technologie

Jízda na kole – vozidlo vyrobené ze dřeva a vyrobené ručně

Jízdní kolo vyrobené ze dřeva s červeným sedadlem

Jízda na kole vyrobeném ze dřeva a vyrobeném ručně je velkou výsadou. Kola Connor Wood z Denveru Colorado splňují malé i velké sny a vytvářejí mobilní výtvory, jako by své sochy mohl dělat pouze umělec. Je to opravdová hláška, že??

Jízda na kole ze dřeva pro všechny sportovní fanoušky a zájemce

Jízdní kolo vyrobené z vysoce kvalitního dřeva

Máte někdy o něčem jasnou představu Jízdní kolo ze dřeva měl na mysli a nyní to vidí jako realitu před vašima očima. Každý kus je ručně vyroben z udržitelného amerického tvrdého dřeva a každý z nich je navržen individuálně. Jízda na kole a odlišení se od zbytku světa je skvělý nápad pro sportovní fanoušky i pro všechny sběratele z technologického průmyslu a nezapomínat na zájemce.

Jezděte na kole – používejte skutečné triky

Bike-the-footedals

Kola z Jízdní kola Connor Wood jsou vyrobeny pouze z ořechového a jasanového dřeva. Lodní lak se používá na dřevo, abyste mohli dlouho jezdit na kole a mít ho jako věrného společníka na cestách. Různá neobvyklá kola jsou nabízena ve třech verzích: Woody Cruiser, Woody Scorcher a Woody Mountain. Ponořte se do tohoto světa neuvěřitelné a jedinečné jízdy, hladce a snadno se zárukou spokojenosti.

 Vlna nadšenců bude mít z tohoto kola radost Woody-bike-by-Connor To nejlepší z Connor Wood Bicycles ze Severní Ameriky Severoamerická dřevěná kola S tímto kolem je projetá každá trasa Moderní kolo vyrobené ze dřeva Chtěli byste nové dřevěné kolo pro dokonalý a nezapomenutelný zážitek Kolo na silnici ze dřeva Jednotlivé akcenty pro každý model Designové kolo vyrobené ze dřeva od firmy Brooks Skutečné umělecké dílo na kolechTyč řízení vyrobená ze dřeva

 Neuvěřitelný Woody Scorcher na cíl