Terasy

20 skvělých nápadů, které jsou vhodné jako příslušenství do venkovního prostoru

Příslušenství pro venkovní oblast koberce tlumí boční stolky West Elm

Když je pěkné počasí a dny se oteplují, automaticky vás vytáhnou ven. Skoro byste chtěli žít venku. Přivítejte léto stylově a pořiďte si to pravé Příslušenství pro venkovní prostory. Dnes tu máme pár věcí, které mohou váš venkovní prostor okořenit a zútulnit.

Při procházení níže uvedených příkladů myslete nejen na to, co potřebujete, ale také na to, co vaše zahrada potřebuje, aby se stala útočištěm vašich snů. Potřebujete slunečník, který se každou chvíli schová před sluncem, nebo třeba polštáře, které dodají barvu a odpružení? Podívejte se na následující nápady a návrhy pro Příslušenství pro venkovní prostory a nechte se inspirovat.

Příslušenství vhodné pro venkovní použití

Příslušenství venkovní svíčky lucerny vázy květináče

Nejprve máme několik příkladů Příslušenství pro venkovní prostory pro vás, pomocí kterého můžete nastavit náladu vaší terase. Například pěkný koberec může vizuálně spojit veškerý nábytek dohromady. Na fotografii je koberec Rayas pro venkovní prostor od West Elm. Zajímavostí je, že je nejen vodotěsný, ale také šetrný k životnímu prostředí. Skládá se z vláken z recyklovaných plastových lahví.

Pruhovaný venkovní koberec

pruhovaný venkovní koberec dřevěný zahradní nábytek

Oboustranný vnitřní a venkovní koberec Skien od CB2 nabízí možnost přidat do sedacího prostoru dechberoucí barvy, které připomínají tropickou mořskou modrou, a jsou tedy vynikající Příslušenství pro venkovní prostory. Je vyroben z polypropylenu, což znamená, že vyžaduje velmi malou údržbu. Lze jej snadno vyčistit vodní hadicí.

Modrý krytý-venkovní koberec

Skien oboustranný koberec modrý Indoor Outdoor CB2

Tyto pruhované závěsy jsou velmi vhodné pro elegantní akcent. Jsi skvělý Příslušenství pro venkovní prostory, protože mohou také poskytovat ochranu před sluncem. Vnitřní / venkovní opona Sunbrella od Pottery Barn je vyrobena z polyesteru odpuzujícího špínu. Jejich praktická stránka se ukazuje i ve skutečnosti, že mohou sloužit jako příčka a rozdělit vaši terasu na různé oblasti.

Pruhované závěsy na terasu

Průchodkové pruhované závěsy na terase Hrnčířská stodola

Není nic jiného než skvělé osvětlení Příslušenství pro venkovní prostory, což vytváří útulné prostředí, zvláště když na podlahu šíří světlo a stín. K tomu se hodí zejména lucerny Verdigris Filigree od Terrain. Jsou vyrobeny z kovu se skleněnými vložkami, které skrývají svíčky.

Venkovní lucerny

Filigránové lampičky na svíčku visící na terénním zahradním stromě

Nebo můžete tuto oblast vylepšit a nastavit slavnostní akcenty pomocí těchto světel Globe String Lights od Pottery Barn jako Příslušenství pro venkovní prostory. Pro vaše pohodlí jsou k dispozici v různých velikostech.

Globe string světla

Závěsná světla Globe Fairy Stínidla na koš Pottery Barn

Poskytněte pohodlí s příslušenstvím pro venkovní prostor

Atmosféra je samozřejmě důležitá, ale také potřebujete místo, kde si můžete udělat pohodlí a užít si atmosféru. Tato barevná kovová bistro židle od Terrain vytvářejí osvěžující atmosféru díky kovové konstrukci s práškovým nástřikem a jejich stylu, který připomíná kavárnu. Jednou z výhod je, že je lze sklopit, což usnadňuje přesun nebo skladování. Ze všech těchto důvodů jsou také vhodné Příslušenství pro venkovní prostory.

Barevné kovové bistro židle jako příslušenství do venkovního prostoru

barevný design kovové zahradní židle terén

Pokud chcete útulné posezení s moderním vzhledem, podívejte se na sestavu Islita od CB2. Jedním z hlavních důvodů, proč ho prostě musíme milovat, je to, že je vyroben z odolného eukalyptového dřeva. Má černou barvu, takže je ještě zvýrazněno bílé čalounění.

Moderní posezení jako doplněk venkovního prostoru

Terasový nábytek Islita černobílý venkovní prostor

Venkovní polštáře na pohovku jsou skvělým způsobem, jak přidat akcenty do vašeho zahradního nábytku. Tak je vytáhněte jako Příslušenství pro venkovní prostory v úvahu. Rozmazlujte záda s těmito stylovými venkovními polštáři od West Elm (Outdoor Rio Tile Pillow, Outdoor Geo Tile Pillow a Outdoor Stripe Tile Pillow).

Kmenový polštář West Elm

polštář modrý bílý kmenový vzor terasový nábytek West Elm

Příslušenství pro venkovní prostor a jídelní stůl

Samozřejmě, pokud pořádáte schůzky v létě častěji, můžete použít papírové talíře a papírové ubrousky. Ale můžete jít lépe a použít následující příklady jako Příslušenství pro venkovní prostory vyzkoušejte věci, které jsou ležérní, ale zároveň elegantní. Tkané a pruhované podložky Dahlia v oranžové barvě od West Elm vynikají svými citrusovými tóny a šedými pruhy na stole.

