Tašky

15 trendových designů tašek Guess pro ženy v Indii

Příslušenství zaujímá důležité místo v životním stylu všech mužů nebo žen. Svým šarmem a krásou dotvářejí svůj módní nebo také jednoduchý vzhled. Podobně jsou důležité také tašky, které vám pomohou získat jednotný vzhled mezi různými ostatními. K dispozici v různých značkách, všechny si při výběru drží svou vlastní pozici. Různé značky mají o taškách svoji specialitu. Guess bags je značka, která se zabývá značkovými taškami.

Byla založena v roce 1981 a ujala se v Los Angeles. Primárním produktem, kterým se společnost zabývala, bylo oblečení. Poté to také začalo s dalšími módními šperky, parfémy, obuví, hodinkami a dalšími doplňky. V současné době slouží světu s nejlepší a designovou kolekcí tašek Guess. Používá kůži, plátno, bavlnu a další trvanlivé materiály, aby vám poskytl nejlepší produkt.

Stylové a oblíbené kabelky značky Guess:

Dámské kabelky Guess byly uvedeny na trh v roce 2005 a pro muže v roce 2007. Následuje několik vybraných návrhů tašek, které si zákazníci široce vybrali..

1. Jednoduchá kabelka Guess v kůži:

Jednoduchá kabelka Guess v kůži

Starší ženy také široce přijímají jednoduchý a sofistikovaný design v designu kabelky hádat v kůži. Kabelka je také dobře známá pro design kabelky, protože drží tvar lodi. Má dvě velké kapsy během jedné na přední nebo zadní straně. Řetězy dostávají roztomilá kouzla, aby byly atraktivní. Díky široké škále barev se při výběru zblázníte.

2. Kabelky s květinovým potiskem od Guess:

Kabelky s květinovým potiskem od Guess

Kolekce delikátních kabelek je ta, která přichází s květinovým vzorem. Kabelka krémové barvy je zdobena květinovým vzorem, takže je úžasnější ji nosit, zejména když cestujete v létě na pláže nebo kvůli malým funkcím. Taška má přezky na kabelku a také široký opasek pro nošení na ramenou. Květinové vzory mohou být také nahrazeny jinými vzory, aby byly rozkošnější.

3. Designer Guess Sling Bag:

Designer Guess Sling Bag

Přemýšlíte, že si vezmete něco designového na večírek, svatbu nebo jinou důležitou příležitost! Pořiďte si hádací vak vyrobený z lesklého koženého materiálu. Samotný název vám dává představu, že se nese na smyslném návrhářském oblečení. Velikost tašky je vyrobena s přihlédnutím ke všem oblíbeným doplňkům žen, jako je jejich sada na líčení, mobilní telefon, vložky, šperky a mnoho dalšího pro jejich párty, kdekoli..

4. Mini kožená kabelka pro ženy:

Mini kožená kabelka pro ženy

Mini tašky jsou v dnešní době docela trendem. Přicházejí s duálním přepravním zařízením, které lze vybrat buď ručně, nebo přes rameno. Hádací vak na zavěšení vám také poskytne podobné designy tašek. Taška je vyrobena z kůže a má vpředu trendy vzhled s visícími kouzly, stříbrným a zlatým designem šroubů a střihy pro designový vzhled. Tašky se perfektně hodí pro běžné nošení, jako jsou džíny, Capri, sukně a mnoho dalšího.

5. Víceúčelová cestovní taška Guess:

Víceúčelová cestovní taška Guess

Stejně jako ostatní společnosti vám společnost hádanka také nabízí řadu cestovních tašek. Ale široce vybraný design v hádacích cestovních taškách je ten, který umožňuje zákazníkovi použít jej duálně. Cestující jej mohou využít jako nosič zavazadel. A může být také použit jako oficiální cestující zpět k přepravě všech potřebných dokumentů a souborů s notebookem a jeho příslušenstvím pro denní schůzku. Je vyroben z kůže a plátna. Je také k dispozici v polystyrenovém materiálu.

6. Cestovní taška na vozík:

Cestovní taška na vozík

Lidé dnes nechtějí nést celou tu zátěž na cestách. Pro ně jsou k dispozici hádejte cestovní tašky s kolečky. Taška na kolečkách je opatřena kolečkem níže, které vám pomůže tašku přetáhnout, místo abyste ji drželi v rukou. Je vyroben z polyesterového materiálu a uvnitř je kvalitní plátno. Tašky jsou k dispozici v několika barvách a velikostech. Poskytuje také tašky z vláknitého materiálu, které také nesly výtisky jako květina, krajina, kreslená postavička atd.

7. Černá taška Mini Lock:

Černá taška Mini Lock

Černá vždy přitahovala bez ohledu na to, zda jde o oblečení, doplňky nebo dokonce tašku. Hádná černá taška s okouzlujícím designem zámku je poměrně jednoduchá a nepřehledná, když se nosí na kočičích večírcích, večerních večírcích a dalších funkcích s černým designovým oblečením nebo dokonce jednoduchou večerní róbou. Má tvar zámku; ve světě tašek se mu také říká hobo design. Mám dvě držadla z vláken, která při držení perfektně drží. Je také nesen na pažích pro okouzlující vzhled.

