Tašky

9 módních modelů tašek Kipling pro muže a ženy

Kipling, módní značka, která má svou vynikající kolekci nejlépe navržených kabelek, batohů, zavazadel, peněženek, peněženek, brašen, cestovních doplňků, školních tašek, módních kabelek a dalších. Fantastické kolekce představené značkou Kipling jsou k dispozici od roku 1987 a jsou součástí společnosti VF Corporation od roku 2004. Společnost byla nalezena v roce 1987 v Antverpách a dnes je světoznámou značkou.

Kipling, uznávaný díky zkroucené nylonové tkanině a zipu s roztomilou opicí, se stal oblíbenou značkou v taškách. Opice visící s každým sáčkem Kipling je samozřejmě symbolem značky a pochází ze slavného díla knihy džungle Rudyho Kiplinga. Dokonce tam není jen jedna opice, ale ne méně než 425 opic, všechny pojmenované po zaměstnanci z celého světa.

Kiplingové tašky

Různé typy tašek Kipling v Indii:

Zde představujeme 9 nejkrásnějších tašek Kipling spolu s obrázky v různých modelech a velikostech.

1. Fashion Kipling Bag:

Módní taška Kipling

Trendy jednostranná nákupní taška je nutností pro všechny dámy. Módní nákupní taška Kipling v barvách vypadá při nakupování rozkošně. Boční závěsné tašky na rameno Kipling je ta, která by v šatníku rozhodně měla být.

2. Zpět do školy Kipling Bag:

Zpátky do školy Kipling Bag

Tašky Kipling mají velmi dobrou rozmanitost zpět do školních tašek; kreslená struktura vypadá úžasně u dívek a školních dětí. Rozmanitost, která je k dispozici ve školních taškách Kipling, vypadá roztomile díky zipům na opičí klíče.

3. Pásová taška s několika kiplingy:

Vícenásobná taška do pasu Kipling

Více kapes Kipling tašky jsou velmi žádané pro ty, kteří jdou do práce. Rutinní příslušenství je perfektně uloženo v kapesních bederních taškách Kipling. Zábavně milující pracující muži a ženy určitě budou mít zábavně vyhlížející tašku na zip s opičím řetízkem, aby si užili špetku zábavy v rutinním pracovním životě.

4. Kabelky Kipling pro dívky:

Kipling kabelky pro dívky

Kabelky Kipling v různých barvách a provedeních s atraktivními ramínky a kapsami vypadají u pracujících velmi trendy. Klasická šedá kabelka s rutinním životním stylem dodává nádech bohatosti a přitažlivosti.

5. Short Way Travel Kipling Bag:

Krátká cestovní taška Kipling

Krátké cestovní tašky Kipling mají při výrobě jedinečné vlastnosti. Snadné držadla, zipy a různé velké kapsy jsou snadno sbalitelné a prostorné pro krátkou prohlídku stylovým způsobem. Cestování s extra zavazadly lze obvykle vyřešit a snadno uložit do tašek Kipling, aby byla prohlídka relaxační.

6. Outdoor Travel Kipling Bags:

Outdoorové cestovní tašky Kipling

Cestovní tašky Kipling mají také velkou škálu odrůd v designech a specialitách. Brašny na přenášení, tašky na zavazadla s pojezdovými kolečky jdou snadno na dlouhou cestu. Stylově a atraktivně vypadají i malé kabelky se snadným uchem.

7. Kožená taška Kipling:

Kožená taška Kipling

Kožené tašky Kipling pro ženy mají charakteristické rysy a vzory. Malý praktický materiál z kožené kabelky se zapínáním na zip a značkovou opicí dodává značkový obrázek.

8. Kipling Gym Bag:

Sportovní taška Kipling

Sportovní tašky Kipling s atraktivním zvrásněným materiálem a kapsami na zip mají speciální kapsy na každé příslušenství potřebné v tělocvičně. Dámské sportovní tašky a pánské sportovní tašky mají různé funkce podle potřeby.

9. Nová dětská taška Kipling:

Nová dětská taška Kipling

Se změnou požadavků a obliby lidí po celém světě mají designy nových tašek Kipling krásné barvy a stylové designy, díky nimž kabelky vypadají úžasněji.

Tašky Kipling mají různé vlastnosti i se školními taškami a cestovními taškami. Krásné exteriéry tašek jsou atraktivní a poutavé a zanechávají za sebou výrazný dojem. Několik designových kapes také pomáhá při skladování. Různé materiály použité při výrobě také poskytují úžasný vzhled a trvanlivost. Kroucená nylonová tkanina a řetízek na klíče z opice mají jedinečný vzhled.

Nejen kabelky, ale také záda do školních tašek, batohů, peněženek a batohů mají na diváky výrazný dopad. Vysoce kvalitní batohy jsou dobře známé pro dobrodružné výlety.