Tašky

9 nejlepších modelů obědových tašek pro kancelář a školu

Obědové tašky, oblečení pro vaše očekávané jídlo v obědovém boxu. S malým množstvím nákladů, které vám mohou koupit nejlepší oblečení pro vynikající jídlo. Rozjasněte sebe i lidi kolem sebe na pracovišti, na pikniku nebo na výletě a vezměte si tyto nejlépe vybrané tašky.

Nejlepší kancelářské a školní obědové tašky v Indii

Různé typy obědových tašek pro muže a ženy:

Pojďme se podívat na nejlepší obědové tašky s nejnovějšími designy.

1. Pěkně růžové obědové tašky pro děti:

Krásné růžové obědové tašky pro děti

Tato hezká růžová karikatura tištěná taška je pro roztomilé děti. Vejde se do něj malý tiffin a láhev. Má zip, aby tiffin nevyklouzl z tašky. Dokonce i notoricky známé děti mohou tuto tašku pohodlně nosit, což roztomilým dívkám dodá větší roztomilost.

2. Kreslené tištěné obědové tašky do školy:

Kreslené obědové tašky do školy

Izolovaná taška se zvířecím potiskem je optimální pro všechny děti, přičemž jedna přihrádka přepravuje jejich základní potraviny podle jejich přání. Děti předškolního věku mohou nosit tento krásný pytel patřičně spolu se svou neposkvrněnou myslí.

3. Školní obědové tašky:

Školní obědové tašky

Tento vhodný taškový server je při otevírání podobný stolní podložce, která se stará o to, aby stůl nebyl ošklivý. Má jeden zip, který zakryje box na potraviny před znečištěním znečištěným vzduchem. Taška cum Mat.

4. Ekologické obědové tašky pro muže a ženy:

Ekologické obědové tašky pro muže a ženy

Je započítán do tradičních ekologických hnědých pytlů na potraviny. Je nutné mít minimální množství oběda. Připravené z papíru a jsou velmi praktické, můžete si je také vyrobit sami doma. Lze jej znovu použít a recyklovat.

5. Izolované obědové tašky:

Izolované obědové tašky

Tato pánská taška na oběd s horním a dolním oddílem jim postačuje k tomu, aby s sebou nesli požadovaný oběd podle požadavku. Jeden pro ovoce, které omlazuje muže, kteří si uvědomují zdraví, a naplňuje jejich hlad po jídle připravovaném s teplem jejich blízkými. Izolované udrží jídlo ve stejném stavu jako z domova.

6. Jutové obědové tašky pro dámy:

Obědové tašky z juty pro dámy

Tato válečná malířská jutová taška je nádherná pro ženy. Jednoduchost je propracovanost tohoto produktu. Nádherný válečný obraz ze základní grafické slovní zásoby čtverec, trojúhelník a kruh, který dodává jutovému materiálu větší jemnost. Snadno dostupné za nejnižší cenu, praktické pro použití. Nejlepší obědové tašky pro ženy všech věkových skupin a dokonce i nejmladší dívky.

7. Tote Lunch Box Bags:

Tašky na obědové krabice

Tekoucí nákupní taška je rozkošný obědový pytel pro dospělé na přenášení ovoce, lahví a potravinového boxu, který lze snadno přenášet, zejména když jedete na výlet a sledujete skvělý vzhled. Jídlo, které jim dodá energii k lepším zítřkům.

8. Dětské tašky ve tvaru sovy:

Dětské tašky ve tvaru sovy

Tato taška může být vhodná pro děti, aby se rozhodly vstoupit do světa s názvem „Předškolní zařízení“. Včetně oblíbeného občerstvení v krabičce v této roztomilé obědové tašce pro děti až do školky.

9. Piknikové obědové tašky:

Piknikové obědové tašky

Piknikovou zábavu si můžete užít s pořádným jídlem a oblečením pro jídlo bude tato taška. Může být použit ve všech ročních obdobích, protože je vodotěsný, bez obav z deštivého dne. Pytliková zábava s lahodným domácím jídlem bude navíc oblíbená. U jídla se lidé kolem shromáždili pro dobrý čas a zábavu.

Abych to shrnul, oběd je zásadní část, která z vašeho dne udělá obrovský den! Vše v celém energetickém posilovači pro každého. Tyto tašky jsou oblečením pro obědový box. Vyberte si ten, který vám uspokojí vaše potřeby za nižší cenu a přitom bude příjemný.