Svetry

9 Moderní svetry přes rameno pro ženy s obrázky

Svetry mimo rameno jsou sexy na běžné svetry. Poskytují nám nejen požadované teplo, ale také styl a půvab. Pokud hledáme teplý pocit v zimní sezóně, pak svetr na rameni bude vždy dobrou volbou.

Nejlepší svetry přes rameno s obrázky:

Zde jsou uvedeny různé styly,

1. Tenký svetr přes rameno:

Tenký svetr přes rameno

Zde je elegantní bílý svetr na rameni, který mohou nosit ženy všech věkových kategorií. Široký pás výstřihu vám úžasně sedí na ramenou. Chcete -li přidat styl, můžete jej také stáhnout z obou stran. Tento tenký svetr je skvělý pro chladnější dny, kdy není nutné něco příliš tlustého.

2. Žebrovaný svetr na rameni:

Žebrovaný svetr na rameni

Vyzkoušejte tento chladný černý svetr na rameni s žebrovaným pleteným stehem. Žebrovaný efekt vám dodá prodloužený vzhled, který funguje dobře pro všechny velikosti postav. Černá barva prodlužuje délku a dodává vám štíhlou postavu. Vyberte si tento nádherný svetr pro jeho styl a eleganci.

3. Svinutý svetr na rameni:

Svinutý ramenní svetr

Vyberte si tento svetr jako módní prohlášení. Tento vzhled s válcovaným krkem je skvělý, protože pokrývá šíři vašich ramen. Svetr je také skvělou položkou ve vaší sbírce, protože vypadá jako jakýkoli jiný top. Stále vás udrží v teple a pomůže v zimě.

4. Šaty z ramenního svetru:

Svetrové šaty přes rameno

Jděte odvážně a stylově v těchto nádherných svetrových šatech, které fungují jako svetr a šaty. Dlouhý svetr vám sahá až ke kolenům. Spodní lem svetru je poměrně široký a přiléhavý. To pomáhá nechat svetr dobře obepnout vaše tělo. Dlouhé rukávy jsou také skvělé, aby vás zahřály.

5. Vytištěná mikina přes rameno:

Vytištěná mikina přes rameno

Vyzkoušejte tuto nápadnou mikinu přes rameno, která je skvělá pro sport a další outdoorové aktivity. To vám dává možnost snadno se pohybovat a cvičit a přitom být stylový. Efekt mimo rameno vám také poskytne svěží pocit. Mikiny s potiskem skvěle vyjádří také vaše pocity.

6. Nadměrný svetr přes rameno:

Nadrozměrný svetr přes rameno

Udělejte místo tomuto nadměrnému svetru přes rameno, který vás promění v nádhernou krásu. Tento nádherný ležérní svetr je dokonalým oděvem, který můžete nosit v zimě. Široký pásek přes rameno perfektně udrží svetr na svém místě. Vyberte si barvy, které chcete, a také vzor stehu.

7. Želví krk z ramenního svetru:

Želví výstřih z ramenního svetru

Rolák je klasický designový styl pro topy a svetry. Tento šedý svetr na rameni má široký rolák, který plynule proudí. Volné rukávy jsou také poměrně dlouhé a zakrývají prsty. Tento nádherný oděv je nutností pro ženy vědomé módy. Krk lze srolovat a skládat, jak si přejete, takže je docela univerzální.

8. Zabalený svetr na rameni:

Zabalený svetr na rameni

Vyberte si tento sexy svetr pletený přes rameno, abyste vypadaly úchvatně a okouzlující. Svetr s výstřihem do V je v nádherném odstínu vínové. To se dobře hodí ke světlému spodnímu opotřebení. Vyberte si tento oslnivý oděv a budete mluvit o městě. Sexy svetr je perfektní, abyste se cítili žádoucí.

9. Světlý rukáv z ramenního svetru:

Světlý rukáv z ramenního svetru

Vyzkoušejte tento okouzlující červený svetr přes rameno s rozšířenými rukávy. Žebrovaný svetr je dramatický s těmito světlými rukávy. Samotné rukávy jsou vyrobeny z fuzzy vlny, takže vypadají docela výrazně a přitažlivě. Vyzkoušejte tento úžasný kousek, který dodá vašemu šatníku oomph. Výběr barvy bude záviset na vás, ale vínová červená je jistým vítězem.

Mimo ramenní svetry jsou ty, které se nosí s odhalenými rameny. Jedná se o svetry se širokým výstřihem a jsou docela okouzlující. Žebrované nebo nadměrné svetry jsou dobrou volbou.