technologie

Podle zdrojů je nový Samsung Galaxy S5 prachotěsný a voděodolný

Samsung Galaxy S5 aktuálně vylepšil chráněného korejského výrobce

Standardní verze nového smartphonu Samsung Galaxy S5 je prachotěsný a vodotěsný. Zdroje ZDNet Korea to tvrdily dříve. Zjistěte, co dalšího může nový model od oblíbené značky nabídnout v tomto článku.

Samsung Galaxy S5 – nový a vylepšený

Samsung Galaxy S5 vylepšuje moderní technologie chytrých telefonů

U Galaxy S4 výrobce nabízel speciální verzi Active, která měla také stabilnější kryt, aby byla odolnější vůči vnějším vlivům. Časopis také potvrdil, že smartphone je nyní také vybaven snímačem otisků prstů. Ten se nachází ve středním tlačítku, podobně jako u iPhonu S5 a nabízí speciální zabezpečení, pokud jde o přístup k vašim datům.

Samsung Galaxy S5 s 5,2 ″ displejem

Samsung Galaxy S5 provedení krásný design funkční

Používají se speciální čipy od americké společnosti Validity a místo povlaku Safir dostane tlačítko ultrafialové. Společnost Bloomberg potvrdila, že mobilní telefon má 5,2 ″ displej s rozlišením 2560 x 1440 pixelů. To zaručuje vysokou kvalitu obrazu na displeji se silnými a živými barvami.

Výrobce snímačů otisků prstů speciálních čipů S5 v Koreji

S hmotností pouhých 156 g se snadno přenáší a je dokonalým společníkem pro každý den. Navíc je tu jeho ultratenký design (142 x 72,5 x 8,1 mm), který zajišťuje, že se pohodlně vejde do každé kapsy. Jeho hlavní paměť 2 GB RAM neponechává nic požadovaného a v kombinaci s rychlým procesorem zaručuje příjemnou práci, ať už ve formě aplikací a her nebo pro pracovní práci. Co se paměti týče, můžete si vybrat mezi 16, 32 a 64 GB, což samozřejmě také závisí na ceně nového modelu.

černá verze prachotěsná zdnet korea

Pokud tedy hledáte spolehlivý smartphone, který je vhodný nejen do práce, ale i pro zábavu, nepřemýšlejte dvakrát, ale důvěřujte novému Galaxy se známým Androidem, který se v průběhu let osvědčil a neustále vylepšuje s cílem přizpůsobit se neustále se měnícímu trhu a přáním zákazníků.

Modrý model Samsung výběr barev moderní technologie

Elegantní otisky prstů modelu S5-gold coating