Svetry

9 moderních svetrů s výstřihem na krk pro ženy i muže

Svetry používané muži i ženami přicházejí v různých stylech. Krky většiny těchto svetrů hrají ve stylu dobrou roli. Posádkový krk je vzor s kulatým výstřihem, který nám poskytuje pohodlné nošení. Styl posádky krku je velmi dobrý, protože je klasický a vypadáte stylově. Střih je ideální pro všechny typy lidí. Vzhledem k tomu, že krk má tenký límec, můžete je mít v různých barvách a dokonce i kombinacích. To vám také dává možnost mít silné a tenké límce.

Nejlepší svetry s posádkou na krku s obrázky:

Podívejme se na 9 nejlepších svetrů s posádkou,

1. Bavlněný kašmírový svetr s výstřihem na krk:

Svetr z bavlněného kašmírového výstřihu

Klasický svetr s posádkou je ideální pro muže. Tento tmavě modrý svetr má plné rukávy a jednoduchý design kolem krku. Klasický vzhled je skvělý pro kancelářské oblečení jako formální nebo dokonce příležitostné. Dole můžete nosit košili s límečkem a límec lze ukázat zvenčí.

2. Svetr na krk s barevným okrajem:

Barevný svetr na krk s posádkou

Jednoduchý pánský svetr s výstřihem na krk lze proměnit v něco stylového pouhým přidáním barevného okraje. Tento křídový svetr má krásný tenký černý pruh u krku a na konci rukávu. Tento jednoduchý doplněk zde má velký význam.

3. Svetr s potiskem na posádce:

Svetr na krk s potiskem

Potištěný bílý svetr je také dobrou volbou pro muže a ženy. Svetr má vpředu potištěnou linku. To lze přizpůsobit podle vašich představ. Možností je také nechat si udělat květinové potisky nebo nápisy na svetru.

4. Fleece lemovaný svetr s posádkou na krku:

Fleecový svetr s posádkou na krku

Vyzkoušejte tento posádkový svetr s fleecovou podšívkou, který vypadá docela stylově. Tento svetr odlišuje náplast z fleecového materiálu na rameni. Je to mužný svetr a vypadá skvěle na urostlých mužích. Fleece může mít jakoukoli barvu, která odpovídá základně.

5. Raglan Crew Neck svetr:

Svetr s raglánovým výstřihem

Raglánový svetr je klasický styl svetru. Tento šedý svetr má raglánový rukáv. Svetr s plným rukávem vás určitě udrží v teple a pohodlí. Tyto klasické svetry nevycházejí z módy, a proto je vždy skvělé mít je ve své sbírce.

6. Pruhovaný svetr s posádkou na krku:

Pruhovaný svetr s posádkovým výstřihem

Pořiďte si nádherný pruhovaný svetr, který můžete nosit přes jakékoli kalhoty. Může to být volba mezi černým svetrem s posádkou a dokonce i růžovým svetrem s výstřihem. Barvy pruhovaného svetru jsou obvykle výrazné a jasné. Můžete je mít v pastelových odstínech i pro ženy.

7. Svetr na krk s kabelovým úpletem:

Svetr na krk s pletenou šňůrkou

Zde je stylový a elegantní bílý svetr, díky kterému budete vypadat okouzlující. Tento kabelový pletený svetr těsně přiléhá a má na boku rozparek. Kabelový úplet je jedním z klasických pletacích stehů používaných pro svetry, které dodávají okouzlující efekt. Vyzkoušejte tento nádherný svetr jako formální oblečení.

8. Svetr na krk s barevným blokem:

Svetr s výstřihem na krk s barevným blokem

Color block je skvělá technika používaná v oděvech. Tento červený svetr je ve skutečnosti bílými a černými barevnými bloky, které jsou pruhované červenou skvrnou. To dává svetru nádherný vzhled. Červená ve středu je skvělý způsob, jak přidat svetru styl.

9. Fair Isle Crew Neck svetr:

Fair Isle Crew Neck svetr

Vyzkoušejte také klasickou tkalcovskou loď Fair Isle pro muže. Design Fair Isle je složitý a pracuje se vzorem svetru s posádkou. Žlutý svetr je barva, kterou lze použít i ve vzoru Fair Isle.

Dámský nebo pánský svetr s výstřihem na krk je pěkný, stylový a klasický vzor svetru. Krk posádky je kulatý a vytváří pohodlný svetr, který lze snadno přetáhnout. Na svetrech můžete mít design pleteného kabelu, design Fair Isle nebo jen barevný blok.