Terasa

Moderní obrazovky pro ochranu soukromí na zahradě – 20 skvělých nápadů

Moderní zástěna na ochranu soukromí zahradní pergola-postele vyvýšené ze dřeva-zinkové sazeče-dřevěné disky

Máte zahradu nebo vnitřní dvůr a chtěli byste na ní nerušeně relaxovat? A moderní soukromí obrazovky protože zahrada ochrání vaše soukromí a zároveň zkrášlí venkovní prostor. Bez ohledu na to, zda dáváte přednost dřevu, kovu nebo sklu, může být ochranná obrazovka vyrobena z různých materiálů. Inspirujte se několika skvělými nápady pro návrh plotu na základě vlastních preferencí.

Moderní ochrana soukromí pro krásný design zahrady

Moderní lehátka pro zahradní obrazovky, corten, ocelové dlaně a bambusové tyče

Pro nezbytnou a současně moderní ochranu soukromí jsou k dispozici různé materiály. Zde jsme ukázali kombinaci laserem řezané cortenové oceli a bambusových kůlů. Ocelové části mají motiv palmy, který je vyztužen malými skutečnými palmami. Tmavě hnědá cortenová ocel a světle hnědý bambus jsou navzájem kontrastní a polyratanová lehátka jsou tomu přizpůsobena.

Moderní obrazovky pro ochranu soukromí jsou nutností pro každý velký dům

Moderní soukromá obrazovka zahradní stromové motivy-osvětlení-pergola-nekonečný bazén

Nekonečný bazén a moderní zahradní zařízení vyžadují dobrou ochranu soukromí, nebo dokonce dvě. Ten menší je opět vyroben z cortenové oceli a ozdoben osvětlenými motivy stromů. Ke velké zdi jsou vysazeny vysoké mříže, které slouží jako zástěna soukromí z vyšších budov. Osvětlení v rozích, pergola a krásné panely obrazovky soukromí doplňují moderní design této zahrady.

Používejte rostliny k ochraně soukromí – žijte blízko přírody

Moderní zástěna na ochranu soukromí vertikální-zahradní-rostlinné-tašky-sukulenty-stolní dekorace-zahradní nábytek

Zasazená zeď na zahradě je další skvělý nápad. Nejde jen o efektivní obrazovku ochrany soukromí, ale také dodává terase svěží pocit a krásný vzhled. Rostlinné sáčky jsou navíc levné a snadno se montují.

Kombinovaná ochrana soukromí a slunce na zahradě

Moderní zástěna na ochranu osobních údajů zahradní šedá-pergola-sluneční ochrana-polštář sedadla-pohodlné-květináče

Jen pár kroků od vnitřního dvora je toto nádherné místo k relaxaci, obklopené zelenými loukami a původními rostlinami. Je to skvělý nápad pro ty, kteří mají větší zahradu. Cedrová obrazovka pro ochranu soukromí je kombinována s pergolou a lavice s polštářem sedadla za každého počasí je určena pro větší pohodlí. Stínidla z bílého papíru visí nad lavičkou a poskytují jemné osvětlení po západu slunce.

Pěkný zahradní design s ochranou soukromí a krbem

moderní-soukromí-ochrana-zahrada-pergola-krb-zelená-louka-zahradní cesta

Klikatá cesta spojuje posezení s útulným ohništěm, které je vhodné pro příjemné večery a odpoledne s přáteli a rodinou. Uložení dřeva pod krbem je praktický a stylový nápad zároveň.

Dřevěné mříže jako zástěny pro ochranu soukromí lze upravit pomocí zahradního nábytku

moderní-soukromí-obrazovka-zahrada-dřevěná mříž-světlé-barvy-zahradní-nábytek-rostlinné koše

Tři obdélníkové dřevěné mříže chrání tuto světlou verandu po stranách, ale přesto nechávají dopadat sluneční světlo. Lze je dobře kombinovat s rostlinnými košíky a čerstvými květinami a také je lze přizpůsobit zahradnímu nábytku. Ve skutečnosti to není neprůhledná obrazovka pro ochranu soukromí, ale je určena pro krásný a kreativní design zahrady a také není těžké si ji vyrobit.

Moderní ochrana soukromí – ozdobte zahradní plot

moderní-ochrana soukromí-zahrada-svislá-příčka-stěna-pytle s rostlinami-laserem řezaná ocel

Už máte plot, který slouží jako ochrana soukromí a odděluje váš dům od sousedů, ale není vizuálně přitažlivý? Stále můžete ozdobit tento plot pro krásnou zahradu. Velmi oblíbené jsou kovové desky, na kterých jsou laserem vyobrazeny různé motivy. Jsou zde použity bambusové motivy a hned vedle je vertikální zahrada s rostlinami v kapsách.

LED osvětlení je vhodné pro moderní zahrady

moderní-ochrana-soukromí-zahrada-design-podlahové reflektory-nástěnné-rostlinné tašky-bambusové motivy

Zvláštností této obrazovky ochrany osobních údajů je osvětlení podlahovými reflektory. Přináší do zahrady moderní vzhled a je to dobrý nápad na léto.

