Tašky

9 nejlepších tašek Targus v různých stylech a velikostech

Notebook je v dnešní době nezbytnou součástí našeho života, který zmírňuje potíže s nošením v ruce po dlouhé hodiny, a není ani bezpečný. Tehdy se tašky na notebook začnou dobře používat. Existuje mnoho dobrých značkových tašek, které jsou tuhé a trvanlivé po mnoho let. Jednou ze značkových tašek na notebook je Targus Bags, což jsou výrobky se sídlem v USA, které vyrábějí řadu produktů, jako jsou batohy, brašny, tašky na notebooky, tašky na vozík.

Nejnovější a různé styly Tašky Targus pro vaše potřeby:

Zde je top 9 tašek Targus, což nám dává představu o rozmanitosti a designu tašek.

1. Taška na batoh pro vysoké školy:

Batoh Trolley Bag pro vysokou školu

Tento typ tašky nejčastěji používají všechny věkové skupiny. Díky své velké prostorné velikosti, která má dvě až tři přihrádky se zapínáním na zip, pomáhá přenášet knihy, oblečení a elektronické pomůcky. Notebooky lze umístit do samostatného držáku na notebook navrženého v tašce. Batoh je dodáván s vozíkem, který pomáhá přenášet tašku jeho převrácením.

2. Tašky na notebook Targus:

Tašky na notebook Targus

Tašky, které lze zavěsit na rameno pomocí dlouhého plochého popruhu, který lze nastavit. Taška je čtvercového tvaru, která je lemována chráničem z mikrovlákna, který chrání notebooky před poškrábáním, a na notebook lze umístit protiskluzovou základnu. Boky tašky jsou pevné, což pomáhá chránit notebook před poškozením.

3. Brašna na notebook Targus:

Brašna na notebook Targus

Jedná se o vak na popruh vyrobený ze syntetického nebo organického materiálu, který dodává vaku hladký a lehký povrch. Tašku lze uzamknout zapínáním na zip nebo klopou s notebookem kolem 15 až 16 palců.

4. Taška na kolečkách Targus:

Taška na kolečkách Targus

Tašky na kolečkách jsou velmi užitečným vynálezem používaným převážně při obchodním jednání nebo při oficiálním cestování. Taška je vyrobena z nylonového vnějšího krytu s pevnými vnitřními panely pokrytými syntetickým materiálem. Díky tlumicímu systému v tašce je elektronická zařízení bezpečnější proti poškrábání.

5. Horizontální taška na notebook:

Horizontální taška na notebook

Jedná se o polstrovanou tašku na notebook, která je vodorovně široká a umožňuje umístění notebooku do brašny proti poškrábání. V přední části je zip pro nabíječku a mobilní telefon. Tašku lze přenášet pomocí dvou paralelních držadel.

6. Sáček s vertikálním rukávem:

Taška s vertikálním rukávem

Rukávové tašky se používají k přenášení notebooků a nabíječek spolu s dalšími dokumenty, které jsou díky svému designu elegantní a umístěny svisle. Tašku lze nosit pomocí držadla, které lze také schovat nebo zavěsit na rameno pomocí odnímatelného popruhu.

7. Nákupní taška:

Nákupní taška

Je to stylová a moderní dámská taška, která se používá k nošení elegantních souborů, vizitek a dokumentů a jakýchkoli dalších stacionárních věcí potřebných pro daný den a také vybavení pro přenosný počítač. Tyto tašky Targus jsou navrženy tak, aby se vešly do velikosti až 15 až 15,5 palců.

8. Taška na notebook Targus Rolling:

Rolovací taška na notebook Targus

Taška určená k použitým notebookům se nosí buď v ruce nebo přes rameno, aby se předešlo nepohodlí pomocí válečků In-Line, které pomáhají vytáhnout notebook pomocí držadla připevněného k držadlu.

9. Taška na fotoaparát Targus:

Taška na fotoaparát Targus

Kameru lze nejlépe přenášet pomocí brašny na fotoaparát, kterou lze zavěsit na rameno nebo přes tělo úpravou popruhu. Taška má přední zapínání, dvě nebo tři boční kapsy.

Tašky Targus je vždy dobré nosit při schůzce nebo na cestách. Používání tašek na kolečkách usnadňuje a zjednodušuje život. Nový design tašek motivoval lidi k používání díky jeho výhodám a menšímu časovému ztrátě tím, že nosili v ruce těžká zavazadla.