Terasa

Terasa

Oceněný design nádvoří a plánování otevřeného prostoru od Cos Design

malý vnitřní dvůr funkční design - venkovní obývací pokoj

Danks Street House byl jedním z projektů, které spočívaly v přestavbě a modernizaci exteriéru australského městského domu. Na vnitřním nádvoří byl implementován koncept, který odpovídá fasádě a designu interiéru. Projekt Cos Design získal několik ocenění – v roce 2009 získal australské ocenění „Národní krajina roku“ a další ceny za krajinnou architekturu. the Design nádvoří se vyznačuje nejen čistě estetickými vlastnostmi, ale také svou funkčností. Podívej se sám!

Danks Street – inovativní krajinná architektura z Austrálie

nápady pro soukromí obrazovka stěna bambusové květináče sedací skupinová židle

Danks Street Design nádvoří je překvapivě jednoduchý a kompaktní, ale není jednoduchý, výrazný, šetrný k životnímu prostředí a použitelný. Po bývalém nepoužívaném a nepohodlném nádvoří ani stopy. Místo toho je k dispozici stylová a multifunkční venkovní místnost.

Krajinná architektura a gesta nádvoří – nápady z Austrálie

Oceněný design nádvoří Australia-cos design

Cílem návrhu bylo vizuálně rozšířit úzké vnitřní nádvoří a integrovat odpovídající nábytek do tohoto obrázku. Vnitřní plochy nádvoří jsou intenzivně ozeleněny. Skupiny vysokého bambusu vytvářejí prostornost a slouží jako obrazovky ochrany osobních údajů. Plochy pokryté štěrkem dodávají podlaze přirozenou texturu. Architektura domu odpovídá stavebním materiálům venku, které jsou ekologicky kompatibilní a vytvářejí zdravé klima.

Díky Street – nápady moderní zahradní krajiny

Sedací skupina zasadila nápady pro městskou zahradu osvětlovací podlahy z přírodního kamene

Na vnitřním nádvoří je vodní nádrž na 3 úrovních, která obratně skrývá vestavěné skladovací prostory. Lavice speciálně navržená podle požadavků zákazníka s integrovaným úložným prostorem vás zve k pohodlnému posezení. Venkovní posezení je vybaveno grilem. Jedinečná estetika je zdůrazněna vhodným osvětlením.

Atraktivní design nádvoří od Cos design

zahradní nádvoří krajinná architektura rybník vodní nádrž

Plánování stanovišť a otevřeného prostoru

Lavice v zahradním nábytku vestavěný úložný prostor sloupek základní stůl

Oblasti použití související s budovami ve vnitřním nádvoří

osvětlení zahradní nádvoří design-ochrana obrazovky bambusový dřevěný most

Ozelenění zahrady

Nápady na design nádvoří Posuvné dveře na podlahu oblázky pokryté podlahou

Fotografie Tim Turner

Read more
Terasa

Želva na zahradě – postavte si na terase moderní terárium

Nápady na design želví jezírko koi rybí trávník dřevěná terasa

Nabízíme vám inspirativní nápad pro zahradní design – tato zahrada byla zcela přestavěna a přeměněna na moderní úkryt ve velkém městě. Majitelé domů jeden měli Želva na zahradě a pověřila krajinářskou společnost Pepo Botanic Design úkolem postavit moderní terárium. Zahrada by zároveň měla vypadat moderně a příjemně.

Želva na zahradě – co je třeba vzít v úvahu

Obrazovka ochrany soukromí trávníku vysoké stromy posezení jídelní kout

Architekti z Pepo Botanic odvedl práci s velkou kreativitou – na dvorku jste navrhli zahradu podle základních minimalistických zásad. Uprostřed zahrady je bazén. Bazén je rozdělen na dva – majitelé domů mají jednu polovinu pro sebe, zatímco druhá polovina umožňuje velké želvě plavat. Stejně tak může Želva na zahradě užijte si teplé léto. Zejména větší zvířata potřebují více prostoru / alespoň 15 metrů čtverečních /, proto se zahradníci místo konstrukce výběhu rozhodli celou zahradu navrhnout jako velké terárium. Skleněné zábradlí odděluje prostor bazénu od dřevěné terasy, kde je uspořádán útulný venkovní jídelní kout. Malý trávník nabízí příležitost k relaxaci pod silnými slunečními paprsky. Kolem bazénu bylo vysazeno několik původních druhů rostlin v různých výškách. Stromy poskytují rodině soukromí a ochranu před sluncem.

