Svatební líčení

Jak udělat svatební líčení Telugu

Kultura Telugu zahrnuje v celkové svatební kultuře hodně jednoduchosti. Středem pozornosti svatby, tj. Nevěsty, je také velmi jednoduše oblečená. Pokud jde o její make-up, šperky, účesy a kostýmy jsou velmi bohaté a elegantní, líčení obličeje proto musí být velmi lehké, aby se zabránilo velmi honosnému a přehnanému vzhledu..

Zde jsou základní kroky, pomocí kterých si můžete svatební líčení Telugu udělat sami doma.

telugu svatební líčení

1. Čištění:

Před líčením si pořádně vyčistěte obličej a krk. To je důležité k odstranění nečistot a nečistot z obličeje a získání hladké základny. Po očištění otřete obličejem kostky ledu, abyste uzavřeli otevřené póry. Naneste velmi lehký zvlhčovač, který neobsahuje SPF.

2. Korektor:

Druhým krokem je použití korektoru na skvrny a místa jako pod a po stranách nosu, pod dolním rtem, pod očima, očními víčky, čelistí a lícními kostmi. Aplikujte tahy korektoru se zaměřením na hlavní problémové oblasti.

3. Nadace:

Použijte tečky nadace po celém obličeji a dobře promíchejte s korektorem. Použijte čistý a vlhký odličovací tampón a jemným poplácáváním dejte obličeji hladkou základnu. Použijte podklad a korektor, které vyhovují vaší pokožce, a ne tón světlejší. Všimněte si také, že neobsahují žádný SPF, protože podkladový make -up s SPF bude vypadat na fotografiích světlý.

4. Compaq:

Nakonec nastavte základnu sypkým práškem. Aplikujte jej podobným pohybem. Pomocí velkého kartáče odstraňte doplňky z obličeje a krku, abyste zabránili tomu, aby se vzhled stal dortem.

5. Oční stíny:

Začněte líčením očí, naneste na víčka a pod oči sypký pudr. Nejprve naneste základní barvu na víčka. Pomocí hlubšího odstínu ve vnějším koutku přidejte hloubku očí smícháním dovnitř. Poté naneste třpytivou barvu na kosti obočí a důkladně promíchejte. V případě potřeby použijte jiný citát zvýrazňovače pro zvýraznění očí.

6. Kohl, oční linka a řasenka:

K zvýraznění očí se obvykle používá pudrovaná oční linka. Tenkým štětcem naneste na oční víčka a pod oči pudrovanou linku. Poté pomocí tekuté vložky naneste na oční víčka tenký obrys. Použijte řasenku na horní a dolní oční řasy a dokončete líčení očí konečným dotykem Kajalu.

7. Korektor obočí:

Existují různé možnosti, jak si vybrat oční obočí. K prohloubení řas můžete použít pudrovou linku, černé oční stíny, které se trochu třpytí, tužku Kajal nebo tužku na obočí. Díky tomu jsou oči výraznější a jasnější.

8. tvářenka:

Na lícní kosti použijte nahý tvářenec nebo ty s velmi světle růžovými nebo broskvovými podtóny. Vyhněte se používání tmavých odstínů; díky nim je vzhled tmavší. V zásadě jde jen o vylepšení rysů obličeje. Použijte několik tahů na nos, pod bradu a také na čelo. Při fotografování se tak obličej rozzáří.

9. Rtěnka, rtěnka a lesk:

Pro rty je nejdůležitější pouze správný odstín. Použití velmi tmavých odstínů není upřednostňováno, proto použijte takový, který ladí s oblečením a vyhovuje také tónu pleti. Na rty naneste podkladovou bázi, rty obrysujte. Poté naneste základní nátěr z rtěnky pomocí štětce na rty pro rovnoměrné výsledky. Použijte velmi malý lesk, aby rty vypadaly kypré.

Tyto snadno proveditelné kroky vyžadují základní znalosti líčení a jste zařazeni do části líčení pro váš velký den. Snažte se nepoužívat výrazné a tmavé barvy, protože telugské nevěsty jsou dokonalým příkladem jednoduchosti v celé své kráse.