Svatební líčení

Jak udělat svatební líčení obličeje?

Svatební den je tím nejvzácnějším dnem v životě ženy. Je to jeden den, kdy žena plánuje celý svůj život a chce vypadat ze všech nejhezčí. Je trendem volat po vizážistech, aby se nechali profesionálně nalíčit, protože je to dlouhodobé. Existuje však několik základních triků, které můžete sledovat a dosáhnout profesionálního líčení ve svůj speciální den, aniž by to byla velmi nákladná záležitost.

Jak udělat svatební líčení obličeje

Jak udělat svatební líčení obličeje:

1. Podkladová báze na obličej a oči:

Základna je nezbytná k tomu, aby obličej vypadal bezproblémově a hladce. Začněte pomocí vlhké tkáně k utěsnění pórů a naneste tečky na tmavé skvrny, pod oči a rty.

2. Aplikace nadace:

Aplikace nadace

Použijte základ, který neobsahuje SPF; to má zabránit tomu, aby kůže vypadala velmi světle a na fotografiích se objevila.

3. Korektor:

Korektor

Korektor se používá k tomu, aby pokožka vypadala perfektně. Skrývá jemné linie a tmu pod očima. Ujistěte se, že toto také neobsahuje žádný SPF.

4. Definujte obočí:

K umytí a definování obočí použijte dobrý definátor obočí, tužku, gel nebo vosk. To zabrání tomu, aby tvář po dokončení make-upu vypadala matně, zvláště pokud máte skrovné obočí. Dbejte na to, abyste nepřeháněli.

5. Oční make -up:

Oční make -up

Udržujte oční make-up světlý. Nepoužívejte příliš výrazné a tmavé odstíny. Obvykle se místo přesného odstínu svatebního oblečení používá základní barva. Příliš tmavý make-up může vypadat matně a unaveně během prvních hodin po svatbě.

6. Zvýraznění:

Lícní kosti definujte pomocí zvýrazňovače, který odpovídá odstínu pokožky. Věnujte pozornost také nosu, kostem obočí a vnitřnímu koutku očí, ale s lehkým dotykem nahoru.

7. Blush On:

Na tvářenky a vlasovou linii použijte široký štětec. Ujistěte se, že odstín je jemný a neaplikujete příliš mnoho tvářenky.

8. Bronzer:

Bronzer by měl být aplikován podél nosu, brady a čela. Mělo by to být takové správné množství, které dodá celkovému vzhledu lesk.

9. Set se suchým práškem:

Pomocí velkého štětce naneste suchý pudr, kterým celý make -up nastavíte. Ujistěte se, že používáte suchý prášek a snažte se nerozmazávat barvy.

10. Rty:

Rty by měly být zdůrazněny nejprve definováním rtů vhodnou vložkou na rty, poté nanesením rtěnky pomocí tenkého štětce rovnoměrně rozetřete barvu a poté dokončete leskem. Před nanesením rtěnky se ujistěte, že nanesete základ na rty; díky tomu zůstane barva delší dobu bez rozprostření.

11. Vymažte doplňky:

Použijte čistý odličovací tampon nebo odličovač, abyste z obličeje odstranili extra make-up. Zaměřte se na oblasti, které dodávají dortu vzhled, zejména oblast pod očima a tvářemi. Nesundávejte příliš mnoho; malý tmavý make -up je nezbytný, aby po chvíli poskytl přirozený vzhled.

12. Použijte sprej pro nastavení:

Použijte dobrý sprej, aby make-up zůstal po dlouhou dobu. Obličej potřebuje dlouho vypadat svěže a svatební líčení nemusí mít nutně čas na dotyky.

Postupujte podle těchto jednoduchých kroků a můžete získat profesionála, jako je líčení ve svatební den, aniž byste příliš utráceli. Ujistěte se, že používáte dobrou značku kosmetiky a zkuste použít odstíny, které odpovídají tónu pleti. Dodržujte také kosmetický režim, který začíná alespoň 2 měsíce před svatbou, abyste získali vnitřní záři na kůži a užili si svůj den naplno.