technologie

Užitečné nápady pro aplikace prolomit špatné návyky

nápady aplikace cigarety kouření zanechat špatné návyky

Je na čase zbavit se všech svých zlozvyků. S pomocí aplikací pro váš telefon nebo tablet najdete spoustu motivačních způsobů, jak přestat kouřit, žvýkat nehty a rozvíjet cvičební program. Tady máme 14 Nápady pro aplikace, který by měl sloužit k prolomení špatných návyků.

1. Nápady na aplikace pro odvykání kouření

nápady aplikace užitečné tipy triky proti cigaretám

Kouření je obtížný návyk, kterého se lze zbavit. Pokud vás nebaví pilulky, náplasti a žvýkačky, které mají splňovat vaše potřeby nikotinu, existuje spousta užitečných aplikací, které vám mohou pomoci v boji s cigaretami.

 • Nápady pro aplikace – Ukončete to: Bezplatná aplikace pro iOS vám pomůže ji ukončit pravidelným zobrazováním překvapivých statistik. Říká vám, kolik peněz ušetříte nekoupením cigaret, kolik dehtu nespotřebujete a kolik cigaret se vám podařilo nekouřit.

  Brian Koerber napsal o své osobní zkušenosti s používáním této aplikace při odvykání kouření.

 • Kwit: Tato aplikace je také nabízena zdarma pro iOS i Android. Proměňuje odvykání kouření ve hru, ve které se s každým úspěchem dostanete na novou úroveň, dokud se nestanete „Ultimate Kwitter“. Aplikace také obsahuje řadu motivačních karet, které si můžete nakreslit, kdykoli potřebujete další inspiraci.

2. Nápady na aplikace proti žvýkání nehtů

Aplikace proti žvýkání nehtů člověku zlozvyky

Pokud nemůžete přestat okusovat nehty, existují také užitečné způsoby, jak to udělat Nápady pro aplikace. Můžete zkusit hypnózu. Aplikace „Stop Nail Biting“ pro iOS obsahuje zvukový soubor hypnózy, který můžete poslouchat, když spíte, abyste se tohoto zlozvyku zbavili. Stojí 5,99 $. K dispozici je také fotografický deník, kde každý může zveřejnit svůj pokrok. Aplikace poskytuje uživatelům vizuální připomenutí během celého procesu.

3. Nápady na aplikace pro zdravější stravu

talíř typu hranolky závislost zdravější stravování

Přeskočte hranolky! Pořád jíst rychlé občerstvení je svým způsobem závislost. Je stejně dobře, že existuje spousta užitečných aplikací, které mají přispívat ke zdravější stravě.

 • Fooducate: Tato aplikace je k dispozici zdarma pro iOS a Android a informuje uživatele o všech špatných vlastnostech, které má jídlo, které se chystají jíst. Až si příště koupíte bonbón, jednoduše pomocí aplikace naskenujte čárový kód produktu a dozvíte se více než jen jeho nutriční hodnoty.
 • Nápady pro aplikace – Jezte to, ne to: Aplikace vás bude rozptylovat pokaždé, když budete jíst rychlé občerstvení. Pokud máte chuť na tvarohový koláč, aplikace vám představí zdravější variantu. Poskytuje také informace o konkrétních restauracích. Pokud se tedy půjdete najíst do některé ze stávajících restaurací, můžete zjistit, která položka v nabídce je nejzdravější. Tímto způsobem se naučíte lépe rozhodovat a zvyknout si na výběr zdravého jídla před nezdravým. Stojí 4,99 $ a je k dispozici pro iOS a Android.

4. Nápady na aplikace v případě nepořádku

pomoc proti nepořádku chaos postel pokoj ošklivý

Vyklizení místnosti a její uspořádání je snazší, když najdete toho správného a nápomocného člověka Nápady pro aplikace musí.

 • Unf * ck Your Habitat: Tato aplikace je k dispozici pro Android i iOS za 1,99 $ a je navržena tak, aby nakopala zadky uživatelů. Můžete vytvářet seznamy úkolů s připomenutími a výzvami, kde musíte splnit určité úkoly v určitém čase.
 • House Clean: Tato bezplatná aplikace pro Android nabízí seznam úkolů, který vám pomůže zůstat organizovaný a připomene vám, co máte dělat.

