technologie

Designová nabíjecí stanice pro mobilní telefony – 12 skvělých modelů pro vaše zařízení

nabíjecí stanice mobilní telefon iboat bílý kov lesklý iphone zeď nápad

the Nabíjecí stanice pro mobilní telefony je něco, co by vlastníkovi smartphonu nemělo chybět. Pokud toto také nabízí připojení pro více zařízení současně, nabíjení a synchronizace se hodně zjednoduší. Rádi bychom vám představili několik designových nabíjecích stanic pro mobilní telefony, které by se vám mohly hodit. Existují modely z různých cenových relací, takže zaručeně najdete ten pravý.

Nabíjecí stanice pro mobilní telefon All-Dock

nabíjecí stanice pro mobilní telefony all dock bílý ořech design

Tato atraktivní nabíjecí stanice pro mobilní telefony je k dispozici v elegantní bílé nebo ořechové barvě a je k dispozici pro různá zařízení, včetně iPhone, iPad, Android, Apple, Samsung, Sony, HTC, Kindle, Nokia a Huawei. Základní verze je k dispozici za nízkou cenu 39 dolarů, zatímco plně vybavený model z ořechu je k dispozici za cenu 149 dolarů.

Solární nabíjecí stanice pro mobilní telefony Electree

dřevěná polička nabíjecí stanice pro mobilní telefon electree solar bonsai

Nabíjecí stanice pro mobilní telefony Electree je obzvláště zajímavá, protože se inspirovala přírodou. Návrhářka Vivien Muller použila princip fotosyntézy a vyrobila nabíječku, která dobíjí mobilní telefon pomocí sluneční energie. Kromě toho existuje atraktivní vzhled v podobě stromu, který připomíná bonsai. Nabíjení funguje následujícím způsobem. Vestavěná baterie se nabíjí slunečním zářením, což trvá přibližně 36 hodin. Poté lze mobilní telefon připojit a během několika hodin přenášet energii. Nabíjecí stanice pro mobilní telefony je kompatibilní s různými zařízeními USB. Praktický šperk je k dispozici za 426 dolarů.

Spool Dock pro mobilní telefon

nabíjecí stanice mobilní telefon cívka dok dub merino vlna kov elegantní

Tento atraktivní design je také perfektní jako dekorace pro moderní interiér. Nabíjecí stanice pro mobilní telefony je vyrobena z dubu, merino vlny a kovu. Je vhodný pro iPhone 6, 6 Plus, 5, 5s, 5c, pro iPad Mini a iPod touch páté generace. Šperk je k dispozici za 65 dolarů.

Vyráběná nabíjecí stanice

mobilní telefon nabíjecí stanice z ocelového dřeva javor jednoduchý smartphone

Vysoká hmotnost této nabíjecí stanice pro mobilní telefony je dána ocelí, která byla použita k její výrobě. To znamená, že stanice je obzvláště stabilní. Javorové dřevo je ručně broušeno a zpracováváno. Stanice je kompatibilní s iPhone 5, 6 a 6 Plus.

Originální nabíjecí stanice Wood’d

nabíjecí stanice mobilní telefon dřevěný reproduktor integrovaná mřížka elegantní design

Bukové dřevo tvoří tuto atraktivní nabíjecí stanici pro mobilní telefony s vestavěnými reproduktory. Konstrukce mřížky dodává stanici obzvláště zajímavý vzhled. Model je vyroben v Itálii a je vhodný pro iPhone 5, 5s a 5c.

Sbírejte nabíjecí stanici z Quirky

nabíjecí stanice pro mobilní telefony sbíhají bizarní moderní styl bílé kamery

Tato nabíjecí stanice pro mobilní telefony má velmi moderní design. Jmenuje se Converge a je to dílo Quirky. Podpora má zakřivený tvar, který pojme více zařízení. Kabely lze pohodlně připojit ke smartphonu, tabletu nebo jinému zařízení pomocí slotu.

Hawthorne od Brandona Leedyho

nabíjecí stanice mobilní telefon hawthorne dřevěná podlaha přihrádka na tablet smartphone dokování

Pokud hledáte elegantnější model, který se hodí k vašemu klasickému stolu, pak je pro vás Hawthorne bezpochyby to pravé. Tento kousek vyrobil Brandon Leedy. Nabíjecí stanice pro mobilní telefony je vyrobena ze dřeva a má dvě patra, která lze použít k ukládání různých zařízení. Je zde dokonce prostor pro tablet.

Bezdrátová nabíjecí stanice Powermat

nabíjecí stanice mobilní telefon powermat bezdrátový nápad moderní černý dokovací design

Už vás omrzelo mnoho kabelů, které se hromadí se všemi zařízeními v domě a vypadáte ošklivě? Už ne! Nabíjecí stanice pro mobilní telefon Powermat nabíjí váš smartphone bez jakýchkoli kabelů. Za tímto účelem se jednoduše umístí na desku. Jediným stisknutím tlačítka můžete začít.

Dřevěný komorník

nabíjecí stanice po ruce butler dřevo světlo tmavé okno s hodinami

Tato elegantní nabíjecí stanice pro mobilní telefony je připevněna ke zdi a má atraktivní vzhled ze světlého dřeva a pruhu tmavého dřeva, který lze přesouvat. Tímto způsobem můžete vždy sledovat čas nebo kdo vám právě napsal, a to i při načítání.

Mini dock pro mobilní telefon

nabíjecí stanice mobilní telefon minidock zásuvka idea zařízení tapblet ipod

Tato nabíjecí stanice pro mobilní telefony, která je vhodná pro iPhone a další produkty Apple, je obzvláště prostorově úsporná. Nabíječka je zapojena přímo do zásuvky a poté slouží jako stojan pro zařízení. Na už tak úzkém stole nezabere žádné cenné místo.

Vyrovnanost pro mobil a hodinky

mobilní telefon nabíjecí stanice klidný ořech korkový materiál elegantní úložný prostor hodinové brýle

Nabíjecí stanice Composure má malé úložné prostory, které jsou navrženy tak, aby byly neklouzavé. K tomuto účelu byl použit korek. Zbytek stanice je také vyroben z přírodního materiálu, konkrétně z elegantního dřeva v tmavé barvě.