Želva na zahradě – malé jezírko

Obrázky exotických druhů rostlin vodní želva rybník domek u bazénu

Pro blaho Želva na zahradě architekti se rozhodli vytvořit malý rybník. Rybník je vysoký jen půl metru a je na slunci. Tímto způsobem lze vodu ohřát slunečními paprsky – to je velmi důležité, zejména proto, že želvy nemohou regulovat tělesnou teplotu. Díky promyšlenému územnímu plánování bylo možné v omezeném prostoru vytvořit moderní zahradu, kterou si mohou užít lidé i želva.

Malé zahradní jezírko pro želvu

vytvořte želví jezírkové rostliny zábradlí skleněného bazénu

Kombinujte exotické a původní druhy rostlin

Dřevěná terasa vertikální květináče lavice útulné pohodlné

Dřevěná terasa vede do zahrady

Stojací lampy zahradní trávník palmová želva

Moderní a kompaktní – dvorek s novým vzhledem

Přestavba zahradní lavičky na lavičce z pěšiny

palmy do zahrady s exotickým vzhledem

rostlina palmy léto slunce dřevo terasa lavička

Read more
Terasa

Oblázky na zahradě – možné využití stavebního materiálu

červená oranžová barva zahradní cesta vytvoří vchod do domu

the Oblázky na zahradě mají široké spektrum použití – od krytin pro zahradní cestu, příjezdovou cestu, zahradu, po podlahu pro zahradní jezírko, až po dekoraci – možnosti jsou prakticky nekonečné. Snažíme se vám poskytnout přehled různých typů.

Oblázky na zahradě – kousky žuly

Podlahová krytina terasa zahradní cesta

Žula, která je vystavena povětrnostním podmínkám, se časem roztříští na malé kousky. Vytvářejí se malé oblázky s červenou barvou, které se postupem času stávají světlejšími. Tento kámen se perfektně hodí jako podlahová krytina na zahradní cestu nebo terasu. Je to cenově dostupná alternativa, jejíž cena se může lišit. Nevýhodou oblázků na zahradě je, že se malé kousky kamene zaseknou na botách a následně poškrábou podlahu v domě. Při vstupu do domu si proto musíte přezout. Pokud chcete vytvořit zahradní cestu, budete muset žulu rozdělit na několik vrstev. Kompaktní hmotu je nejlepší promíchat vhodným lepidlem / zeptat se při nákupu žulových kousků. Je nutné pravidelné odstraňování plevele.

Oblázky v zahradě – říční kameny

Oblázková dlažba na terase

Řekové kameny jsou malé, oválné kameny, které jsou nabízeny v různých barvách a tvarech. Obvykle jsou barvy oranžové, hnědé nebo šedé nebo různé barevné směsi. V závislosti na původu se cena může velmi lišit, ale obecně jsou také levnou variantou – zjistěte si předem cenu a vzorec, podle kterého můžete vypočítat potřebné množství – obchodníci o této oblasti většinou hodně vědí a může být velmi nápomocný. Tyto kameny jsou velmi vhodné jako dekorace, jako předěl pokojů nebo jako výplň.

Jako ozdoba vedle stálezelených rostlin

Oblázky v zahradě zemní krytina

Zahradní design s kameny

Tvarování říčních kamenů oblázky stálezelené rostliny

Exotický dotek na zahradě

vytvořit záhon dlaně oblázky pokoj dělič

Schodiště z oblázků

Schodiště mimo betonové oblázky moderní

Říční kameny pro zahradu ve venkovském stylu

Řeka kameny zahradní cesta dekorace japonský styl

Příjezdová cesta z oblázků – design zahrady ve venkovském stylu

Oblázky ve venkovském stylu vytvářejí zahradní cestu

Vytvořte přídělovou zahradu – půvabnou zahradní cestu z kamene a štěrku

Zahradní cesta vytvářející jarní tulipány záhonu

Read more
Terasa

Minimalisticky vypadající relaxační lehátko „Ladia“ od Michaila Beljajeva

Anna Polischuk-Model Relax-Lounger Led-Light Michail Belyaev Design Möbel

Ačkoli byla „Ladia“ představena jako houpací pohovka, nehoupá se. Autorem návrhu je návrhář Michail Beljajev z Ruska Relaxační lehátko pro Karat a Samsung Staron a nedávno je představil na Petrohradském týdnu designu 2013. Zaujme svým zajímavým vzhledem a funkčností. Polohovací pohovka má moderní vzhled s měkkým osvětlením místnosti pomocí integrovaného LED světla.