5. Nápady na aplikace proti prokrastinaci úkolů

nápady aplikace proti odkládání úkolů notebook s kuličkovým perem

Kdo do poslední chvíle neodložil něco nepohodlného, ​​protože byl nervózní, zaneprázdněný, unavený nebo špatně organizovaný. Tady dva Nápady pro aplikace, kdo tomu dal konec:

 • Křičící máma: Kdo jiný by tě měl udělat než tvoje matka? 0,99 $ aplikace pro iOS vám umožní vytvořit obrovský, kategorizovaný seznam úkolů s připomenutím a termínem pro každý jednotlivý úkol.
 • Procraster: Tato aplikace stojí 2,99 $ a je pro iOS. Měli by úkolu porozumět a najít vhodný způsob jeho řešení. K nastavení priorit slouží nastavení jako „Můj úkol je příliš velký“, „Musím být dokonalý“ nebo „Nevím, kde začít“. To umožňuje aplikaci organizovat vaše úkoly a pomocí statistik, grafů a logaritmů vám ukáže váš pokrok.

6. Nápady na aplikace pro více sportu

více navštěvujte posilovnu cvičením sportovních triků

I když víte, že byste měli cvičit každý den, pád na gauč je mnohem jednodušší než jít do posilovny. Pomoc je na cestě, protože i na to existují některé užitečné aplikace.

 • Nexercise: Tato aplikace mění trénink na herní a společenskou výzvu, kterou můžete sdílet. Jakmile si do aplikace uložíte tréninkový program, můžete vyhrát skutečné odměny, například dárkové poukázky a kupóny související s kondicí (např. Energetické tyčinky). Aplikace je k dispozici zdarma pro iOS a Android.
 • Nápady pro aplikace – Endomondo: tato bezplatná aplikace, dostupná pro více operačních systémů, funguje jako sociální síť. Cílem je vytvořit komunitu lidí, kteří se navzájem motivují a sdílejí svá sportovní cvičení s ostatními. Aplikace ukládá každé cvičení, takže může zobrazovat statistiky, jako je váš srdeční tep a spálené kalorie. V případě, že rádi odložíte sport, uložte si cíle do aplikace a ta vás bude motivovat a připomínat vám s integrovaným trenérem. Můžete také přijímat povzbuzující zvukové zprávy od svých přátel (za předpokladu, že aplikaci také používají), abyste měli vždy dostatečnou motivaci.

7. Nápady na aplikace pro adekvátní zubní péči

nápady adekvátní péče o zuby zubní pasta zubní kartáček žít zdravě

Lidé často zapomínají měnit zubní kartáček nebo kartáčkovou hlavu elektrického zubního kartáčku každé tři měsíce. A zde jsou některé užitečné Nápady pro aplikace, jak pomoci Brush DJ. Toto je bezplatná aplikace pro iOS a Android a váš nový zubní asistent. Ukazuje, jak dlouho jste si čistili zuby, připomíná vám schůzky u zubaře a koupi nového zubního kartáčku, až přijde čas, a mnoho dalšího.

8. Nápady na aplikace s vysokými náklady

když utrácíte spoustu peněz, ovládejte užitečné vybavení

Rozpočtové plánování se zdá nemožné pro ty, kteří mají snadné peníze. Je to ale nutné pro zodpovědný život. A i zde mohou být užitečné aplikace výhodou.

 • Úroveň peněz: K dispozici pro iOS i Android a zdarma, tato aplikace funguje jako virtuální peněženka, která je připojena k vašemu bankovnímu účtu a sleduje vaše výdaje. Vy rozhodnete, kolik chcete ušetřit, odložit a utratit, a aplikace se postará o zbytek. Pomocí výsečového grafu vám ukazuje váš postup při ukládání. Tento diagram také ukazuje, kolik peněz jste každý den utratili a kolik ze zadané částky zbývá na zbytek týdne a měsíce.
 • Nápady pro aplikace – Máta: Tato aplikace je od svého spuštění nejprodávanější mezi aplikacemi pro kontrolu výdajů. Je k dispozici zdarma pro iOS a Android. Uživatelé propojí své bankovní informace s aplikací a nastaví plány utrácení. Automaticky zaznamenává vaše nákupní a výdajové návyky. Můžete také nastavit finanční cíle a aplikace to bude sledovat. Jde o to, že máte všechny své informace o penězích na jednom místě, abyste ke svým financím měli snadný přístup a přehled.