Svatební účesy

15+ asijských svatebních účesů, ze kterých budete mít úžas!

Asijské země jsou směsicí rozdílů mezi kulturami a zvyky. Styly jsou jedinečné a navzájem se liší. Jedna věc však spojuje všechny společné – prohlášení o stylu jsou okouzlující a kreativní. Pokud jste budoucí nevěsta a hledáte mladistvý vzhled, tyto asijské svatební účesy mohou být velkou pomocí.

Jejich módní vzhled je elegantní, elegantní, ostrý a elegantní. S různými vzhledy a styly, které je třeba vyzkoušet, vypadají tyto asijské svatební vlasy určitě skvělým stylem pro všechny mladé ženy, které se těší na velký den.

Trendy asijské svatební účesy 2021:

Pokud jste Asiatka a hledáte širokou škálu stylových svatebních účesů, tyto úpravy vlasů mohou být úžasné a ohromující. Podívejte se na naše oblíbené svatební účesy pro asijské vlasy.

1. Asijské vlasy pro dospělé:

Aktualizace asijských vlasů na svatby

To je jeden z nejvyhledávanějších účesů, které mnoho dívek a mladých žen miluje. S okouzlujícím srolovaným drdolem a květinovým elegantním doplňkem do vlasů pobíhajícím po koruně se nám moc líbí, jak elegantní a stylové to vypadá. Těm ženám, které milují, aby princezna cítila ženský vznešený vzhled, nesmí tento pohled chybět.

 • Tento účes mohou vyzkoušet ženy s oválnými, diamantovými a kulatými tvary obličeje.
 • Tento nervózní vzhled může být perfektní a ideální pro ženy, které mají kudrnaté a vlnité textury vlasů.

2. Vintage Puff účes:

Vintage Puff účes

Díky klasickým vintage odstínům a prohlášení o stylu staré školy je tento saree účes krásný a populární v Indii. Nadýchaný vintage účes a styl ozdobený vlasovými doplňky, tento elegantní a elegantní účes vypadá jak tradičně, tak uhrančivě. Pro tyto slavnosti a oslavy vyzkoušejte tyto asijské svatební účesy a jste seřazeni.

 • Tento účes mohou vyzkoušet ženy s oválnými, podlouhlými a diamantovými tvary obličeje.
 • Tento krásný nervózní vzhled může být perfektní pro ženy s vlnitou strukturou vlasů a kudrnatými vlasy.

3. Chaotický tradiční vlasový drdol:

Chaotický tradiční drdol do vlasů

Další tradiční a krásný účes, který je populární v mnoha asijských a jihoasijských zemích, je tady. Tento svatební vzhled přichází s okouzlujícím chaotickým drdolem a vlnitou strukturou vlasů kolem koruny. Díky krásným náušnicím, maang tikka a dalším ozdobám do vlasů může tento vzhled ještě vylepšit ohromující a trendy vzhled.

 • Ženy s oválnými a podlouhlými tvary obličeje zde mohou vypadat krásně.
 • Vyzkoušejte tento účes pro ty, kteří mají jakoukoli strukturu vlasů, protože to může vyhovovat každému. Pokud máte dlouhé vlasy,
 • pak se tyto asijské svatební účesy mohou dobře hodit.

4. Elegantní asijský svatební účes:

Elegantní asijský svatební účes

Snadný a rychlý svatební účes je tady. S polovičními vlasy odebranými z obou stran připnutými vzadu máme odpočinek napůl dolů s vlnitou strukturou. Přestože jde o neformální a jednoduchý účes, který si můžete vyzkoušet, přidáním vlasových doplňků, sponek a pásků můžete snadno vylepšit a vylepšit stylový vzhled..

 • Ženy s diamantovým, srdcovým a oválným tvarem obličeje to mohou vyzkoušet.
 • Tento krásný vzhled může být perfektní, pokud máte vlnitou strukturu vlasů nebo kudrnaté vlasy.

