Terasa

Exkluzivní slunečníky – elegantní stínící systém na zahradu

Exkluzivní slunečníky zahradní slunečník-světle modrá-sklopné-markýzy-sluneční ochrana-zahrada

Dostatečný stín ve slunečných dnech má velký význam pro každého majitele zahrady, který chce trávit léto na zahradě. Dnes představujeme Flexy Twin – jsou exkluzivní slunečníky pro zahrady nebo terasy, které mají krásný a inovativní design. Poskytují také ochranu před sluncem pro velké plochy, a proto jsou ideální nejen pro soukromé, ale i pro obchodní účely.

Exkluzivní slunečníky od italského výrobce

Exkluzivní volně stojící slunečníky-zelené markýzy-zahradní-zahradní nábytek-jablka

Výrobcem Flexy Twin je italská společnost FIM. Je to rodinný podnik, který po generace přenáší lásku ke slunečníkům z otce na syna. FIM zároveň znamená dobrou kvalitu produktů a použití nejnovějších technologií při navrhování a výrobě zahradních slunečníků.

Exkluzivní slunečníky se dvěma sklopnými markýzami

Exkluzivní velký-elegantní-design-sluneční ochrana-patio-oblast-flexytwin

Slunečníky FIM jsou stabilní a mají elegantní design. Stožár je vyroben z práškově lakovaného hliníku a jsou k němu připevněny dvě uzamykatelné markýzy. Dají se podle potřeby naklonit, což umožňuje regulaci směru stínu. Pro obchodní použití v hotelech nebo restauracích lze některé slunečníky Flexy Twin propojit.

Zahradní slunečník s osvětlením pro večerní hodiny

exclusive-slunečníky-zahrada-ochrana proti slunci-ochrana proti dešti-osvětlení-zahradní-nábytek-flexytwin

Markýzy se snadno otevírají a zavírají díky systému kladek. Základ pro tyto slunečníky může být buď volně stojící, nebo zastrčený do země. Celá konstrukce je vyrobena z hliníku a nerezové oceli a stínítko může být na přání vybaveno osvětlením.

Exkluzivní slunečníky na zahradu

exclusive-slunečníky-flexytwin-modrá-zelená-zahrada-design-ochrana před sluncem

Všechny produkty FIM jsou navrženy a vyrobeny v Itálii s použitím pouze vysoce kvalitních materiálů pro venkovní použití. To zajišťuje dlouhou životnost slunečníků i ve špatných podmínkách prostředí.

Slunečníky Flexy Twin pro obchodní použití

exclusive-parasols-white-business-use-restaurant-beach-sea-flexytwin

* Zjistěte více na oficiálním webu webová stránka od FIM.