Tkané prostírání od West Elm jako příslušenství pro venkovní prostor

tkané prostírání Orange Dahlia West Elm

Letos v létě nepotřebujete tak opatrně žehlit ubrousky. Díky vlnité tkanině těchto vidličkových ubrousků od Terrain si můžete ušetřit potíže. Ozdobený okraj se švy v kontrastních barvách vám dodá pozitivní a zároveň relaxační výzdobu, která je praktická i dekorativní.

Věštecké ubrousky

Barevné pruhované seersucker ubrousky Terénní doplňky do venkovního prostoru

Můžete ale také použít ubrousky v tmavších barvách než Příslušenství pro venkovní prostory aby po lahodném jídle, které podáváte, nebylo vidět každou skvrnu. Tečkované ubrousky Terrain jsou vyrobeny z bavlněné a lněné nitě a kombinují klasický design s optimistickým stylem.

Tečkované ubrousky

tečkované ubrousky modrobílý terén

K letnímu jídelnímu stolu existuje také další možnost Příslušenství pro venkovní prostory Přidejte barvu. K tomu stačí použít barevné sklo. Brýle Salud z Crate & Jak vidíte na obrázku, sudy jsou k dispozici v tmavě modré a slunečně žluté barvě a jsou dodávány s džbánem Salud.

Barevné sklo

Skleněné příslušenství Salud pro venkovní prostor Crate Barrel

Také skleněná láhev Airtight od Crate & Sud je šikovný. Můžete jej použít k usnadnění přepravy a podávání nápojů. Může být uzavřen vzduchotěsně a má speciální design, který vyzařuje styl a klid. To je důvod, proč to funguje tak dobře jako Příslušenství pro venkovní prostory. Láhve lze použít k uložení limonády, oleje, octa, vody a dalších tekutin.

Vzduchotěsná skleněná láhev

Příslušenství pro venkovní prostor Vzduchotěsná skleněná láhev Crate Barrel

Váš jídelní stůl může mít zábavný a ležérní vzhled s tímto příborem Jelli Clear od Crate & Sud dostal. Úchytky z matné pryskyřice se zdají mrazivé a starosti jako Příslušenství pro venkovní prostory pro osvěžující atmosféru. Díky jednoduchému tvaru se také hodí k jakémukoli nádobí.

Matné příbory

barevný skleněný stůl bar na bednu na terasu

Další nástroje

Nyní máme několik dalších položek, které mohou váš venkovní prostor ještě vylepšit. Tento slunečník od Crate & Barrel je jedním z nich. V horkých letních dnech vás nejen chrání před sluncem, ale také funguje jako Příslušenství pro venkovní prostory pěkný akcent na vaší terase. Je vyroben z modrého, spředeného polyesteru ve vzoru rybí kosti. Je také odolný proti povětrnostním vlivům a chráněn před vyblednutím.

Modrozelený slunečník

konzolový deštník zelený modrý zahradní nábytek ratan Crate Barrel

Měli byste také zvážit přidání zelených rostlin do oblasti. Zdůrazněte jakoukoli rostlinu stylovými květináči jako Příslušenství pro venkovní prostory. Tyto hrnce Dune od West Elm vyrobené z hlíny s individuálním povlakem dělají z každého něco jedinečného. V těchto neutrálních květináčích navíc zelené rostliny lépe vyniknou.

Moderní květináče

Sázecí stroje na duny West Elm příslušenství pro venkovní terasu

Tento květináč není určen pro rostliny, ale měl by stylově skladovat vaši zahradní hadici. Globální zahradní hadice Pottery Barn’s Global Garden Hose je vyrobena ze železa a má povlak zvětralý. Zkrášlete svou zahradu s touto Příslušenství pro venkovní prostory, úhledným uložením zahradní hadice.

Nádoba na zahradní hadici

kontejner zahradní hadice železo Hrnčířská stodola

Mísa Richard Taylor Scallop ve tvaru skořápky, také od Pottery Barn, je návrhem talentovaného skotského umělce Richarda Taylora. Je obzvláště praktický, protože jej lze naplnit nejen plážovými ručníky nebo časopisy, ale také dekorativními prvky, jako je písek a svíčky.

Véčko skořápka

Richard Taylor hřebenatka mušle škeble Pottery Barn

Tato venkovní měděná sprcha od Terrain je zvláště vhodná pro rychlou sprchu na zahradě před nebo po koupeli v bazénu. Jejich design je kombinací několika stylů, jako je tradiční a moderní.

Stylová sprcha z mědi

venkovní sprcha měděný terén příslušenství venkovní plocha

Bluetooth přehrávač Rukus Solar od Crate & Barrel umožňuje poslouchat hudbu, zprávy a sportovní zprávy ve vašem útulném venkovním prostoru. Praktická věc Příslušenství pro venkovní prostory je, že je přenosný a solární. Má také skvělý design.

Bluetooth přehrávač pro venkovní použití

Přepravní sud Rukus Solar Bluetooth Player