Tašky

25 nejlepších modelů lehkých tašek na zavazadla na cesty

Trolejové tašky jsou tašky, které mají na konci kolečka a slouží k přepravě těžkých věcí, když jste na cestách. Vozík má na jednom konci dvě pevná kola s opačně umístěnou rukojetí pro vertikální pohyb. Taška na vozík je ta, kterou lze snadno přenášet a udržovat. Taška je perfektně navržena a má obrovský prostor pro uložení předmětů na cestách. Tašky jsou lehké a snadno odlišitelné od ostatních sáčků podle barvy nebo designu.

Nejlepší modely lehkých tašek na zavazadla na cesty

Různé typy tašek na kolečkách:

Existuje několik typů tašek na kolečkách a můžete si vybrat tašku, která vyhovuje vašim potřebám a požadavkům. Podívejme se na 25 nejlepších návrhů cestovních tašek všech velikostí s obrázky pro muže a ženy.

1. Tašky na zavazadla Eiffel Tower pro muže:

Pánské tašky na zavazadla na Eiffelovu věž

KUP NYNÍ

Transportní taška vypadá velmi chytře a stylově. Taška má obrázek velké Eiffelovy věže v kombinaci černé a bílé, takže vypadá velmi úžasně. Taška na kolečkách má otočná kolečka o 360 stupňů a nastavitelnou rukojeť pro tahání tašky. Taška vypadá při přenášení velmi chytře.

2. Vintage květinové tašky na cesty:

Vintage květinové tašky na cesty

Jak název napovídá, jedná se o vintage typ vozíku používaný ženami, protože taška má krásné květinové potisky po celém těle. Tento typ cestovní tašky lze použít pro nabídky přes noc nebo o víkendu pro uložení článku se zapínáním na zip v horní části. Taška má v horní části výsuvná držadla, která vám umožní vytáhnout zavazadlo ve vzpřímené poloze. Zavazadlo se snadněji přenáší a táhne kamkoli jdete.

3. Tote Trolley Bag:

Tote Taška na vozík

Totes jsou malé kabinové zavazadla s kolečky ve spodní části a výsuvnými držadly pro tahání tašky. Vzhledem k tomu, že taška je malé velikosti, je snazší ji přenášet. Taška na kolečkách je lehká a má ležérní vzhled. Některé nákupní tašky mají dokonce přihrádky na notebook, které jsou polstrované, aby zajistily extra ochranu notebooku. Díky těmto taškám vypadá člověk při přenášení chytře.

4. Kabelky na kolečkách:

Trolejové kabelky s kolečky

V dnešní době některé ženy upřednostňují kabelky s vozíky, protože je snazší tahat a tlačit jakýmkoli směrem, aniž byste vyvíjeli tlak na ruce. Tyto typy vozíkových kabelek se velmi pohodlně nosí, když jste na cestách. Kabelka má dostatek prostoru pro uložení a má silný sip pro vzájemné spojení. Taška má místo držadel chytrý řetízek a výsuvný vozík pro účely tahání.

5. Nákupní tašky:

Nákupní tašky

Nákupní tašky se stávají oblíbenými, protože vám to usnadní nakupování. Taška je vyrobena z plátna a na konci má velká kolečka, která usnadňují tahání. Taška má velké a uzavřené kapsy, skříňky, takže si můžete článek nechat i při nakupování. Má opletené rukojeti, které zajišťují dobrou přilnavost při nakupování.

6. Taška pro děti ve tvaru vejce:

Dětská taška na kolečkách ve tvaru vejce

KUP NYNÍ

Roztomilá malá taška na kolečkách ve tvaru vejce pro malé děti. Tato taška je speciálně vyrobena z extrémně lehkého materiálu a taška má dobrý vnitřní prostor, kam si děti mohou sbalit svůj článek na cesty. Kromě toho má hladká kolečka a nastavitelnou rukojeť, což usnadňuje přenášení a u nejlepších dětí je oblíbený obrázek kreslené postavičky laminovaný, takže vypadá lukrativnější a stylovější.

7. Designové malé nákupní tašky:

Malé designové malé tašky

Tento typ tašek na kolečkách je velmi pohodlný a velmi prostorný. Ačkoli se zdá být malý, má několik skříní pro skladování. Taška má několik kapes a dokonce má visačku na zavazadlo, což znamená, že se nemusíte bát ztráty tašky při cestování. Ve spodní části má nastavitelná držadla a kolečka, což usnadňuje přenášení kamkoli jdete.

