Svatební líčení

Monzunové tipy pro svatební líčení

Svatba je jedním z nejvzácnějších dnů v životě ženy. Toto je den, kdy chce vypadat více než dokonale, protože je středem pozornosti. Musí však čelit mnoha výzvám, než bude moci získat dokonalý vzhled, ze kterého se zatočí hlava. Make -up je zde jedním z nejdůležitějších faktorů a musí být v souladu nejen s vlastnostmi nevěsty a sladit se svatebním oblečením, ale také podle ročního období. Ano, existují různé tipy pro make -up, které je třeba dodržovat pro různé počasí.

monzunové svatební líčení

Pro monzunové nevěsty, když je mokré počasí, zde je průvodce, který dává nejlepší návrhy, které je třeba dodržovat. Podívejte se na to a postupujte s náležitou péčí.

Nejlepší tipy pro svatební líčení Monsoon.

Pro základnu:

Než skutečně začnete s líčením, je důležité si obličej dobře umýt a vyčistit. Spolu s tím by měla být kostka ledu třena na obličej po dobu 7-10 minut, která bude kontrolovat pocení způsobené vlhkostí a pomůže make-upu zůstat delší dobu. Toto je první základní návrh a jeden z nejdůležitějších pro vytvoření dokonalého make -upu.

Použití adstringentního/toneru:

Následuje použití ledu na kůži, na mastnou pleť by měl být použit adstringent a na suchou pokožku toner. To pomůže při dalším osvěžení pokožky a je ideální pro ideální líčení během monzunů. Nejlepší je používat tyto produkty od dobrých značek a špičkové kvality, abyste zajistili, že nedojde k žádnému kožnímu problému.

Primer bez oleje:

Jeden by měl používat pouze bezolejový primer pro vytvoření rovnoměrné základny v tomto počasí, které je dusné a vlhké a způsobuje, že se hodně potíme. Použití bezolejových přípravků zajistí, že pokožka zůstane svěží a pot neodlíčí make -up.

Water Based Foundation:

Namísto krémových základů je vhodnější, aby nevěsta používala základy na vodní bázi, které mohou ve vlhkém počasí monzunu opět pomoci pokožce zůstat lepkavou a mastnou. Člověk by měl používat základ s čistým kartáčem a ne prsty, které by mohly přispět k problému mastnoty a špíny, která se obvykle v monzunech a létech lepí na kůži rychleji. Mějte v ruce kvalitní vodní základ pro dosažení požadovaných výsledků.

Použijte olej absorbující prášek:

Na základ naneste pudr absorbující olej, který pomůže při líčení a také při kontrole potu a oleje na obličeji. Pomůže také makeupu zůstat svěží a dlouho vydrží. Rovněž zabrání spékání makeupu. Sací papíry lze také držet v ruce. Toto je jeden účinný tip, kterého by se monzunová nevěsta rozhodně měla držet.

Vyhněte se všem krémovým make -upům:

Ať už mluvíme o tvářenkách nebo o očních stínech, jakýkoli make-up na krémové bázi se pro líčení monzunových nevěst nedoporučuje. Make -upový sprej by měl být použit na práškové výrobky, aby je dokonale nastavil a získal požadovaný vzhled.

Vyhněte se třpytkám/třpytkám:

Přidáním lesku a třpytu na obličej bude zářit a vypadat mastně. To pouze znamená, že by se člověk měl vyhnout používání těchto make -upových produktů na kůži během monzunů. Nejlepší náhradou těchto produktů je kvalitní matný bronzer. Je to jeden z nejinteligentnějších tipů, které lze udělat.

Voděodolné make -upové produkty:

Další účinný a zásadní tip pro svatební líčení během monzunů je použít oční linky a řasenky, které jsou v přírodě voděodolné. Tím se zabrání vyblednutí barvy ve vlhkém období. Použijte černé oční stíny na make -up produkty, abyste je dále nastavili.