Relaxační lehátko s integrovaným LED osvětlením

Lehátko do venkovního nábytku Povrchový materiál Samsung Staron

Byl vyroben Relaxační lehátko vyrobeno ze Staron® od společnosti Samsung. Jako pevný povrchový materiál se Staron používá jak doma, tak na veřejných prostranstvích. Akrylový povrch je extrémně pevný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí a čistí.

Relaxační lehátko Ladia – ideální řešení pro interiér i exteriér

Akrylový povrch-Ladia Sofa-Lounge Outdoor-Michail Belyaev Design Week 2013

Toto lehátko Staron je rozhodně velmi elegantní a harmonicky se mísí do útulného domácího prostředí nebo do venkovního prostoru. Inovativnímu myšlení a kreativitě, která stojí za koncepcí designu Michaila Belyaeva, se téměř nekladou. Integrované LED světlo poskytuje měkké osvětlení designového objektu a jeho okolí.

Lehátko zaujme funkční estetikou

Houpací sedačka Ladia Petrohrad Rusko Veletrh designu 2013

Ladia je umělecké dílo a funkční doplněk soukromých zahrad a veřejných parků, kde Relaxační lehátko se nejen stane poutačem a místem setkání, ale také večer vyzařuje měkké světlo. Rovnoměrné, měkké osvětlení LED světla stimuluje představivost a probouzí smysly.

Hravá a futuristicky vyhlížející sedačka

Veletrh designu 2013 Rusko Mikhail Belyaev lehátko s integrovaným LED světlem

Umělecký charakter Relaxační lehátko téměř negovaný. Ale díky svému abstraktnímu vzhledu se dá přirovnat k moderní plastice. Jednoduchá silueta připomíná prodlouženého holuba. Na rozdíl od tradičních pohovek nabízí Ladia moderní místo pro stylový relax uprostřed přírody v klidné a relaxační atmosféře. Excentrický designér Michail Beljajev zaměřil se na problém rozostření čar mezi vnitřkem a vnějškem. Houpací sedačka Ladia je ergonomicky navržena a je ideální do salonků, jako relaxační nábytek pro kanceláře a hotelové haly atd..

Fotografie: Evgeny Aquarelich, Model: Anna Polischuk

Elegantně zaoblené linie

Relaxační lehátko s integrovaným LED světlem-model Anna Polischuk

Petrohradský týden designu 2013

Petrohrad-veletrh designu-houpací křeslo Ladia

Moderní řešení pro venkovní použití

Staron nábytek nastavit venkovní plochy-Karat Samsung Staron

Oblázkový konferenční stolek od Michaila Beljajeva

Konferenční stolek oblázkový - Pro Karat Samsung - Staron Michail - Zahrada ekologického designu Belyaev

Read more
Terasa

25 skvělých nápadů na návrhy zahradních sedaček osvěží interiér terasy

Prvky salonu nápady pro designové zahradní pohovky

Tyto skvělé nápady pro Návrhy zahradních sedaček jsou dokonalým vybavením pro terasy. Bez ohledu na to, zda se chystáte umístit tento nádherný relaxační zahradní nábytek na terasu plážové vily, do zahrady nebo k bazénu, jsou tyto stylové designy vždy tou správnou volbou.

Zahradní sedací souprava Elements od Manutti

nápady prvků manutti pro designové zahradní sedací soupravy

Toto nádherné dvojče Návrhy zahradních sedaček z Manutti ztělesňuje čistou eleganci, pokud jde o zahradní nábytek. Pohovka v pastelových barvách s rohovým tvarem a elegantní konferenční stolek s jednoduchým designem jsou pohodlným a stylovým doplňkem zahrady, pokud máte dostatek místa.

Zahradní sedací soupravy od společnosti Venezia pro elegantní zahradní nábytek

Nápady na rozkládací pohovku Venezia pro návrhy zahradních pohovek

the Návrhy zahradních sedaček z Venezie jsou skutečné drahokamy a přinášejí do zahradního vybavení eleganci a styl. Tyto designy rozkládací pohovky vyrobené z ratanu jsou nabízeny s různými polštáři jako ozdobou. Pohodlný design a elegantní linie slibují pohodlí a pocit luxusu. Zahradní sedačka byla nabízena jako dvoulůžkový a jeden model.