Ochranná obrazovka s integrovaným osvětlením – ideální pro večerní párty na zahradě

moderní-ochrana soukromí-zahrada-integrované-osvětlení-led-trávník-rostliny

Pokud chcete obrazovku soukromí, která rychle upoutá pozornost, můžete se rozhodnout pro jednu s osvětlením. Integrované LED světlo svítí ve tmě všemi možnými barvami a je ideální pro teplé noci na zahradě.

Cortenová ocel na zahradě – moderní ochrana soukromí

moderní-ochrana soukromí-zahradní-krb-corten-ocelová-lavice-květinový-květináč-dlaň

Cortenová ocel je v poslední době stále oblíbenější pro dům a zahradu díky svým skvělým vlastnostem, jako je vzhled nerezové oceli a struktura odolná proti povětrnostním vlivům. Lze jej řezat laserem v různých motivech a podle přání ozdobit. Moderní zástěny na ochranu soukromí lze kombinovat s krbem ze stejného materiálu.

Ozdobte obrazovky ochrany soukromí zelenými stěnami 

moderní-ochrana soukromí-zahrada-vertikální-stínidla-nábytek-dřevo

Obrazovka ochrany soukromí zdobená rostlinami může také způsobit, že prostředí bude pro kryté nádvoří více drzé. Taková konstrukce může být ponechána zelená nebo osázena barevnými květinami. Pro kreativitu doporučujeme sestavit si vlastní obrázek z rostlin.

Moderní zástěna na ochranu soukromí ze dřeva do dvora

moderní postele-ochrana-zahrada-dřevo-příčka-bambus-rostlina-umělý-trávník-betonové postele

Dřevěné ploty na ochranu soukromí vypadají krásně a jsou vhodné do každé zahrady. Pokud půda na vašem pozemku není dobrá, můžete dvůr pokrýt umělým trávníkem. Zahrada se stává ještě krásnější vysazenými květinami v betonovém vyvýšeném záhonu, který nezávisí na kvalitě půdy.

Terasa s černou obrazovkou pro ochranu soukromí

moderní-soukromí-ochrana-zahrada-laserem řezaná-kov-černá-zahradní deštník-pohovka

Laserem broušené kovové obrazovky pro ochranu soukromí jsou k dispozici v různých barvách a velikostech. V závislosti na vašich potřebách se můžete rozhodnout pro neprůhlednou nebo transparentnější obrazovku ochrany osobních údajů.

Zajímavý nápad na zelenou zahradu – zástěna na ochranu soukromí z vysazených hliněných nádob

moderní-ochrana soukromí-zahrada-dřevěné-sloupky-hliněné-květináče-rostliny-zahradní design

Při vytváření obrazovky ochrany osobních údajů můžete kombinovat některé funkce v jednom designu. Tato elegantní přepážka je například vyrobena ze čtyř velkých dřevěných sloupků a zdobena vysazenými hliněnými květináči. Zelené sukulenty ve třech různých odstínech zelené jsou uspořádány symetricky. To vytváří kombinaci krásné zahrady zevnitř a obrazovky soukromí zvenčí.

Světlá kovová obrazovka pro ochranu soukromí na zahradě

moderní-ochrana soukromí-zahrada-lehčí-plot-kovové-motivy-rostliny-malý-strom

Bílé nebo světle šedé ploty jsou perfektním doplňkem světlejších domů. Chrání také před sluncem a větrem, ale propouštějí rostlinám dostatek světla.

3D efekt na nádvoří – ochranná obrazovka ze dřeva

moderní-ochrana soukromí-zahrada-vysoká-hnědá-plot-lavička-šedá-kostkovaná-pěšina

Dřevěné desky pro plot lze uspořádat jako šachovnici, takže získáte zajímavý 3D efekt. Díky tomu je obrazovka ochrany osobních údajů hezčí a ne příliš hustá.

Nápady na design malé zahrady

moderní ochrana soukromí-zahrada-nádvoří-recyklovaný-dřevěný plot-umělý-trávníkový gril

I menší zahrady mohou vypadat hezky s ochranou soukromí. V tomto případě je plot vyroben z recyklovaného dřeva, které je levné a vytváří ušlechtilý efekt.

Moderní ochrana osobních údajů – kombinace materiálů

moderní-soukromí-ochrana-zahrada-design-nápady-corten-ocel-dřevo-kombinované

Moderní zahrady se vyznačují kombinací barev a vybavení. Tento dům má venkovní obývací pokoj, který potřebuje ochranu soukromí. Pro tyto účely se používá jak dřevo, tak cortenová ocel. Bílo-hnědou kombinaci lze vidět i na nábytku.

Asymetrická ochrana soukromí – zajímavý nápad pro plot

moderní-ochrana soukromí-zahrada-dřevěný-plot-betonová dekorace-asymetrická-neprůhledná

Moderní obrazovka ochrany soukromí by měla být kreativní a vkusná. Zde je představena myšlenka, která je asymetrická a spolu s dřevěnými deskami zahrnuje beton a sklo. Výsledkem je optický klam, který je posílen rostlinami různých velikostí.

Dva v jednom-zahradní brána a moderní ochranná obrazovka ze skla

moderní-soukromí-obrazovka-zahrada-béžová-skleněná-zahradní-brána-motiv stromu

Tato myšlenka spojuje vlastnosti obrazovky ochrany osobních údajů s vlastnostmi zahradní brány. S motivem stromu a kontrastními barvami je zde ukázán moderní a praktický doplněk vnitřního dvora.