5. Svatební pletený účes:

Svatební pletený účes

Účes s copem je populární všude v asijských oblastech a zemích. Jedná se o nejvyhledávanější svatební vzhled pro ty, kteří chtějí tradiční a přesto okouzlující styl. Tento chaotický pletený vzhled je ozdoben krásnými bílými květy a spárován se svatební lehengou. V závislosti na vašem výběru můžete na vzhled také přidat umělé květinové vlasy a doplňky.

 • Tento účes může být ideální a univerzální pro ženy s jakýmkoli tvarem obličeje.
 • Vlnité a rovné vlasy mohou být perfektní volbou pro vyzkoušení tohoto.

6. Svatební úhledné vlasy Hun:

Úhledný svatební drdol do vlasů

Elegantní účes patří mezi nejslavnější a zároveň nadčasové. Pro ty nevěsty, které dávají přednost vzrušujícímu vzhledu ve svatebních hostinách nebo dokonce křesťanských svatbách, může být toto updo úžasné. S česanými vlasy a drdolem, obklopenými květinovými přílohami, je to nádherné, a přesto úžasné a jednoduché. Tyto druhy účesů mohou být ideální pro dlouhé šaty.

 • Ženy s jakýmkoli tvarem obličeje mohou vyzkoušet tento krásný asijský účes pro svatby.
 • Pokud máte hladkou, rovnou nebo vlnitou strukturu vlasů, tento účes může být vhodný a vhodný.

7. Chaotický napůl pletený a napůl vlasy dolů:

Chaotický napůl spletený a napůl vlasy dolů

S několika variantami pletených účesů, které procházejí světovými trendy v oblasti módy, milujeme, jak elegantní a ženský může vypadat tento napůl pletený účes s polovičními vlasy dolů. Díky chaotickému vzhledu a celkovému třpytivému trendovému stylu vyzkoušejte toto. Stejně jako předchozí úpravy vlasů jsme diskutovali, přidání vlasových doplňků a výstřižků i k tomuto může zlepšit celkový vzhled. Pokud hledáte svatební vzhled pro svatební hostinu, tyto asijské účesy mohou být perfektní volbou.

 • Vyzkoušejte tento účes, pokud máte kulatý, srdcový a oválný tvar obličeje.
 • Tento ostrý vzhled lze snadno a bez námahy vyzkoušet pomocí jakékoli textury vlasů.

8. Asijské svatební vlasy nahoru s doplňky Pearl:

Asijské svatební vlasy updo s perlovým příslušenstvím

Tento svatební vlas updo s krásnými vlasovými doplňky s perlou a páskem vypadá okouzlující. Pro ženy nové generace, které milují tak drastickou svatební proměnu a těžký vzhled, může úhledný drdol s přílohami do vlasů a odpovídajícím šperkem udělat kouzlo. Drdol může být hustý a hustší prodloužením vlasů pro lepší vzhled.

 • Ženy s oválnými, diamantovými a kulatými tvary obličeje mohou tento vzhled vyzkoušet
 • Tento styl noste pro ty, kteří mají vlnitou a rovnou texturu vlasů pro lepší styl.

9. Afro inspirovaný svatební účes:

Afro inspirovaný svatební účes

Afroameričan také inspiruje asijské svatební účesy, zejména ženy nové generace, které milují moderní a inovativní vzhled, dávají přednost tomuto. Pokud mezi takové patříte, můžete vyzkoušet tento jednoduchý pletený krátký účes. Co si o tom myslíš? To je úžasné a moderní asijské svatební účesy pro krátké vlasy.

 • Ženy s kulatým a diamantovým nebo podlouhlým tvarem obličeje mohou vyzkoušet tento asijský svatební účes.
 • Ty s kudrnatou strukturou vlasů mohou být v tomto vzhledu ideální a dokonalé.

10. Svatební účes s kudrnatými vlasy:

Drdol s kudrnatými vlasy Svatební účes

A konečně, tento krásný vlasový drdol pro ty, kteří mají kudrnaté vlasy, není nic menšího než úžasný. Dokonce i s kudrnatou nebo drsnou strukturou vlasů můžete vytvořit úžasný účes a přidat k němu bílé květinové doplňky. Ženy, které dávají přednost minimalistickému, ale elegantnímu stylu a trendu, většinou dávají přednost tomuto druhu účesu.

