Svatební účesy

9 různých postranních účesů pro indickou svatbu

Boční účesy mají jinou fanouškovskou základnu – vypadají současně, moderně, velmi stylově a elegantně. Pro všechny nevěsty zde, pokud hledáte drsnou úpravu vlasů pro speciální události, jsou tyto svatební účesy tou nejlepší. Od recepcí přes párty u bazénu až po neformální setkání a svatební akce, tyto svatební účesy jsou nejtrendovější a nejkrásnější, se kterými jsme se v poslední době setkali, a nemůžeme na ně přestat tryskat.

V těchto úpravách vlasů jsou vlasy česány do strany, aby vypadaly, a ty dávají zvláštní, okouzlující a elegantní vzhled bez námahy. Prohlédněte si náš trendový seznam těchto svůdných svatebních účesů s obrázky a pochopíte proč!

Top 9 bočních svatebních účesů pro dlouhé a střední vlasy:

Mnoho celebrit neslo účesy po stranách a teď jste na řadě. Ať už jsou vaše vlasy dlouhé nebo střední, můžete je takto upravit. Následuje několik nejlepších svatebních účesů.

1. Boční zamotaný blond svatební účes:

boční svatební účesy

V tomto účesu je většina vlasů bočně zametena a na konci má kadeře. Díky nádherným zlatým blond odstínům je to jeden z nejlepších svatebních účesů. Tyto elegantní vlasy s bočními partiemi mají velké vlny, které jsou vytvořeny pomocí válečků. Ženy s dlouhými tvářemi budou s tímto účesem vypadat naprosto okouzlující.

2. Boční zametaný culík:

boční zametané svatební vlasy dlouhé

Boční zametaný culík za ta léta sportovalo mnoho celebrit a je jednoznačně jedním z nejmódnějších účesů. To bude vypadat perfektně se svatebními šaty. Dlouhé vlasy jsou nezbytnou podmínkou pro vytvoření ohonu. Koňský ohon lze dále rozdělit na kousky, které budou rámovat obličej.

3. Boční posunutí nahoru:

postranní účesy updo up pro svatby

Mezi nejvíce okouzlující účesy, tento stojí za zmínku. K tomuto vzhledu jsou nutné husté a objemné vlasy, protože většina vlasů je zamknutá a bočně zametaná. Pro styling vlasů, jako je tento, musíte natočit spodní část vlasů a upravit je přidržovacím sprejem.

4. Easy Breezy:

boční zametl kadeře svatba

Tento účes bude ideální pro rande nebo plesovou noc. Zde jsou téměř celé vlasy nakloněny doleva a v určitých částech se vlní. Má také vlny v určitých oblastech, díky nimž je tento vzhled stále fascinující. Ženy s kulatými tvářemi mohou tuto rozhlednu vyzkoušet. Pokud máte střední až jemné vlasy, tento vzhled bez pochyby rozkolísáte.

5. Pin zadní strana:

boční zametané svatební vlasy střední délky

Účes Pin Back Side je propracovaný a při stylingu je třeba mít na paměti několik drobných faktů. Typ vlasů je při stylingu obrovským faktorem. Vlasy můžete nechat vypadat jako oholené z jedné strany, aniž byste museli používat zastřihovače. Stylistům to připadá jako zajímavý účes a doporučují to ženám s dlouhými tvářemi.

6. Side swept Curls:

boční svatební vlasy

Tento účes vypadá odvážně a silně a efektivně vás definuje. Ačkoli vypadá hustě, ke konci má jemný nádech nebeských kadeří. Tohoto vzhledu lze dosáhnout použitím válečků na konci vlasů.

7. Ponytail Sweet Side:

straně zametené vlasy družičky

Tento rozkošný účes je pro lidi s kulatými tvářemi. Dodává se s bočními ofinou a je ideální na svatbu nebo jiné příležitosti, jako je piknik atd. Chcete -li vytvořit tento vzhled, nejprve vlasy odhoďte a poté je vyfoukejte vhodným keřem. Nakonec použijte sprej, který vlasům poskytne pevné držení.

8. Boční zametené volné kadeře:

boční zametané indické svatební účesy

Tento vzhled přichází s bočními zametacími kudrlinami, které, i když jsou volné, se nevymknou kontrole. Tato dobře nastavená sada vypadá leskle a bude vypadat perfektně u žen s dlouhými tvářemi. K tomuto vzhledu se také hodí středně dlouhé vlasy.

9. Rocker Sweep:

Boční zametení svatebního účesu

Rocker Sweep je atraktivní účes s elegantními bočními tahy. Tento vzhled mohou použít kulaté nebo srdcové tváře.