Terasa

Trendové sady zahradního nábytku – pohodlí na zahradě nebo na balkoně

Zahradní nábytek bílá barva zelený čalouněný altán

S jarem přichází pěkné počasí, slunce a čas příjemných hodin na zahradě nebo na balkoně. Užijte si volný čas s rodinou a přáteli na čerstvém vzduchu – dáme vám přehled trendů Sestavy zahradního nábytku, kdo se postará o vaše pohodlí!

Sestavy zahradního nábytku – materiály a barevné kombinace

moderní obývací nábytek zahradní sada židle stůl

Největší obchod s nábytkem na internetu – Home24 představil některé hlavní body ze své kolekce 2013 Sestavy zahradního nábytku spojte praktický výběr materiálů, vysoce kvalitní zpracování a svěží barvy, které vám dodají dobrou náladu. I letos je kladen důraz na přirozenost. Oblíbený teak je v kombinaci s nerezovou konstrukcí pro větší náraz. Nábytek vyrobený z polyratanu se nejen snadno udržuje, ale je také skutečným poutačem na zahradě. Abyste si mohli vytvořit útulné posezení na zahradě nebo na balkoně, můžete se rozhodnout pro kombinaci stolu a pohovky nebo židlí. Barvy nábytku jsou neutrální – béžová, hnědá nebo šedá jsou klasikou a hodí se ke každému stylu. Bílý zahradní nábytek je vhodný pro puristické nebo minimalistické fanoušky. Doplňky a čalounění ve výrazných barvách přináší osvěžení designu – tyrkysová a zelená jsou trendové barvy roku 2013.

Moderní sestavy zahradního nábytku – takže si léto můžete pořádně užít!

Zahradní nábytek z teakového dřeva, lehká konstrukce z nerezové oceli

 the Sestavy zahradního nábytku pro rok 2013, který Home24 představil, se vyznačují jasnými liniemi a moderním tvarem. Sedací souprava s názvem „Paradise Beach“ je prostorově úsporná alternativa s moderním designem, která může být perfektní na balkon. Největší výhodou kompaktního stolu a židlí je, že je lze do sebe zasunout. Skupiny míst k sezení z kolekce „Concept-Teak“ vám pomohou relaxovat a odpočinout si u bazénu pod slunečními paprsky. Sada zahradního nábytku z kolekce „Teak Line Vari“ nabízí možnost zřízení venkovní kuchyně a jídelního koutu. Nechte se inspirovat těmito úžasnými návrhy na nábytkové sestavy – rozsáhlou řadu zahrad najdete na: Home24

Sada nábytku Teak Line Vari

Zahradní nábytek nápady teaková sada jídelní stůl židle

Paradise Beach sezení skupina

prostorově úsporný balkonový nábytek z polyratanu Pláž

Pohovka Paradise Beach

Sedací souprava balkonový design zahradního nábytku

White Comfort – Lounge zahradní nábytek

Lounge sedací skupina pohovka čalounění zahradní stůl bílý zahradní nábytek

Paradise Lounge série – sedací skupina

Prostorově úsporný sedací nábytek balkon zahradní polyratanové polstrované polštáře

Polyratanový nábytek – Paradise Lounge

Polyratanový nábytek, sedací souprava, stolní židle

Lounge sety na balkony a střešní terasy z prodejny nábytku Home24

Vytvořte trendy salonky pro balkony a střešní terasy