Svatební účesy

Top 9 tamilských svatebních účesů

Chystáte se oženit? V první řadě gratulace! Každá dívka je zmatená svým účesem, protože bez dokonalého účesu není váš make -up dokončen. V současné době existuje několik změn ve svatebním účesu a také většina dívek kopíruje některé styly z filmů.

Jak víte, podle tamilské tradice, únavné sárí, žádný účes nevyhovuje konvenčnímu up-do stylu. Tento účes může být užitečný pro všechny jihoindické nevěsty, bez ohledu na místní nebo duchovní prostředí. Určeno pro moderní nevěstu, účast není nic lepšího než okouzlit tradiční styl a přidat k němu svůj vlastní nádech.

Nejoblíbenější tamilské svatební účesy pro ženy:

1. Poola Jada:

tamilské svatební účesy

V tomto účesu je zvykem ozdobit rozsáhlý cop nevěsty nádherně vzorovanými květinami, zlatem nebo korálky, což na její svatbě dává poutavý vzhled. Nevěsty zbožňují předvádění svých lesklých dlouhých vlasů nádherně spletených a navíc ozdobených květinami, uznávanými jako poola jada (ohon zakončený květinami). Někdy se nosí prodloužení vlasů, aby se na splétání udrželo déle, aby se zlepšil vzhled.

2. Rafinovaný zadní drdol:

Drdol s květinami

Jedná se o stylový zadní drdol a velmi dobře se hodí na svatbu. Do tohoto drdolu můžete přidat nějaké vlasové doplňky, které jsou většinou vyrobeny ze zlata, aby do vlasů přispěly určitým množstvím. Tento trendový vzhled může nosit i starší dívka.

3. Účes Messy Bun:

Rozcuchaný účes

V současné době se mezi nevěstami stává oblíbená také špinavá buchta, protože si ji můžete vyzkoušet, jak chcete. Můžete udělat stočený drdol, pohyblivý drdol, splétaný drdol, bočně zametaný drdol, cokoli si přejete. Znovu a znovu může být chaotický buchta špinavější, pokud nad ním najdete chunni. Kromě případů, kdy vám vaše oblečení nemusí pokrývat vlasy, vám poté doporučujeme jít do toho.

4. Vzhled Skládaný Plus s drahokamy:

tamilské svatební účesy 4

To je také jeden další populární jasný účes pro tamilskou nevěstu, který předává ohromující vzhled, je poměrně nenáročný na design. Zkuste to s přesným druhem příslušenství. Ze strachu, že krátkých kadeří, tohoto vzhledu lze dosáhnout rozšířením vlasů prodloužením vlasů.

5. Drdol s copem:

Tamilské svatební účesy 5

To není nic jiného než ozdobený cop a esence tradičního tamilského svatebního vzhledu. Ve stavu, kdy chcete největší z obou světů, pak se rozhodněte pro Bun plus Braid. Je to proto, že dává vaší hlavě stylový drdol a dlouhý ženský cop dolů po zádech. Ještě jednou, ozdobte to může být magnum opus na jeho osobní.

6. Květinová rána s pleteným účesem:

květinový cop

Pleteme vlasy na cestě do celé jejich vzdálenosti. Po dokončení copu vložte do dekorace. V tuto chvíli pleteninu otočte květnatou nití, aby mezi prameny nezůstal žádný otvor. Používejte vlasové doplňky.

7. Návrhy Pelli_Poola Jada:

Tamilské svatební účesy 7

Tyto krásné účesy musí být zakončeny sférickým nebo huňatým typem ozdobných věcí na základně copu, typicky známého jako jada kuchulu, jinak jada gantalu, který dodává celkovému svatebnímu účesu vzhled..

8. Retro design se záhyby:

Jada_thumb [1]

V tomto jsou účesy spojeny s čistým zastrčením a poté tím, že udělají bouffant. Zbývající vlasy musí být kromě opletení kartáčovány také do roviny, aby zbyly zbytky v této oblasti, která je v současné době za bouffantem. Můžete také použít prodloužení vlasů, příslušenství nebo velký květ.

9. „Maangtika“ na vlasy od Mid Parting Plus Back Pleats:

tamilské svatební účesy 9

Oddělte vlasy uprostřed nahoře, abyste získali tento vzhled. „Maangtika“ musí být při odletu usazena s napnutým žebrováním vlasů na zadní straně, ať by začala skládaná část. Použijte čerstvé květy podobné jasmínu, který je bílý, může dát laskavý dotek.