Tašky

9 nejlepších cestovních a obchodních tašek Tumi v různých modelech

Tašky Tumi byly pojmenovány peruánský obřadní nůž, který se používal k děsení. Společnost sídlí v New Jersey a je jedním z předních výrobců tašek a kufrů. Společnost má prodejnu a obchody po celém světě a její tašky jsou k dispozici také v předních nákupních centrech. Kromě tašek se Tumi specializuje také na příslušenství, jako jsou pera, opasky a elektronická zařízení. Tašky Tumi jsou navrženy z balistického nylonu, kůže a mnoha dalších vysoce kvalitních produktů. Taška je úžasná na pohled i na použití.

Cestovní a obchodní tašky Tumi v různých modelech

Různé typy tašek Tumi v Indii 2018:

Podívejme se na top 9 návrhů tašek Tumi pro kancelář, cestování a domácí použití.

1. Tumi Cool Duffle Bags for Teens:

Tašky Tumi Cool Duffle pro dospívající

Duffle tašky mají obecně válcový tvar a jsou vyrobeny z plátna. Má stahovací šňůrky pro uzavření tašky. Taška Tumi se zdá být velmi stylová, protože má přední kapsy a velký úložný prostor. Nad šňůrkou má bezpečnost proti klapce a široké popruhy pro přenášení tašky. Taška je skvěle vypadající taška pro návštěvníky vysokých škol.

2. Tašky na fotoaparáty Tumi:

Tašky na fotoaparáty Tumi

Někteří lidé mají rádi fotografování a dávají přednost samostatným brašnám na fotoaparáty. Společnost Tumi pro tyto lidi navrhla perfektní brašnu na fotoaparát, přičemž má na paměti veškerou integritu fotoaparátu a jeho dalšího příslušenství. Tašky jsou polstrované, aby poskytovaly kameru bezpečnost, a je velmi praktické a snadno použitelné.

3. Cestovní tašky Tumi pro dívky:

Cestovní tašky Tumi pro dívky

Při cestování potřebujete pohodlnou cestovní tašku přes rameno, proto pro vás má Tumi nákupní tašky. Taška má hladký povrch a je docela velká, takže si můžete vzít to nejdůležitější, když jste na cestách. Taška má malá ramínka, takže ji lze pohodlně zavěsit na ramena.

4. Tumi Gym Bag:

Sportovní taška Tumi

Abyste zůstali fit a v pohodě, musíte navštívit posilovnu, a proto společnost Tumi navrhla perfektní a odolnou tašku pro milovníky tělocvičny. Taška má oddělené přihrádky pro uložení a pohodlná držadla pro snadné přenášení tašky. Má malé přední pouzdro se zapínáním na zip, které vám udrží mobil při cvičení.

5. Tumi Cross Body Bag:

Taška přes tělo Tumi

Tumi navrhuje velmi stylové a skvěle vypadající tašky přes tělo. Kovové doplňky použité v tašce vylepšují vzhled tašky a mají hladké dlouhé popruhy, které jsou zavěšeny na ramenou, což dává osobě oslnivý vzhled.

6. Taška na notebook Tumi Slim:

Taška na notebook Tumi Slim

Jak se nyní notebook stal nezbytností, tašky na notebooky tumi jsou velmi proveditelné a flexibilně použitelné. Taška má několik polstrovaných kapes venku i uvnitř, aby byl notebook v bezpečí. Taška má držadla a také neloupaná popruhy pro přenášení notebooku.

7. Stylová taška Tumi pro ženy:

Stylová dámská taška Tumi

Přichází stylová a honosná taška navržená Tumi speciálně pro ženy. Má blokování tvaru nože pro uzavření, což vylepšuje vzhled tašky. Taška má velké přední kapsy a také velkou skříňku pro uložení osobních věcí. Taška vám při přenášení na jakékoli místo poskytne minimalistický vzhled.

8. Pánské tašky Tumi:

Pánské tašky Tumi

Taška má venku několik malých kapes pro uložení a vzadu velkou přihrádku. Díky stylovým kapsám a vzoru na přední straně vypadá taška odlišně od ostatních a je stylová, když ji nosí muži. Tašky jsou k dispozici v mnoha barvách a tvarech, takže muži mají obrovskou možnost vybrat si pro ně stylovou.

9. Taška na zavazadla Tumi:

Taška na zavazadla Tumi

Brašny na zavazadla Tumi jsou velmi praktické a pohodlné při používání, protože při navrhování funkcí se pamatuje. Taška má otočná kolečka a nastavitelnou rukojeť pro tahání tašky. Tašky jsou k dispozici v širokém sortimentu a velikosti a můžete si vybrat ten, který si vyberete.

Tašky Tumi jsou velmi praktické a úžasné na pohled a dokonce i na to, že výrobci tašky při navrhování pamatovali na funkčnost tašky. Taška je trendy na pohled a Tumi má rozsáhlou sbírku a různé druhy tašek. V Tumi můžete získat jakýkoli typ nebo kategorii tašek, které požadujete. Taška je odolná a má silné uzavření a lze ji držet několik let.