Svatební líčení

Lakme Svatební líčení

Lakme je jednou z předních kosmetických značek a nabízí širokou škálu služeb. Tyto služby nejsou nutné jen pravidelně, ale také při zvláštních příležitostech, jako jsou svatby, je velmi důležité mít někoho spolehlivého, kdo převezme odpovědnost za tyto maličkosti, aby se nevěsta cítila výjimečně.

Zde jsou nejslavnější svatební balíčky Lakme, které Lakme nabízí.

Předsvatební aura:

Nevěsty musí vypadat svěže a cítit se uvolněně, než začnou všechny obřady a převezme hektický svatební plán. Tento předvánoční balíček obsahuje manikúru, pedikúru, obličej, navlékání, úplné voskování, odbarvování těla a obličeje, zářivý balíček a úpravu vlasů několik dní před svatbou.

Zlatá záře před svatbou:

  • Balíček zahrnuje dvě zasedání s odborníky po dobu tří dnů. Obvykle je to týden před svatbou.
  • První sezení zahrnuje: konzultace o vlasech a pokožce, odbarvování: linii a obličej blůzy, navlékání vláken, okamžitá záře obličeje a vlasů.
  • Druhé sezení zahrnuje: úplné voskování, voskování v oblasti bikin – přední a zadní, masáž těla, manikúra a pedikúra.

Zásnuby – Sagan – Balíček recepce:

V tomto balíčku je postaráno o tři hlavní funkce před bažinovým dnem. Zahrnuje saree draping, základní make -up, úpravu vlasů a změnu laku na nehty, abyste se cítili svěží a zvláštní ve všech funkcích.

Svatební balíček:

Nevěsty se ve svůj velký den cítí výjimečně díky saree nebo lehenga, které pokrývají závoj, speciální účesy s květinovým nebo vlasovým dekorem, speciální barvou na nehty a líčením. Odborníci vynaložili zvláštní úsilí, aby v tento nejdůležitější den vašeho života vypadali a cítili se výjimečně.

Svatební Aura:

Jakmile obřady a funkce začnou, je přirozené, že se nevěsta cítí vystresovaná a bez energie. Tento balíček je navržen speciálně k omlazení nevěsty pomocí manikúry, pedikúry a obličeje v 11. hodinu před závěrečnými svatebními rituály.

Svatební zlatá záře:

Ne všechny nevěsty mohou věnovat dostatek času tomu, aby ve svůj velký den vypadaly perfektně. Nicméně, s jakýmkoli malým časem, který mohou poskytnout, Lakme Experts nasadili svou nejlepší nohu dopředu a hýčkali nevěstu naplno. Zahrnuje služby jako exfoliace celého těla, čištění obličeje, zářivý balíček, služby péče o ruce a nohy, které fungují také jako de-stresory a drapérské služby.

Svatební platinová záře:

Tento balíček zahrnuje rozsáhlé rozmazlování nevěsty od základů pro celkový vzhled, služby pro vlasy a pokožku, masáže a leštění těla, aby pokožka časem získala vnitřní záři.

Předsvatební Premium:

Tento balíček je pro ty, kteří nemají čas, ale potřebují proměnu během okamžiku. Balíček je přizpůsoben podle potřeb nevěst. Obvykle to trvá jedno sezení nebo dvě s nevěstou a nabídne kompletní líčení do týdne.

Personalizované odborné rady:

Pro ty, kteří si nejsou jisti, co by měli dělat před svatbou kvůli péči, je tento balíček pro ně. Jeho trvání je asi 10 dní, kdy je poskytováno odborné poradenství ve všech hlavních problémových oblastech nevěst. Od voskování po druh obličeje a celkový make-up a vzhled na konzultaci velkého dne.

Specializované služby pro rodinu a přátele:

S nevěstami se také ostatní členové rodiny a přátelé musí podívat na to nejlepší. Tento balíček je pro ty důležité členy v životě nevěsty. Ve svatební den jsou jim poskytnuty služby líčení, účesu a roušek.

Tyto balíčky jsou také velmi užitečné a rozumné. Ty podle některých provedených úprav stojí něco kolem 3000 až 35 000. Existuje však jedno ujištění, že jakmile předáte odpovědnost odborníkům Lakme, můžete si sednout a relaxovat.