Tašky

Návrhy kožených tašek – 25 nejlepších a trendových modelů pro cestování a kancelář

Kožené tašky jsou k dispozici ve všech typech tvarů a velikostí pro různé účely. Patří sem kabelky pro ženy, tašky pro muže, cestovní tašky a mnoho dalších. Materiál použitý pro tyto tašky je zpracován taninem vyrobeným na různé kvality kůže. Některé z nich jsou umělá kůže, čistá kůže a 100% pravá kůže. Některé tašky také používají zpracovanou kozí kůži. Obvyklá barva kožených tašek je hnědá. Kromě toho je při výrobě trendových, módních a atraktivních tašek stejná kůže obarvena na jiné barvy, jako je černá, lilek, máta, olivově zelená a další atraktivní odstíny.

Kožené tašky jsou zdarma k vašemu outfitu. Lidé, kteří je používají, jsou obdivováni všude, kde jsou vidět svou pýchou, protože tašky mají dobrou povrchovou úpravu a vypadají draho. Některé z nich si mohou dovolit pouze dobře situovaní lidé, kteří patří k elitním vysoce postaveným lidem ve společnosti. Zde bych rád přidal cenově dostupné kožené tašky pro organizaci a přenášení vašich věcí. Budete vypadat módní a elegantní.

Nejlepší návrhy kožených tašek pro cestování a podnikání v Indii

Po nákupu těchto kožených tašek je velmi snadné se o ně starat a vydrží velmi dlouho. Výrobní společnost vždy navrhuje, jak se starat o tašku, kterou jste si koupili. Obecným pravidlem je, že musíte sáček jednou za čas vyleštit a uložit, když se nepoužívá, na chladném tmavém místě. Snažte se tašku nenavlhčit, ale pokud vás s ní chytne déšť, vždy usušte koženou tašku na místě mimo slunce, jednou uschněte a uložte..

Nejnovější a stylové kožené tašky pro ženy a muže:

Níže je 25 nejlepších univerzitních a nákupních tašek z kůže pro dámy a chlapce v Indii.

1. Dámská módní kabelka v kůži:

Dámská módní kabelka v kůži

Tato módní černá dámská taška je vyrobena z umělé kůže. Rozměr tašky je 18 x 27 x 7 cm a je pohodlnou velikostí pro přenášení všech vašich nezbytných věcí, když se chystáte na setkání s přáteli nebo na nákupy. Taška má kování z kovové slitiny, které drží tašku pohromadě. Otevírání tašky má zip, který můžete použít k zapínání. Byly pro vás připraveny dvě kapsy. Jeden je pro váš mobilní telefon a druhý je jednoduchá kapsa, kam si můžete uložit své cennosti. Tašku přes rameno vám usnadní nošení tašky.

2. Vintage Duffle Gym Cestovní taška na zavazadla Kůže:

Vintage duffle tělocvična cestovní zavazadla taška kůže

Leather World Ltd vyrobila tuto položku pro muže, kteří rádi cvičí v posilovně. Tuto tašku mohou používat i muži, kteří mají rádi sporty jako plavání, raketové sporty jako tenis, squash a badminton. Taška je vyrobena ze 100% pravé kůže, takže je dostatečně pevná na nošení vašeho ručníku, převlékání a dalších věcí. Taška je velmi atraktivní a bezplatná.

3. Kožená brašna, která má notebook:

Kožená brašna s přenosným počítačem

Leather World Ltd navrhuje a vyrábí tuto 100% čistou tašku z kozí kůže. Tato položka je vhodná k ukládání a přenášení notebooku při přesunu z jednoho místa na druhé. Tuto tašku může použít kdokoli s notebookem.

4. Kožená brašna:

Závěsná taška z kůže

Společnost Torse Company vyrábí tento kožený závěsný vak pro muže i ženy. Velikost tašky je 11,5 × 9,5 × 2,25 palce, což je dobré pro přenášení všeho, co potřebujete mít u sebe. K zavření otvoru je magnetické tlačítko. Kromě toho je zde jedna kapsa a dvě přihrádky pro uspořádání vašich věcí. Taška má zapnutý styl a přezky a nastavitelný popruh.

5. Kožená taška na tuláka s nastavitelným popruhem:

Kožená taška na tuláka s nastavitelným popruhem

Tato elegantní kožená taška je velmi atraktivní pro mladé ženy. Nastavitelná rukojeť je ve stylu hobo a odtud název tašky. V jedné hlavní přihrádce s kapsou na zip a kapsou na zip můžete nosit vše, co potřebujete mít uspořádané.

6. Taška mincovny Lawrence v zelené kůži:

Taška z mincovny Lawrence v zelené kůži

Tato taška Lawrence je neodolatelná díky své neobvyklé mátové barvě. Materiál tašky je umělý pěnivý. Tato kabelka je velmi bezplatná pro každou dámu s krásnou pletí, která má na sobě světle mořské zelené nebo mátově zbarvené sárí nebo šaty. Určitě vypadají elegantně a atraktivně. Tato taška je všemi oblíbená, a proto je velmi žádaná. Tato taška má obruby z polyamidu a kovové slitiny. Uvnitř jsou přihrádky a kapsy. Taška je také plně podšitá.

