Svetry

9 úžasných svetrů na pokrčení ramen pro ženy a muže

Krčení rameny je druh svetrů, které jsou normálně jako svetr. Tyto svetry na ramena jsou ideální pro ženy, které milují nějaké módní změny ve svém šatníku.

Nejlepší svetry na ramena pro ženy a muže:

Pořiďte si nejlepších 9 svetrů na pokrčení ramen,

1. Svetr s kapesními rameny:

Kapesní svetr na ramena

Zde je nádherný svetr s pokrčením ramen, který má přední kapsy. Kardiganový svetr boyfriend je novým trendem v pokrčení ramen. Zjistíte, že jsou velmi snadné a pohodlné. Dlouhé a široké kapsy svetru s červenými rameny jsou skvělé na to, aby vaše ruce byly v teple a také se omotaly.

2. Horizontální svetr na pokrčení ramen:

Horizontální svetr na pokrčení ramen

Tyto horizontální svetry s dlouhými rukávy pokrčenými rameny jsou silným oděvem. Otevřená linie krku svetru je dokonalá a umožňuje snadné oblékání oděvu. Horizontální linie svetru jsou žebrovanou technikou, která vypadá docela úchvatně.

3. Svetr na pokrčení ramen 3/4th:

Svetr na pokrčení ramen se 3/4 rukávem

Nechte se okouzlit v tomto krátkém dámském svetru. Svetr má 3/4 rukávy, které dobře sedí. Tato třpytivá pokrčení ramen je skvělým doplňkem vašich šatů. Pokrčení ramen dobře sedí a dodá vám lesklý vzhled. Vyzkoušejte to v různých barvách, aby to vyhovovalo vaší příležitosti.

4. Bolero Shrug svetr:

Svetry na ramena Bolero

Vintage bolerkový svetr je vždy žádaný. To dobře obepne tělo a poskytne vám těsný efekt. Tenký svetr je ideální na nošení v mírně chladných dnech nebo když vítr příliš fouká. Toto bolero je úžasný oděv, který můžete mít ve své sbírce.

5. Háčkovaný bílý svetr na ramena:

Háčkovaný svetr na ramena

Vyzkoušejte ručně vyrobený háčkovaný bílý svetr, který můžete nosit na jakoukoli fantastickou událost. Tento krásný háčkovaný svetr má lem výstřihu z chlupaté vlny na linii krku a na koncích rukávů. Díky tomu vypadá opravdu okouzlující a elegantní. Vyberte si tento svetr, který doplní jakékoli šaty, které nosíte.

6. Nadměrný svetr na pokrčení ramen:

Nadměrný svetr na pokrčení ramen

Někdy je skvělý způsob, jak pokračovat, nadměrný černý svetr s pokrčením ramen. Toto módní prohlášení je úžasné a vypadá opravdu elegantně. Nadměrné pokrčení ramen v černé barvě se velmi dobře hodí k bílým outfitům, které objímají postavu. Konce rukávů přiléhají a to dává ramenům strukturovaný vzhled.

7. Dlouhý tmavě modrý pokrčený svetr:

Svetr s dlouhými rameny

Dlouhý tmavě modrý svetr je skvělým doplňkem zimy. Barva je také skvělá pro sezónu. Toto dlouhé pokrčení ramen vám poskytne úplné krytí a teplo. Černá barva okraje ramen je také skvělým designovým detailem, který dodává styl. Dlouhé pokrčení ramen je vždy dobrým zbožím ve vaší sbírce.

8. Stříbrný svetr na flitry Sequin:

Sequin Shrug svetr

Chladný stříbrný svetr je okouzlující kus oděvu. To se bude hodit k jakýmkoli šatům, které nosíte. Jedná se o perfektní party outfit, díky kterému budete vypadat úchvatně a oslnivě. Flitry v pokrčení ramen pokrývají a vydávají světlo, když se pohybujete.

9. Svetr na pokrčení ramen s dlouhým rukávem:

Svetr na pokrčení ramen s dlouhým rukávem

Jedním z nejběžnějších svetrů jsou svetry s dlouhými rukávy. Ideálně je udržet ruce v teple a také vám dodá styl. Oříznuté pokrčení ramen se vám vejde jen nad pas. To kryje záda a vpředu má tenký okraj. Pokrčení ramen je hlavně pro styl, a ne pro zimy.

Pokrčení ramen může být krátké, dlouhé nebo oříznuté. Mohou mít krátké, dlouhé nebo dokonce 3/4 rukávy. Vzory a barvy použité při pokrčení ramen jsou skvělé a rozmanité, protože jsou obvykle spárovány s vaším oblíbeným oděvem. Barvy tedy hrají při výběru pokrčení ramen důležitou roli. Dokonce i efektní svetry, jako jsou flitrové, jsou skvělé na párty.