technologie

Inovativní kolíček na oblečení Peggy s připojením k aplikaci

Inovativní kolíček na prádlo compact-clothesline-peggy-omo

V dnešní době inovací se postupně digitalizují všechny oblasti našeho života. Výrobce pracího prostředku OMO, který před časem také působil na německém trhu, jeden takový má inovativní kolíček na oblečení který se připojí ke smartphonu prostřednictvím aplikace a poskytne informace o vašem prádle. Peggy je jen prototyp vyvíjený pro australský trh.

Peggy – inovativní kolíček na oblečení a jeho funkce

Inovativní peggy funkce clothespin-připojení senzoru a smartphonu

Peggy je chytrý kolíček na oblečení, který je vybaven senzory pro světlo, teplotu a vlhkost. Využívá regionální předpověď počasí k poskytování informací o čase, který bude sušení prádla trvat. Dostanete také oznámení, když se zhorší počasí a očekává se déšť. Prádlo tak můžete dostat z prádelní šňůry dřív, než začne pršet.

Inovativní kolíčky na prádlo, které prádlo nejen suší

Inovativní peggy-message-počasí

Peggy poskytuje informace o činnostech souvisejících s praním, jako je například doba, kterou pračka potřebuje k praní, a doba potřebná k uschnutí na základě aktuálních povětrnostních podmínek. Tím ale všechno nekončí. Za pěkného počasí dostává majitel této inovativní kolíčky na prádlo návrhy ohledně volnočasových aktivit s rodinou.

Peggy usnadňuje rodičům, kteří mají omezený čas

inovativní-kolíčky-na-kolíčky-suché-prádlo-na prádlo

Kolíček na oblečení s připojením aplikace přes WLAN je vhodný pro ty, kteří nemají tolik času na domácí práce a potřebují každou možnou pomoc. Ale zda je inovativní clothespin opravdu užitečný, zůstává kontroverzní otázkou, na kterou budou spotřebitelé schopni odpovědět po uvedení zařízení na trh.

Design Peggy

inovativní-clothespins-peggy-app-připojení-senzory-wifi

Peggy vypadá jako příliš velký oranžový kolíček na prádlo s elegantním designem. Barva je zvolena tak, aby byla snáze rozpoznatelná pod zbytkem prádla. Senzory a modul Wi-Fi jsou umístěny v horní části zařízení.

Inovativní kolíček na prádlo se nabíjí přes USB

inovativní-kolíčky na prádlo-peggy-informace-získat-prádlo

Více o Peggy se dozvíte v níže uvedeném propagačním videu: