Svatební líčení

Slavné balíčky svatebního líčení v Indii

Nevěsty nemají co dělat ve svatební den nebo dříve, ale jsou pravděpodobně nejrušnější osobou ze všech na podlaze. Jejich stres není jen o vnějších záležitostech, ale děje se také mnoho vnitřních nepokojů, které ji znepokojují.

Uprostřed toho všeho je také velký úkol, o který se obává, a tak to půjde, jakmile začnou svatební obřady. To zahrnuje její celkový vzhled nad funkcemi, a protože toho všeho nelze dosáhnout za jeden den sám, co je třeba udělat před rukou, aby se v její velký den dosáhlo dokonalého vzhledu.

Slavné balíčky svatebního líčení v Indii

Aby byla práce budoucích nevěst snadná, zde jsou ty nejlepší make-upy a předvatební balíčky od nejlepších značek, které zajistí vaši spokojenost.

Nejlepší balíčky svatebního líčení v Indii:

1. Svatební balíčky Lakme:

  • Aby byla příprava na velký den vypadat co nejlépe, Lakme nabízí balíček předvánoční aury a balíček před svatbou Golden Glow
  • Abyste se mohli podívat na nejdůležitější dny a funkce, zasnoubení – Sagan – přijímací balíček a svatební balíček.
  • Jako balíček svatební aury na poslední chvíli DE-stressor
  • Pro nevěsty, které nemají moc volného času před svatbou, komplexní balíčky, jako jsou: Balíček Svatební zlatá záře a Předsvatební prémiový balíček
  • Balíček Svatební Platinová záře pro celkovou péči a vnitřní krásu: pro ty, kteří se mohou věnovat hodně dlouho před svatbou.
  • Personalizovaná zasedání odborného poradce o speciálních dávkách a nedělích před svatbou, která slouží také jako relace úlevy od stresu.
  • Specializované služby pro rodinu a přátele

2. Svatební balíčky Kaya Skin Clinic:

60denní svatební rituály:

Balíček je navržen tak, aby tónoval pokožku, aby vypadala bezchybně po dobu 60 dnů. V závislosti na typu pokožky se provádí ošetření vnitřní záře.

30denní svatební rituály:

Tento balíček se zaměřuje na péči o pokožku, aby ji omladil a aby vypadala svěží po celou dobu až do svatebního dne.

15denní svatební rituály:

S miliony věcí a úkolů, o které se musíte starat, by nevěsta neměla vypadat unaveně a nudně. Tento balíček zajišťuje záři a energii na tváři budoucí nevěsty.

Svatební zlato:

Balíček má váš obličej a tělo vypadat zářivě a bez specifikace. různé balíčky laserové epilace jsou součástí balení, aby se nevěsta cítila božsky a sebevědomě.

Svatební záře:

Jedná se opět o 30denní balíček přizpůsobený tak, aby co nejlépe prospěl nevěstě. Skládá se z důkladného doplnění pokožky, aby získala vnitřní záři a díky své přirozené kráse byla nevěsta středem pozornosti každého.

3. Svatební balíčky Tattva:

Tattva nabízí různé kombinace služeb, které nabízí budoucí nevěstě více než jeden výběr doby trvání podle jejích preferencí a pohodlí. Tyto balíčky jsou:

45denní komplexní balíček: Skládá se ze 4 sezení zářivé obličejové terapie pro vnitřní záři, 2 sezení leštění zad, mytí těla, masáž, pedikúra s horkými kameny, manikúra a vlasové lázně.

20denní balíček: Obsahuje 3 sezení obličeje, jedno leštění zad, mytí těla, masáž horkými kameny, manikúru, vlasové lázně a květinovou pedikúru.

Rychlý balíček na 10 dní: Skládá se z jednoho sezení, každého ze speciálních svatebních obličejů, leštění těla, tělové masáže, pedikúry, manikúry a masáže hlavy.

Doufám, že tyto svatební balíčky jsou soběstačné a vyřeší vaše napětí. Nejsou vyčerpávající, ale protože jsou vysoce hodnocené a nejžádanější, zajistí, že budete v bezpečných rukou a ve váš velký den nebude ve vaší mysli žádné experimentování a napětí..