Svatební účesy

9 nejlepších a krásných plážových svatebních účesů

Novým trendem v této době je svatební hostina. Mezi několika cílovými svatbami, které se konají, jsou plážové svatby vždyzelené. Co víc než oslavit den D svého života na místě, které milujete? Krásná klidná a klidná povaha pláže se vlní a skládáte svatební sliby! Představte si, jak krásný ten okamžik může být? Vzhledem k několika trendům svateb na pláži, které přebírají internet, jsme si v tomto článku mysleli, že vám pomůžeme k tomu, abyste ve svůj důležitý den vypadaly hezky a byly malebné, a to tak, že si budete dávat cíle v oblasti účesů, ze kterých si můžete vybírat..

9 roztomilých a ležérních plážových svatebních účesů pro ženy:

Připravujete se na svatbu? Proč nemyslíte stejně na své vlasy? Pro tuto celoživotní událost musí být vaše vlasy v nejlepším stavu. Můžete si vybrat plážové svatební účesy, protože zobrazují romantický obraz. Existuje mnoho plážových svatebních účesů, mezi nimiž jsme pro vás vybrali to nejlepší.

1. Neoromantický účes:

Plážové svatební účesy 1

Tento účes je svěží a vypadá úžasně se zámky. Dodává se s bočním ohonem, který vypadá velmi rozkošně. Na svatbu je to perfektní společník, který je elegantní a okouzlující zároveň. Pokud je opatřena čelenkou, bude vypadat ještě krásněji. Tento jednoduchý vzhled je vhodný pro lidi se všemi typy tváří.

 • Vhodné tvary obličeje: Obleky na dlouhých, oválných tvářích.
 • Preferované typy vlasů: Obleky na střední délku vlasů.

2. Kudrnatý objemný účes:

Plážové svatební účesy 2

Ženy s dlouhým účesem si mohou upravit účes pomocí těchto nápadů na svatební vlasy na pláži. Tento důmyslný účes dodává vlasům hebký nádech a vypadá nadýchaně. Tento typ účesu svatební nevěsty na pláži, když je stočený, vypadá velkolepě. Na svatbě si můžete na vlasy jednoduše připevnit čelenku s květinami, díky kterým bude tento vzhled ještě úžasnější. Tento účes můžete rozhoupat decentními svatebními šaty.

 • Vhodné tvary obličeje: Tento účes vyhovuje tvarům obličeje aplikace.
 • Preferované typy vlasů: Hodí se na dlouhé, husté černé vlasy.

3. Chaotický drdol:

Plážové svatební účesy 3

Je to jeden z nejmódnějších svatebních účesů této sezóny, chaotický drdol je poměrně texturovanější než ostatní. Tento chaotický vzhled je docela úchvatný a vypadá velmi sladce. Mnoho celebrit neslo tento vzhled a v této sezóně si získalo velkou popularitu. Dlouhé vlasy s rozcuchaným drdolem na podlouhlých tvářích budou dokonalým balíčkem pro svatební příležitost.

 • Vhodné tvary obličeje: Tento styl je ideální pro oválné a diamantové tváře.
 • Preferované typy vlasů: Tento styl je nejlepší pro tenké, dlouhé a rovné vlasy.

4. Účes Edgy Wavy Beach:

Plážové svatební účesy 4

Tyto nápady na plážové svatební vlasy ladí s tématem plážové svatby. Vlasy jsou vlnitě zapuštěné a ze strany je drží silný cop. Vlasy vypadají elegantně a lze je také upravit podle vašich preferencí. Když zapojíte svou představivost, můžete tento druh vlasů upravit mnoha způsoby. Zobrazuje chaotický vzhled a může se přizpůsobit bez větších potíží.

 • Vhodné tvary obličeje: Obleky na všechny tvary obličeje.
 • Preferované typy vlasů: Obleky na krátké, vlnité vlasy.

5. Cokoliv pletené:

Plážové svatební účesy 5

Tento pletený účes chrání vlasy před poškozením a vypadá leskle. Copánky lze nastavit kdekoli, takže se zbytek vlasů může houpat na obou stranách čela. Tento vzhled bude ladit s dlouhými i středně dlouhými vlasy.

 • Vhodné tvary obličeje: Hodí se na malé, kulaté tváře.
 • Preferované typy vlasů: Hodí se na dlouhé, rovné vlasy.

6. Plážové vlny:

Plážové svatební účesy 6

Dlouhé vlasy s dokonalým podílem vln vždy vypadají dobře. Tento styl je jedním z nejlepších nápadů na svatební vlasy na pláži a tento vzhled je snadný. Údržba vlasů je klíčem k dosažení dobrého vzhledu tohoto účesu. Zde po stranách visí nádherné vlny, protože vlasy jsou rozděleny uprostřed. Tento vzhled je ideální pro ženy s dlouhými tvářemi a středně dlouhými vlasy.

 • Vhodné tvary obličeje: Obleky na malé, oválné a kulaté tváře.
 • Preferované typy vlasů: Obleky na krátké vlasy s délkou vlasů nad ramena.

