěnu na ochranu soukromí ve své zahradě. Zde chceme shrnout, co jsme o tom zkoumali:

Smrk a borovice – to jsou určitě nejoblíbenější druhy dřeva pro venkovní použití, protože jsou trvanlivé a vydrží několik desetiletí venku v nejrůznějších povětrnostních podmínkách. Oba druhy dřeva jsou proto vysoce doporučovány jako materiál na ochranu soukromí a zahradní plot.

Dřevěné zástěny na ochranu soukromí – původní nebo exotické druhy dřeva

Obrazovka ochrany soukromí-dřevěný zahradní plot-štěrková cesta-zahradní lavičky-stromy

Jedle modřínová a douglaska – dva druhy měkkého dřeva jsou také ideální pro stavbu zástěn na ochranu soukromí na zahradě. Vyznačují se přirozeným vzhledem, s těmito si vystačíte i bez impregnace. Pozor: pokud potřebujete vybrat druh dřeva, pak vezměte v úvahu skutečnost, že buk, jasan a javor nejsou vhodné pro plot. Ačkoli jsou tyto druhy dřeva tvrdé, postrádají trvanlivost. Dub a Robinia – Tato tvrdá dřeva jsou velmi odolná, ale drahá, takže se zřídka používají jako ploty a obrazovky pro ochranu soukromí.

Ochrana soukromí ze dřeva – trvanlivost dřeva lze zvýšit technickými postupy

Ochranná obrazovka-dřevo-borovice-plot-dřevo-hnědá barva

Tropické druhy dřeva – na trhu nyní najdete také Bangkirai, tento druh dřeva zaujme krásnou hnědo -červenou barvou, má dlouhou životnost a doporučuje se jako zástěna pro ochranu soukromí nebo zahradní plot.

Upravené druhy dřeva – jedná se o dřeviny, jejichž trvanlivost byla zvýšena technickým procesem. Patří sem Accoya, Thermo popel, Thermo borovice, Thermoepe atd. Po dalším zpracování jsou všechny tyto druhy dřeva suché a velmi trvanlivé.

Zahradní ploty z WPC lze jen stěží rozeznat od masivního dřeva

Ochranná obrazovka-dřevěný zahradní plot-betonové sloupky-stavba

Ochranné obrazovky a zahradní ploty z WPC – pokud nejste příliš obeznámeni s nejnovějšími nabídkami specializovaných prodejců, můžete samozřejmě být na první pohled překvapeni, co přesně WPC znamená. Toto je zkratka pro anglický výraz wood plastic composites, který v němčině odpovídá dřevopolymerovému materiálu. Skládá se ze dřevěných vláken a pojiv. WPC se úspěšně používá na palubě již dlouhou dobu a nyní je tento odolný materiál používán také jako obrazovka ochrany osobních údajů. Má velkou výhodu: WPC se od masivního dřeva vizuálně téměř neliší, zachovává si tvar a nešedne, což znamená, že je zcela barevně stálý.

Vymalovat zahradní plot nebo ho jen natřít?

Soukromí-dřevěný-zahradní-plot-malba-nápady

Pokud jde o tvar plotů na ochranu soukromí, nabídka je také velmi bohatá. Ve specializovaných obchodech najdete hranaté i kulaté tvary, záleží na tom, zda chcete dosáhnout klasického nebo moderního vzhledu. Paleta barev přechází od bílé přes béžovou a světle hnědou až po tmavě hnědou. Některé druhy dřeva můžete ve skutečnosti malovat sami, takže to, jak vypadá váš plot na ochranu soukromí, závisí na vašem vkusu a vašich vlastních preferencích.

Ochranný plot ze dřeva je bezpochyby multifunkční. Může také sloužit jako ochrana proti hluku a enormně snížit hluk z ulice a od hlučných sousedů. To rozhodně zvyšuje vaši kvalitu života, cítíte se na svém majetku mnohem lépe, klidněji a dobře chráněni.

Zahradní plot jako účinná ochrana soukromí

Obrazovka ochrany soukromí dřevěný zahradní plot nápady houpačka

S dřevěným plotem můžete ohraničit svůj vlastní majetek a chránit jej před nezvanými návštěvníky. Slouží také jako obrazovka soukromí před zvědavými pohledy vašich sousedů a chrání vaše soukromí. Můžete si tak užívat volný čas venku, aniž byste byli rušeni, protože to, co přesně na své zahradě děláte, je jen na vás! Možná si přejete vytvořit koutek bez větru, kde si můžete v klidu vychutnat ranní a odpolední kávu. Nebo díky různým možnostem designu dřevěných prvků pro zahradu můžete vytvořit nádhernou zelenou oázu. Zkombinujte ploty na ochranu soukromí ze dřeva s jednou nebo více šplhacími mřížkami a uvolněte se.

Okořenit zahradní plot – několik kreativních nápadů

Ochrana soukromí Dřevěný zahradní plot Přidělení zahradní nápady

Mezi ně lze umístit mřížoví nebo je použít jako dokončovací prvek na konci plotu. Obě možnosti jsou skvělé, získáte transparentní vzhled, ale stále jste dobře chráněni. A vizuální efekt je skvělý! Oplocení soukromí můžete ozdobit barevnými popínavými rostlinami a dosáhnout přirozené vize. Vše je tedy bezproblémově zapsáno do zahradní krajiny. Určitě se ve své zahradě nikdy nebudete cítit stísněně a „zazděně“, naopak si tam naplno užijete každou volnou hodinu! S knihou v ruce nebo sklenkou vína na večer – můžete si být naprosto jisti: vaše dřevěná zástěna na ochranu soukromí je naprosto spolehlivá a drží cizince daleko od vaší zahrady!

Zahradní plot s atraktivními dekorativními prvky

Ochranná obrazovka-dřevěný zahradní plot-nápady-v pohodě

Ochraňte dvorek vlastním dřevěným plotem

Ochranná obrazovka-dřevěný-zahradní-plot-vysoký-místní-dřevo

Ochranná obrazovka-dřevěný zahradní plot-výsadba-přidělená zahrada

Ochrana soukromí-dřevo-zahradní nářadí-úložný prostor-police-dvorek

Ochranná obrazovka-dřevo-bílá-stavět-nápady-zahradní plot

Ochrana soukromí-dřevěný zahradní plot-posezení-design-terasa