8. Taška pro dívky s květinovým potiskem:

Taška pro dívky s květinovým potiskem

Protože mladé dívky mají velmi rády květiny, někdy hledají tašku, která odráží jejich styl. Tento druh tašky s květinovým potiskem je perfektní taška, kterou můžete nosit na cestách. Taška má dostatek místa v místnosti a barevné kombinace modrých, bílých proužků a červených květů vylepšují vzhled tašky. IT má pohodlná hladká kolečka a držadlo pro tlačení tašky.

9. Dust Proof Trolley Bag:

Taška na vozík odolná proti prachu

Prachotěsná taška na vozík znamená, že taška má na tašce potažený plastový kryt, který nedovoluje, aby se na ní na cestách usazoval prach, takže taška vypadá úhledně a upraveně. Tento typ sáčku je velmi praktický a snadno se udržuje, protože neumožňuje shromáždění prachu. Taška je k dispozici v různých provedeních a vzorech a můžete si ji vybrat podle výběru a pohodlí.

10. Taška na kolečkách s 360stupňovým otáčením kol:

Taška na kolečkách s 360stupňovým otáčením kol

Tyto typy tašek vypadají při přenášení velmi působivě. Taška je malé velikosti, ale má dostatek prostoru pro uložení vašich potřeb na cestách. Taška se velmi snadno přenáší a ovládá, protože má kolečka, která se otáčejí o 360 stupňů, takže ji můžete přesouvat nebo otáčet v libovolném úhlu, který si přejete. Tašku lze tedy zatlačit nebo vytáhnout v jakékoli lidské tvorbě, kterou si přejete.

11. Roztomilé tašky na kočárky:

Roztomilé tašky na kočárek

Tento typ brašny je perfektní pro mladé dívky, protože vždy chtějí mít tašku atraktivní a vypadat odlišně v davu. Taška má tvar roztomilého zvířátka a je vyrobena z měkkého materiálu. Malé rohy jsou vyrobeny z barevných prstenů, takže při přenášení působí působivým dojmem.

12. Kožená taška na vozík:

Kožená taška na vozík

Tento typ kožené brašny je ideální pro každého. Taška má dostatečný prostor pro ukládání předmětů a malé kapsy zvenčí, kam můžete uložit malé předměty. Taška má silnou rukojeť, což usnadňuje přenášení rukou a dokonce i chytrý vozík pro přesun tašky. Taška je vyrobena z kvalitní kůže, která při přenášení poskytuje působivý vzhled.

13. Taška na vozík:

Taška na kočárek

Duffle bag je sudový vak a obvykle jej preferují lidé, kteří cestují příležitostně. Taška má uvnitř malé komory, do kterých můžete uložit věci potřebné k cestování. Tento typ tašek je k dispozici v různých vzorech a barvách a můžete si vybrat ten podle svého výběru a požadavku. Taška má silnou rukojeť a kolečko, díky čemuž je přenášení tašky snazší.

14. Vícebarevná taška na kočárek pro dívky:

Vícebarevná taška na kočárek pro dívky

Některé dívky mají rády barvy a chtějí, aby všechno bylo barevné a světlé, dokonce i jejich tašky na vozík. Tyto typy barevných tašek jsou ideální, protože vyhovují jejich vkusu a osobnosti. Taška na kolečkách má kolečka a lze ji pohodlně přenášet na jakékoli místo, kde cestujete, a chytrou stříbrnou nastavitelnou rukojeť usnadňující tahání tašky. Taška je velké velikosti a má zip pro zabezpečení věcí. Je to perfektní cestovní taška, pokud plánujete cestovat na delší dobu.

15. Designová taška na vozík:

Designová taška na vozík

Tyto typy vozíkových tašek vypadají při přenášení velmi působivě. Taška má různé komory pro ukládání předmětů uvnitř a silný řetěz pro vzájemné spojení. Taška má chytrou stříbrnou rukojeť, která usnadňuje tahání tašek. Má připevněná kolečka, která pomáhají pytli pohybovat se hladce při tlačení. Taška má chytrý zlatý design po celé tašce, takže při přenášení poskytuje působivý a mimořádný vzhled.

16. Purpurová střední taška na vozík:

Purpurová střední taška na vozík

Tento typ středně velké tašky je ideální, pokud plánujete cestovat na méně dní. Taška má úžasnou barevnou kombinaci purpurové a modré a mohou ji nosit muži i ženy. Má dvě různé skříně pro skladování. Taška má kolečko a elegantní elegantní stříbrnou a černou rukojeť, která usnadňuje tahání tašky.