Design drážky od Twentyfirst

nápady dvacáté první drážky pro návrhy zahradních pohovek

Zahradní sedačka Mood od Tribu

nápady tribu nálady pro návrhy zahradních sedaček

Křeslo Relax od Serralunga

nápady na objetí serralunga pro návrhy zahradních pohovek

Rozkládací pohovka Santa Monica od Serenite Luxury

serenite luxusní nápady santa monica pro návrhy zahradních pohovek

Velké zahradní křeslo Olimpo od Schönhuber Franchi

Schönhuber franchi olimpo velké nápady pro návrhy zahradních pohovek

Dřevěná sedací souprava Bali

Schönhuber franchi bali nápady pro návrhy zahradních pohovek

Eliptická zahradní sedačka od Pierantonio Bonacina

Pierantonio bonacina elipsy nápady pro návrhy zahradních pohovek

Červená pohovka Please od Paola Lenti

paola lenti prosím nápady na designové zahradní sedací soupravy

Islandský zahradní gauč

Paola Lenti Island nápady pro designové zahradní sedací soupravy

Jednoduché křeslo kulatého tvaru

paola lenti usnadňují nápady na designové zahradní sedací soupravy

Sada Modi Zero od Myyour

myyour modi zero nápady na designové zahradní sedací soupravy

Modulární design Extra Wall od Living Divani

nápady na stěnu Living Divani Extra Wall pro designové zahradní sedací soupravy

nápady na kettovou chalupu pro designové zahradní sedací soupravy

icietla wave nápady pro designové zahradní sedací soupravy

gandia blasco saler nápady pro designové zahradní sedací soupravy

nápady etimo phorma pro designové zahradní sedací soupravy

emu group intrecci nápady pro designové zahradní sedací soupravy  ego paříž eden nápady na designové zahradní sedací soupravy

Nápady na tenkou linii dedon pro designové zahradní sedací soupravy

zátoky béžové nápady pro designové zahradní pohovky

sixinch cliffy4000 nápadů pro návrhy zahradních sedaček

cliffy4000 růžové nápady na designové zahradní sedací soupravy

nápady na diamanty z cukrové třtiny pro designové zahradní pohovky

Read more
Terasa

Ratanový zahradní nábytek a sedací soupravy – trend zahradního nábytku

ratanový zahradní nábytek, konferenční stolek-skleněný-obývací-nábytek-bílý

Ratanový zahradní nábytek těší se stále větší oblibě. Používají se uvnitř i venku jako salonky, jídelny a posezení a jsou relativně levné a snadno se o ně pečuje.

Vysoce kvalitní zahradní ratanový zahradní nábytek

ratanový zahradní nábytek-bílé židle-jídelní stůl-šedé čalounění

Zahradní nábytek dodává zahradě zvláštní středomořskou atmosféru. Ratan je pevný, pružný a odolný přírodní materiál s vlákny, ze kterých se získává ratanová dlaň. Dnes je široce používán při výrobě zahradního nábytku – pohovky, židle, stoly. Ratan je jednou z nejdelších rostlin na Zemi, některé druhy ratanové palmy dorůstají až 100 metrů. Ratanový zahradní nábytek byly v minulosti vyráběny ručně. Nekomplikované malé kusy nábytku můžete také sami splést. Proces tkaní vytváří širokou škálu možností designu, které nabízejí velkou svobodu představivosti a kreativity a mohou ještě více podpořit venkovní zábavu.

Ratanový zahradní nábytek – moderní a praktická varianta zahradního nábytku

ratanový zahradní nábytek bílá-křeslo-světle modrá-textil-design-moderní

S ratanovým nábytkem lze vaši vlastní zahradu krásně a prakticky zařídit a navrhnout. Zahradní nábytek a zahradní nábytek z ratanu jsou k dispozici v různých barvách – od bílé přes medově hnědou až po tmavší odstíny, jako je mokka černá. Velký výběr zahradních doplňků z ratanu – secí stroje, zástěny na ochranu soukromí atd. Se perfektně hodí do moderní zahrady. Ratanový zahradní nábytek vyzařuje teplo a zajišťuje příjemné a příjemné klima venku.

Ratanový sedací nábytek

ratanový zahradní nábytek béžový-přírodní-vzhled-ocel-modrý-čalounění

Ve venkovním prostoru se neobejdete bez pohodlí. Masivní Ratanový zahradní nábytek jsou pohodlné a elegantní a také se o ně snadno pečuje. Stačí vlhké otření nebo osvěžení sprejem na ochranu ratanu. Stabilita a trvanlivost jsou zaručeny.