 • Pokud máte oválný a podlouhlý nebo diamantový tvar obličeje, vyzkoušejte tento vzhled.
 • Tento styl noste pro každou ženu s kudrnatými a vlnitými nebo krepatými strukturami vlasů.

11. Dlouhý & Jednoduchý:

asijské svatební účesy

Za prvé, lidé rádi chodí po jednoduchém vzhledu. Proto jsme vám přinesli nejjednodušší ze všech asijských svatebních účesů, který je také nejlepší. Jedná se o jednoduchý dlouhý dlouhý účes, který je téměř vhodný pro všechny ženy. Dlouhé vlasy jsou pro tento účes jedinou nutností. Pokud však vašim vlasům chybí délka, můžete použít prodloužení. Ke zvýšení krásy tohoto vzhledu lze také použít četné svatební doplňky.

12. Loose Up-do:

Asijské svatební účesy 2

Asiaté chtějí, aby jejich vlasy byly dokonalé při každé příležitosti. Pokud jde o svatbu, milují tento up-do vzhled. Ve srovnání s jinými účesy to vypadá sofistikovaněji a upravuje úhly obličeje. Není nic lepšího než up-do účes stylizovaný klasickým způsobem.

13. Boční vlasy nevěsty:

Asijské svatební účesy 3

V tomto účesu je část vlasů kartáčována směrem k pravé straně (na obrázku). Mohou to být také zametané vlasy na levé straně. Tento vzhled je jednoduchý a vhodný pro všechny typy obličejů. Lze jej snadno udržovat a stylizovat.

14. The Imperfect Up-do:

Asijské svatební účesy 4

Tento účes je mistrovským kouskem a ke stylizaci potřebuje čas a trpělivost. Ačkoli to vypadá drsné a chundelaté, styling vlasů tímto způsobem vyžaduje hodně úsilí. Tento tradiční účes vypadá skvěle u žen s dlouhými tvářemi a hustými kvalitními vlasy.

15. Plné texturované provedení:

Asijské svatební účesy 5

Tento up-do styl účesu je poměrně více texturovaný než předchozí a lze jej snadno stylizovat. Hlavním trikem je udržet vlasy dobře sepnuté a neporušené, protože v tomto stylu mají vlasy tendenci se rozpadat. Také můžete vlasům dodat trochu vlnitých vrstev, aby vypadaly ještě krásněji.

16. Účes se závojem a čelenkou:

Asijské svatební účesy 6

Závoj a čelenka jsou nutností, aby měla indická žena prefektní svatební vzhled. V tomto pohledu maska ​​a čelenka zachycují reflektory.

17. Dlouhé kudrnaté svatební vlasy:

Asijské svatební účesy 7

Kudrnaté vlasy ve svatební den nepochybně zatočí. V tomto účesu jsou dlouhé vlasy nutností. Vlasy na konci přerostou do nebeských kadeří a celý účes vypadají velkolepě.

18. Účes s květinami:

Asijské svatební účesy

Tento účes je dodáván s roztomilými růžovými květy připevněnými k vlasům. Květiny jsou ve skutečnosti květinovými doplňky. Tento rozkošný účes bude vypadat dobře u všech žen se všemi typy vlasů.

19. Účes s květinami:

Asijské svatební účesy9

Jedná se o druhou verzi květinového účesu. Má jen minutový rozdíl od předchozího. Zde jsou květiny připevněny na zádech, zatímco většina vlasů je pletená módním způsobem. Tento účes je považován za jeden z nejlepších mezi jižními indiány.

Pro ty ženy v asijských zemích, které hledají okouzlující svatební účesy, jsou tyto asijské svatební účesy a účesy inspirativní a krásné. Svatební vzhled je všestranný a ženy napříč preferencemi si snadno najdou své oblíbené.