17. Pánská cestovní taška s vozíkem:

Pánská cestovní taška s vozíkem

Muži dávají přednost taškám, které se snáze nosí a zvládají při jakýchkoli potížích. Tak tento typ vozíkové tašky je pro ně ideální. Taška má v přední části oddělené komory pro uložení a velkou přihrádku, do které můžete uložit všechny své potřeby, když jste na cestách. Taška má chytré kolečko a držadla pro hladké přenášení tašky.

18. Taška z polyesterového vozíku:

Polyesterová taška na vozík

KUP NYNÍ

Trolejbusová taška je malé velikosti, ale má dostatek místností, které můžete uložit. Taška je vyrobena z polyesterové tkaniny. Vzhledem k tomu, že tkanina je velmi lehká, díky čemuž je taška také lehká. Taška na vozík je k dispozici v různých tvarech a vzorech a můžete si ji vybrat podle svých požadavků. Taška má malá kolečka, která se chytře ovládají, takže se taška při přenášení pohybuje hladce.

19. Lehká taška na vozík:

Lehká taška na vozík

Tato taška je vyrobena z velmi lehkého materiálu a je označována jako odlehčené cestovní tašky. Taška má uvnitř dostatek místa pro uložení a má kompresní popruhy, které udržují věci neporušené. Má nastavitelnou rukojeť a otočná kolečka, která usnadňují přenášení tašky z jednoho místa na druhé. Tento typ tašek upřednostňují lidé, kteří cestují letecky, protože taška váží mnohem méně, a proto pomáhá přepravovat více zavazadel.

20. Vícevrstvá taška na vozík:

Vícevrstvá taška na vozík

Tyto typy cestovních tašek jsou velmi praktické při cestování, protože si je přizpůsobíte podle situace. Taška má dostatek komor, do kterých můžete uložit věci. Má také polstrovanou skříň, ve které můžete svůj notebook bezpečně uložit. Taška má silné zipy pro vzájemné spojení. Taška má kolečka a silná trendová držadla pro přenášení tašky.

21. Značková taška pro muže pro muže:

Značková taška na vozík pro muže

KUP NYNÍ

Mnoho mužů zbožňuje a oceňuje, že nosí pouze značkovou tašku. Nyní mnoho velkých značek navrhuje vozíkové tašky a při přenášení dokonce vypadá elegantně. Taška má úhledný a hladký povrch, takže vypadá úžasně a stylově. Taška má kolečka a elegantní držadla pro tlačení tašky. Má vysoce kvalitní zip v horní části a hlubokou vnitřní přihrádku pro uložení.

22. Vodotěsná taška na vozík:

Vodotěsná taška na vozík

Pokud se vám na batoh rozlije voda nebo jakýkoli druh šťávy, nebojte se, že je váš vak v bezpečí před jakýmkoli poškozením. Jak název napovídá, taška na vozík je vyrobena z materiálu, na který nepůsobí voda, je vodotěsný. Taška má malou komoru pro uložení věci. Barevná kombinace tašky je úžasná a má chytrou černou rukojeť pro tahání tašky.

23. Taška na kufr typu Cool Suitcase:

Chladicí taška na kufr

KUP NYNÍ

Tento typ tašky vypadá velmi roztomilý a módní. Taška má působivý vzhled a je vyrobena z tvrdého povrchu. Taška má dostatek místa pro uložení věcí a stylovou rukojeť a kolečka pro tahání tašky.

24. 20palcová taška na vozík:

20palcová taška na vozík

Pokud plánujete dvě cesty na víkendy na krátký výlet, pak je tento druh 20palcové tašky na kolečkách ideální taškou na přenášení. Taška je k dispozici v různých stylech a barvách a můžete si ji vybrat podle vlastního výběru. Taška má dvě přední kola a silná držadla pro tahání tašky.

25. Pure White Hard Shell Trolley Bags:

Čistě bílé brašny s tvrdou skořápkou

Cokoli v bílém vypadá při přenášení působivě a elegantně. Taška má tvrdou skořápku, ale při přenášení je velmi lehká. Taška je typu kufru a má čtyři kolečka a elegantní, elegantní černé držadla pro tahání tašky. Při nošení této tašky dává ženě vypadat velmi odlišně a stylově.

Vozíkové tašky se v dnešní době staly velmi běžnými, protože usnadňují a zrychlují cestování. Pokud jsou vaše tašky těžké, nemusíte se obávat, že kola a připevněná rukojeť vám usnadní přenášení tašky. Taška na vozík je k dispozici v různých velikostech a tvarech, takže si vezměte jeden a chlubte se svým stylem a vzhledem.