Kulaté posezení

ratanový zahradní nábytek-kulaté sedací plochy-kulaté-hnědé sedáky

Lounge nábytek – pohodlné lehátko z ratanu

Zahradní designový nábytek z ratanového lehátka

Terasový nábytek z polyratanu v černé barvě – venkovní bydlení

Ratanový nábytek-posezení v zahradním designu

Kulaté ratanové křeslo a konferenční stolek s čalouněním

Sada zahradního nábytku-polyratan

Venkovní nábytek – ratanová zahradní houpačka nabízí ochranu před sluncem a relaxaci

Zahradní protisluneční houpačka ratan

Ratanový obývací nábytek do zahrady – zelené čalounění

Polyratanové sedací soupravy se zahradním nábytkem

Designový zahradní nábytek do obývacího pokoje – nápady pro vybavení zahrady

Lounge zahradní nábytek-lehátko ratanový design

Sada zahradního nábytku s neobvyklým designem

Sedací souprava se sedací soupravou z polyratanového nábytku

Klasický venkovní nábytek – sedací souprava

Ratanové židle ratanový stůl Nápady na design zahradního designu

Nápady na moderní a pohodlný zahradní nábytek

Barová židle Nápady na design zahradního nábytku pro barový pult

Exkluzivní balkonový nábytek z polyratanu

Zahradní sedací nábytek se zahradním nábytkem

Černý tkaný zahradní nábytek – barový pult s barovými židlemi

Zahradní nábytek s designem z ratanu

Zahradní design zahradní ratanový nábytek

Venkovní zahradní bazén lehátka ratan

Exkluzivní design ratanového židle na zahradní nábytek

Terasový nábytek Ratanový přírodní materiál Doplňky k polštářům

Read more
Terasa

20 kreativních nápadů – navrhněte a ozdobte barevnou zahradu

dekorace-nápady-zahradní design-pistáciová-zelená-lavička-terasa-dřevěné dlaždice

Ukážeme vám 20 kreativních nápadů, jak si vyrobit ten svůj Navrhněte zahradu může – a ozdobit barevnými ozdobnými kousky.

Navrhněte zahradu – vyberte akcentní barvy

deco-nápady-zahradní design-květinové nádoby-květináče-velké-bílé-moderní

 Pokud hledáte kreativní nápady, jako je ten váš Navrhněte zahradu tyto fotografie vás určitě inspirují. Vyberte si výrazné barvy a použijte je k nastavení akcentů – fialová vypadá exoticky a lze ji snadno kombinovat s palmami nebo kaktusy. Pro středomořský vzhled zahrady zvolte tmavě červenou barvu – tak si přijde na své zelená vegetace a barevné jarní květiny. Nepodceňujte zahradní nábytek – i oni se mohou stát poutačem na zahradě, pokud jsou vybráni v souladu s hlavním konceptem.

Navrhněte zahradu – nápady na výzdobu

deco-nápady-zahradní design-květináče-velký-džbán-terakota

Každá zahrada nebo terasa je osvěžena keramickými květináči nebo malými figurkami. Jako dekoraci můžete použít i neobvyklé kusy nábytku. Konferenční stolek můžete postavit ze starého dřeva. Voda v zahradě má magickou sílu – užijte si proto zahradu Feng Shui s jezírkem obklopeným kameny. Pro větší efekt postavte most a namontujte osvětlení. Osvětlení v zahradě může večer navodit atmosféru – vyberte si lucerny, pokud máte rádi venkovský styl.Navrhněte zahradu nebo LED světelný řetěz na podlaze – pokud si chcete užít minimalistický zahradní design.

Dekorativní váza z glazované hlíny s bílými květy

deko-nápady-zahradní-design-váza-keramicko-hliněná-glazovaná-zeleno-bílá-květiny

Romantický vintage nádech s rozkvetlými popínavými rostlinami

dekorace-nápady-zahradní design-romantický-ročník-růžová-tyrkysová-popínavé rostliny-květy