8. Hádej zpět tašku v malé velikosti:

Guess Back Bag v malé velikosti

Zadní tašky jsou v dnešní době nejširší volbou pro mládež. Pro takové zákazníky je mini černá taška jednou povinnou taškou v jejich sbírce. Hádaný černý pytel má ve srovnání s jinými zadními taškami malou velikost. Je široce prováděn příležitostnými muži i ženami. Je vyroben z kůže; při nošení s různými barvami ladícími s vaším oblečením vypadá leskle. Měla kapacitu nést malé knihy, dokumenty, peněženky a další potřebné položky.

9. Kožená nákupní taška:

Kožená nákupní taška

Dámy velmi rády nakupují. S ohledem na tuto skutečnost společnost hádanka vyvinula také speciální design, který lze nosit na nákupy. Růžová taška na hádání je vyrobena z kůže a má dvě široká a dlouhá držadla, která lze snadno nosit na ramenou. Tašky jsou k dispozici ve dvou velikostech, které si můžete vybrat podle množství nákupů, které jste ochotni provést. Tašky jsou také výhodné při cestování, abyste mohli nosit různé důležité věci v jedné tašce.

10. Růžová kožená taška:

Růžová kožená taška

Růžová je oblíbená téměř všemi dámami, ať už dospívajícími nebo dospělými. Společnost hádacích tašek také implementovala barvu do tašek, aby byla krásnější. Kožená růžová kabelka pro hádání má dvojí účel pro nošení v ruce a přes rameno a také s ní malou peněženku, která v ní udrží vaše peníze odděleně. To vám usnadní hledání v nepořádných pytlích při provádění jakékoli platby. Nová kolekce hádanek v růžové barvě vám také poskytne ozdobné tašky s perlami, kameny a dalšími kouzly, aby byla chytlavější.

11. Bílá taška na zavazadla:

Bílá taška na zavazadla

Stejně jako černá, ženy jsou přitahovány také bílou barvou. Z tohoto důvodu je vám uděleno několik návrhů hádání bílých tašek. Batoh na zavazadla dostane bílou barvu a prostor pro uložení vašich věcí na jeden nebo dva pikniky. Je vyroben z odolné kůže, která zajistí bezpečí vašich věcí. Má zakřivenou rukojeť, kterou lze nosit na pažích a rukou. Můžete také vidět takové tašky s připojenými kouzly.

12. Taška na vozík s potiskem:

Taška na kolečkách s potiskem

Vozíkové tašky jsou nyní zdobeny několika potisky, díky nimž jsou atraktivnější. Hádaný bílý pytel vyrobený z vlákna je ozdoben kresleným obrázkem speciálně vybraným dětmi a dospívajícími. Můžete také zkontrolovat výtisky, jako jsou květiny, srdce, scénáře a mnoho dalšího, ze kterého si můžete vybrat. Je k dispozici ve střední velikosti, a proto je vhodný pro malou cestu. Velikost také umožňuje dětem ji přetáhnout.

13. Taška s leopardím potiskem:

Taška s leopardím potiskem

Chcete do svého šatníku přidat trochu fantazie! Tady máte design s leopardovým potiskem vaší tašky. Dámská taška hádat je zdobena černobílými nášivkami, což jí dává úžasný vzhled s ležérními. Tašky jsou v zimních obdobích poměrně široce přepravovány, protože jsou vyrobeny ze sametového materiálu pokrývajícího plátno, ze kterého jsou vyrobeny. Hodí se téměř ke všem vašim zimním outfitům pro pravidelné používání, večerní večeře nebo večírky atd. Je to perfektní dárek pro vaši milovanou na hezké jarní rande.

14. Design letní tašky:

Letní design tašky

Mnoho žen vybírá tašky podle ročních období. U tohoto typu žen je široce otevřený výběr hádacích tašek pro ženy s letní kolekcí. Tašky mají studené barvy a jsou vyrobeny z hladkého polystyrenu s kvalitním plátnem. Poskytuje kombinaci dvou nebo více barev s reliéfním vodnatým efektem. Tašky jsou také příznivé pro návštěvy pláže v létě.

15. Kožešinové tašky:

Kožešinové tašky

Chcete něco nemotorného na zimní oblečení! Nebo máte rádi kožešinové doplňky! Vyzkoušejte dámskou kabelku z umělé kožešiny. Široce se hodí ke všem vašim zimním oděvům, které jsou mu podobné. Aby bylo nošení chytlavější a pohodlnější, je k držadlu připevněna malá malá peněženka, která vám umožní uložit něco malého. Na běžné nošení je k dispozici v různých odstínech barev, ze kterých si můžete vybrat.

Guess je jediná značka, která se dvakrát představila v různých kategoriích. Nejprve to bylo představeno jako hádání pro ženy a později uhodnutí pro muže s různými předváděcími místnostmi pro každou z nich. Tašky Guess mají mnoho poboček po celém světě. Téměř do roku 2003 chytil Hádan velkou část trhu s taškami. Poskytuje širokou škálu designů tašek, jako jsou tulák, tote, závěs, cross body tašky, zadní tašky, mini tašky, peněženky a mnoho dalšího pro muže i ženy.