7. Kožená kabelka Nine to Five:

Kožená kabelka Nine To Five

Tato kožená taška je pro pracující dámy, které se pravidelně vydávají do práce od devíti do pěti. Bez ohledu na to, kde tito jednotlivci pracují, všem se taška líbí, protože má praktický účel. Hotová taška je velmi lehká, protože je vyrobena z černé a bílé umělé kůže. Uvnitř tašky je pouze jedna přihrádka se zlatým kováním.

To je dost velké na to, abyste během dne mohli ukládat a přenášet věci, které potřebujete. Kromě toho je zde místo pro váš mobilní telefon a místo pro uložení svačinek nebo krabic na oběd. Tašku lze snadno přenášet díky dodávanému odnímatelnému popruhu.

8. Brašna na crossover s 15palcovou koženou přenoskou:

Brašna na crossover s 15palcovou koženou přenoskou

Pranjals House navrhl a vyrobil tuto Vintage ručně vyrobenou koženou tašku. Externě je taška vyrobena z hnědé kůže, zatímco uvnitř je materiál z plátna. Toto plátno chrání váš notebook před otřesy a vibracemi. Vnitřní rozměry 38 cm x 10 cm x 28 cm jsou dostatečně prostorné pro přenášení notebooku. V této tašce jsou tři přihrádky. Tašku lze snadno přenášet pomocí dodávané nastavitelné přezky a ramenního popruhu.

9. Kožená kabelka Amy Violet:

Kožená kabelka Amy Violet

Tato dámská kabelka ve fialové barvě je skvělým doplňkem pro dámy, když jdou na večírek. Taška je pro ně bezplatná, zvláště když je oblečená do fialových nebo fialových nebo dokonce levandulových šatů nebo sárí. Tato taška je vyrobena z umělé kůže a kovových slitin. K zavírání tašky je zip. Kromě toho existují dvě kapsy – jedna je kapsa na mobilní telefon a druhá kapsa na zip. Velikost 22 x 35 x 12 cm je vhodná pro nošení s sebou.

10. Ručně vyrobená taška přes rameno z pravé hnědé kůže:

Ručně vyrobená taška přes rameno z pravé hnědé kůže

Pranjals House Vintage vyrábí tuto ručně vyrobenou tašku přes rameno z pravé kůže, která má hnědou barvu. Plátno je uvnitř tašky, která chrání vše, co udržíte, před vibracemi, nárazy a dokonce i před ušpiněním kůží. Velikost tašky je 30 cm x 10 cm x 40 cm. K dispozici je pouze jedna přihrádka, kterou lze zavřít pomocí dodaného zipu. K přenášení tašky je k dispozici dvojité držadlo.

11. Kožená vázací taška se stahovací šňůrkou:

Kožená taška na zavěšení na kbelík

Koovs vyrábí tuto koženou tašku pro módní dámy. Tato položka je vyrobena z umělé kůže. K dispozici je pouze jedna přihrádka a design tašky je vyroben tak, aby mohl tašku upevnit tažením provázku. Kromě toho jsou zde zlaté ozdobné detaily a nastavitelné ramenní popruhy.

12. Tassel stahovací šňůrka zavírací taška:

Tassel Stahovací šňůrka zavírací taška

Paris Belle vyrábí tuto módní koženou tašku pro dámy. Když používají toto příslušenství, vypadají sofistikovaně, elegantně a módně. Tato položka je vyrobena z PU (polyuretanové) kůže. Jedna přihrádka je velmi prostorná. Tašku lze upevnit šňůrkou.

13. Červený boxovací pytel:

Červené boxovací pytel

Tato položka je také velmi trendy a doplňuje váš outfit, když jdete na večírek. Kabelka je vyrobena z umělé kůže. Vpředu je zapínání na klopu. Při otevírání tašky najdete uvnitř kapsu na zip. V této tašce můžete mít své požadavky.

14. Taška přes rameno/ taška z pravé kůže Lunatik:

Taška přes rameno/ kožená taška z pravé kůže Lunatik

Tato položka je v černé barvě. Je vyroben z pravé kůže. Tašku mohou používat muži, ženy, dívky i chlapci. Tašku lze použít k různým účelům, jako jsou kabelky pro posly, vaky na popruhy nebo tašky na peněženky. K dispozici jsou dvě přihrádky, konkrétně jedna kapsa na zip a dvě boční kapsy. Tašku lze snadno přenášet pomocí dodaného nastavitelného popruhu.