7. Krátké vlasy s čelenkou:

Plážové svatební účesy 7

Nezáleží na tom, jestli máte krátké vlasy, můžete si je přesto upravit na svatbu na pláži. Jednoduché krátké vlasy budou vypadat skvěle, pokud budou vybaveny vhodnou čelenkou, která bude ladit s šaty a tónem pokožky. Vybrat si správné účesy svatební nevěsty na pláži je výzva. Poskytuje ženám sofistikovaný a ženský vzhled.

 • Vhodné tvary obličeje: Tento účes je ideální pro oválné tváře.
 • Preferované typy vlasů: Tento účes je vhodný pouze pro krátké vlasy.

8. Dlouhé a volné:

Plážové svatební účesy 8

Jako ideální pro dlouhé vlasy, dlouhý a rozpuštěný účes přichází s jedinečnými kvalitními kadeřemi, které jsou viditelné na ocasu vlasů. Kdokoli může tento pohled nosit na plážové svatbě, protože je vhodný pro všechny tváře a typy vlasů.

 • Vhodné tvary obličeje: Tento styl je nejlepší pro všechny tvary obličeje.
 • Preferované typy vlasů: Tento styl je ideální pouze pro dlouhé vlasy.

9. Jednoduché, ale ohromující:

Plážové svatební účesy 9

V neposlední řadě seznam plážových účesů pro svatbu nemůže být dokončen bez tohoto účesu. Tento styl je jedním z nejlepších účesů svatební nevěsty na pláži, který je jednoduchý a lze jej stylizovat pouze rukama. Není potřeba žádný stylista. Vlasy jsou po stranách uzamčeny, takže se budou přirozeně houpat po stranách.

 • Vhodné tvary obličeje: Hodí se na oválné a diamantové tváře.
 • Preferované typy vlasů: Hodí se na dlouhé, tenké, vlnité a kudrnaté vlasy.

Další tipy pro lepší údržbu vlasů:

 1. Pro dosažení nejlepších výsledků si vlasy šamponujte.
 2. K nastavení vlasů použijte kvalitní lak na vlasy.
 3. Pokud používáte žehličky na vlasy, musíte použít předem nanesený krém, aby nedošlo k poškození tepelnými efekty.
 4. Kondicionérem vlasy uhlaďte.
 5. K melírování použijte nejlepší odborníky a přípravky, abyste zabránili poškození vlasů.
 6. Jednou týdně si namažte vlasy
 7. Použijte organické produkty, jako je tvaroh a vejce, aby vaše vlasy byly bez lupů.
 8. Vlasy pravidelně česejte.
 9. Když jsou vlasy vystaveny venku v prachu, zakryjte je kradením.
 10. Pravidelně používejte šampon.
 11. Kondicionér nepoužívejte na pokožku hlavy.
 12. Kulmu vždy držte vodorovně.
 13. Používejte správné kartáče na vlasy.
 14. Vlasy rozmotávejte spíše rukama než pomocí kartáčů na vlasy.

Tyto neformální plážové svatební účesy vám pomohou při stanovování nových cílů v této svatební sezóně. Hodilo by se to na každý outfit, obzvlášť na saree. Jedná se o nejpřirozenější účesy bez pomoci profesionálů. Pro oslavu můžete přidat nějaké příslušenství nebo květinu. Nejlépe se používá v létě, aby vám pomohl od potu a dodal vaší tváři elegantní vzhled.

Často kladené otázky a odpovědi:

Q1. Kolik času obecně zabere provedení tohoto návrhu?

Odpověď: Pokud to provede profesionál, zabere to půl hodiny. Pokud však cvičíte sami, můžete to zvládnout během několika minut. Některé návrhy jsou, ale některé jsou snadné a mohou být provedeny samy. Pro dosažení nejlepších výsledků byste se měli pokusit vlasy uhladit a hezky rozčesat.

Q2. Jaká by měla být délka vlasů?

Odpověď: Mělo by to být maximálně do ramen, aby to bylo možné perfektně srolovat bez použití mnoha klipů. Čím více délky, tím více by bylo snadné provést tyto návrhy, krátké vlasy nastavit pomocí spreje a funky klipy.

Q3. Jak si vybrat nejlepší svatební účes podle tvaru obličeje?

Odpověď: Pro nevěstu je důležitým faktorem při výběru účesu pro daný den, zda odhalí její nejlepší vlastnosti, a nejen aktuální trendy. Zde je několik tipů. V případě, že máte kulatý obličej, klíčem je vybrat svatební účes, díky kterému bude tvář vypadat prodloužená. Pokud máte dlouhou tvář, nedělejte nejběžnější a generickou chybu v tomto typu vzhledu, když se rozhodnete pro svatební účes s vysokými up-do, které mají tendenci prodloužit přední část. Pokud máte oválný obličej, máte štěstí. Máte širokou škálu účesů, protože vám většina stejně vyhovuje. Pokud má nevěsta hranatý obličej, vyhněte se geometrickým tvarům a velmi strukturovaným účesům, protože je také nepřijme.