Díky kaktusům vypadá zahrada exoticky

Rostlinná kaktusová růžová zeď vytváří exotickou zahradu

Terasy a úrovně v zahradě – květináče umožňují sloučení hranic

Rostlinné vany rostliny oranžová barva fialová plastová krabička

Čistá exotika – tato opěrná zeď nabízí soukromí a nastavuje akcenty současně

Opěrná zeď Zahradní sklo Fialové nápady na výsadbu

Posezení na střešní terase – slunečník je v souladu s dekorací stěn

malá zahrada fialová zeď barva dřevěný plot černý slunečník

Vyberte zahradní nábytek v souladu s celkovou koncepcí

červená barová židle dřevěný plot červený barevný zahradní nábytek

Útulné posezení na terase – dřevěné lavice s modrými polštáři

Přírodní kamenné schody modrá zahradní lavice zeď z přírodního kamene

Modré čalounění zahradního nábytku kontrastuje s barvou dřeva pergoly

Dřevěná pergola kamenná dlažba modré akcenty zahradní nápady

Stůl vyrobený z kmene stromu – navrhněte zahradu kreativně

Stůl na kmen stromu stromu cypriss

Jarní květiny – vytvořte zahradu ve venkovském stylu

Zahradní nápady jarní květiny osvětlení ve venkovském stylu

Nápady pro osvětlení na zahradě

Podlahové osvětlení zahradního stolu postavte si dřevěný box

Rybník na zahradě a most s integrovaným osvětlením

Designové nápady pro zahradní jezírkový most LED

 Fontána s LED osvětlením

Vodní osvětlení zahradní fontány s originální výzdobou

Japonská zahrada rozložila rybníkové kameny prvky zahradní dekorace

originální dekorace zahradní design figurky keramických nádob

Obrazovka ochrany osobních údajů zahradní zeď staví oblázky

Read more
Terasa

Nápady na zahradní design – nastavte výrazné barevné akcenty

Zahradní design Moderní architektura Steinweg

Foto: Architektura OKB

Troufáte si na zahradu přidat výrazné barevné akcenty? Ukážeme vám skvělé nápady pro barevné Zahradní design!

Zahradní design s barvou – nábytek, květináče a nápady na výzdobu

Ochrana zahradní bazén květiny palmy

Foto: Debra Yates

 

Definujte Zahradní design oblast terasy malováním nábytku výraznou barvou – starým židlím tak můžete dát nový vzhled. Kovový zahradní nábytek lze nastříkat barvou podobně jako auta. Kupte si secí stroje ve stejné barvě – takto vytvoříte jednotné barevné schéma. Červená, růžová nebo oranžová se perfektně hodí k trávníkové zahradě. Vysoká socha ve výrazných barvách může v zahradě přidělení zvýraznit. Pokud máte hřiště, můžete si lezeckou stěnu nebo houpačku vymalovat v akcentních barvách. Zahradní zeď, zahradní domek a fasáda mohou být také natřeny kontrastní barvou. Náš tip – rozhodněte se pro odstín, díky několika odstínům bude zahrada vypadat eklekticky a neupraveně.

Zahradní design s prvky barva – voda

Nastavit vodní prvky rostliny zahrada

Foto: Jeffrey Gordon Smith Architects

Fontána, zahradní jezírko nebo bazén – barevné akcenty můžete přidat kamkoli. Pokud máte přídělovou zahradu, můžete kašnu zakrýt barevným sklem. Bazén může být pokryt červenými dlaždicemi. Zkombinujte výraznou barvu s odpovídajícími rostlinami a květinami. Tmavě modrá vypadá přirozeně a je příliš minimalistická a moderní Zahradní design odpovídající. Červená dodává zahradě exotický vzhled a lze ji kombinovat s palmami nebo stálezelenými rostlinami. Fialová přináší romantický nádech Středomoří – a je úspěšnou volbou pro velké i malé zahrady. Vyhněte se hnědým a zeleným. Místo toho experimentujte s oranžovou a žlutou.

Recyklované sklo ve žluté barvě

Skleněné mozaikové dlaždice recyklované ve žlutých barvách

Foto: Betonárna

Zahradní socha v červené barvě

Zahradní design s barevnými nápady červené sochy

Foto: Krajina Harolda Leidnera

Vintage zahradní design

starý nábytek barva fialová vinobraní židle

Foto: Rikky Snyder

Fialová zeď v zahrádkářské zahradě

oranžové kovové židle levné zahradní design krb kamenná zeď

Foto: Sandy Koepke

Vytvořte na zahradě dětské hřiště

Dětská zahradní lezecká stěna oranžová barva

Foto: Archiverde Landscape

Skleněné lampy zdobí střešní terasu

Skleněné figurky dekorace nápad lampa

Foto: Glenna Partridge Design

Červený bazén na zahradě

Bazénové akcenty vytvářejí zahradu

Foto: Da Vida Pools

Červené akcenty – květináč

moderní nápady zahradního designu lavice vodní fontány

Foto: Derviss Design

Read more