15. Tashi Ranch H Black:

Ranč Tashi H Černý

Tashi vyrábí tuto rančovou koženou zadní část v černé barvě. Taška je vhodná na cestování. Pro všechny praktické účely lze tuto tašku podle potřeby rozšířit. Uvnitř je pouze jedna hlavní přihrádka s kapsou na zip. Dobrá věc je, že vaše sounáležitost bude vždy chráněna před deštěm díky voděodolné podšívce uvnitř tašky.

16. Kožená taška Jackson 02 na cesty:

Kožená taška Jackson 02 na cesty

Hide Design dělá tuto rančovou koženou cestovní tašku k dispozici v běžné hnědé barvě. Taška má nastavitelné ramenní popruhy. Před taškou je kapsička na zip a kapsa na zip. Uvnitř tašky jsou dvě protiskluzové kapsy. Jedna hlavní přihrádka o rozměrech 40 x 35 x 20 cm je prostorná pro přenášení vašich věcí. Tato přihrádka se zapíná na zip.

17. Ettore 02, hnědá kožená taška na zavazadla:

Ettore 02, hnědá kožená taška na zavazadla

Tato klasická kožená cestovní taška je k dispozici v běžné hnědé barvě. Rozměry této tašky jsou 48x31x19,5. To je dostatečně prostorné pro přenášení všech vašich věcí. Taška má dva způsoby nošení. Za prvé, existují držadla, která můžete uchopit a přenášet. Ostatní nastavitelné ramenní popruhy jsou k dispozici pro nošení stejné tašky na ramenou. Nahoře je otvor na zip se stahováky a ve sklepě jsou další přihrádky na přenášení drobností. Kromě toho je k dispozici protiskluzová kapsa s magnetickým bodovým uzávěrem a vnitřní kapsa na zip.

18. Hidesign Slider 03, hnědá taška v kůži:

Hidesign Slider 03, hnědá taška v kůži

Tato položka je kožená taška s křížovým tělem, kterou můžete pravidelně používat, když jdete ven. Rozměr této tašky je vhodný pro nošení iPadu/tabletu. Na obou stranách tašky je pro vaše pohodlí klouzavá kapsa a kapsa na zip. K nošení tašky můžete použít nastavitelný kožený ramenní popruh se sponami a ramenními vycpávkami.

19. Pánská kožená taška Bertoia 03:

Pánská kožená taška Bertoia 03

Tato kožená taška přes tělo Siberia Soho je vyrobena pro každodenní použití. Četné kapsy vám pomohou organizovat vaše věci. Hlavní přihrádka o rozměrech 25 x 26 x 6 cm má dvě kapsy a jednu kapsu na zip. Otevírací klapka má přední sponu.

20. Pouzdro na válečkový notebook z pravé kůže přes noc AMD02:

Kožené pouzdro na notebook z pravé kůže AMD02

Scharf vyrábí tuto položku. Kožená taška je vhodná pro nošení notebooků s obrazovkami až 17 ”včetně příslušenství. Tato taška je skvělá na cestách. Tuto tašku můžete pro pohodlí použít v kombinaci s taškou na popruh.

21. Skrýt 100% kabelku z pravé kůže Kling pro dámy:

Skrýt dámskou tašku Kling 100% z pravé kůže

Tato béžová nebo námořnická taška z pravé kůže je pro ženy. K dispozici je nastavitelný popruh pro změnu délky podle výšky majitele nebo uživatele. Existuje pouze jedna hlavní vnitřní přihrádka, kterou můžete použít pro uložení nezbytných věcí. K dispozici je také centrální přihrádka na zip a mobilní pouzdro.

22. Style98 cestovní taška na cestovní pas z pravé kůže:

Cestovní cestovní taška Style98 z pravé kůže

Toto zboží je vyrobeno z pravé kůže a má hnědou barvu. Taška je na přenášení cestovních dokladů, jako jsou pasy, karty atd. K dispozici jsou tři přihrádky, které můžete použít pro uspořádání svých věcí. Toho mohou využít muži i ženy.

23. Taška přes rameno Style98 Unisex Leather Premium Quality:

Style98 Unisex kožená taška přes rameno prémiové kvality

Tuto koženou tašku mohou používat muži i ženy. Taška je ideální pro nošení karet, pasů, lístků a dalších cestovních dokladů.

24. Luxusní kožená taška:

Luxusní kožená taška

Toto hnědé kožené zavazadlo je taška Duffle, která je vyrobena speciálně pro vaše cestování. Taška je velmi pevná a odolná díky použití nylonových pásků a prvotřídní kůže. Tašku je dobré vzít na krátké letecké výlety.

25. Hi Design Dámská kožená taška přes rameno:

Dámská kožená taška přes rameno s designem

Tato položka je vyrobena z hnědé kůže. Jedná se o tašku přes rameno o rozměrech 24 x 30 x 12 cm. Tato kabelka je praktická a atraktivní. Určitě byste vypadali elegantně.

Po přečtení tohoto článku se vám pravděpodobně líbí jeden nebo více. Ano, je skvělé je koupit a uchovat si je ve svém šatníku v ten zvláštní okamžik, kdy je potřebujete.