Svatba

Vyrobte si stříbrné svatební dekorace z alobalu: Tyto nápady vytvářejí romantickou atmosféru!

vázy se stříbrnou svatební dekorací, hliníková fólie, ozdoba dekorace

25. výročí svatby je bezpochyby nádhernou příležitostí k oslavě – oblíbená hudba, přátelé a rodina a samozřejmě nádherné prostředí zajišťují nezapomenutelnou oslavu lásky. Bez ohledu na to, zda slavíte v restauraci nebo doma – správná dekorace vytváří romantickou atmosféru a přináší nádherné vzpomínky na společně strávený čas. Nemusíte za to utrácet spoustu peněz, stačí popustit uzdu fantazii. Nabízíme vám několik nápadů na stříbrné svatební dekorace s hliníkovou fólií a ukážeme vám, jak skládat růže, vyrábět rozházené dekorace a zdobit balónky. Nechte se inspirovat návrhy a překvapte rodiče na vaší párty!

Stříbrná svatební dekorace – čistá romantika s pozvánkami se srdíčky z alobalu

stříbrná svatební dekorace pozvánky na srdce vystřižené z alobalu

Příprava na jakoukoli oslavu začíná pozváním. Nyní je ten správný čas určit počet hostů a vymyslet motto. Může to být vaše oblíbená píseň, citát nebo film nebo kniha. V souladu s tím můžete kdykoli pokračovat v interpretaci leitmotivu v různých dekoracích. Pokud se oslava bude konat v úzkém kruhu, můžete osobně pozvat přátele a rodinu. Náš tip: bez pozvánky se stejně neobejdete, protože obsahují datum, čas a adresu. Jinak riskujete, že si hosté později nebudou moci pamatovat detaily. Nemusíte utrácet velké částky za pozvánky: kupte si obyčejné šedé obálky a bílý karton, metalická víceúčelová pera, dvoudílné lepidlo, vykrajovátka, květinová pěna. Fólii opatrně položte lesklou stranou nahoru na květinovou pěnu a poté krájejte vykrajovátkem na sušenky. Výsledné srdce opatrně potřete dvousložkovým lepidlem, pinzetou ho vyjměte z pěny a přilepte na obálku nebo pozvánku. Pokud si přejete, můžete také rozřezat hliníkovou fólii na listy a poté nakrájet několik plechů najednou pomocí vykrajovátka.

Stříbrná svatební dekorace – vyrobte si konfety sami z alobalu

stříbrné svatební dekorace dárkové tašky zdobí konfety

Chystáte velkou párty? Poté můžete hosty překvapit drobnými dárky. Kupte si obyčejné papírové tašky a ozdobte je vlastními konfetami vyrobenými z hliníkové fólie. Jednoduše udělejte do fólie několik otvorů pomocí razníku, poté nasbírejte kruhy a přilepte je na sáček lepidlem. Počkejte, až lepidlo zaschne, a naplňte sáček sladkostmi, jako jsou sušenky ve tvaru srdce.

Stříbrná svatební dekorace – vyrobte místo karty z lepenky a alobalu

stříbrná svatební dekorace motýl obraz

Pokud umíte krásně malovat, pak je pro vás další nápad na řemeslo: koupit bílou lepenku, pastelovou barvu podle vašich preferencí (růžovou nebo levandulovou), dvousložkové lepidlo, metalická víceúčelová pera. Nejprve vytvořte šablonu z papíru a vystřihněte siluety motýlů. Nalepte alobal na jedno křídlo lesklou stranou nahoru, počkejte, až lepidlo zaschne. Poté jemným štětcem opatrně namalujte detaily na křídlech. Počkejte, až barva úplně zaschne, a označte kartu místa jménem hosta. kompletní!

Stříbrná svatební dekorace – vyrobte si vlastní romantickou posypovou dekoraci na sváteční stůl

stříbrné svatební dekorace láska náramek srdce konfety

Další myšlenka určitě vytvoří u stolu romantickou atmosféru – tato posypová dekorace dodá místnosti rázem ráz. Vzpomeňte si na vtipné příběhy a příjemné vzpomínky, které jste za posledních 25 let vytvořili. Nebo dejte svým přátelům a rodině vědět, co pro vás rodinný život znamená. Pro další projekt ještě potřebujete: alobal, razník motivů s pákou – srdce, lepenka v bílých ozdobných nůžkách s motivem vlny, pero, kamínky. Jednoduše nastříhejte hliníkovou fólii na listy, položte je na list lepenky (slouží jako tácek a zajišťuje, že se při řezání nevytváří záhyby) a vykrajovátkem vyřízněte srdce. Nůžkami na motivy pak z kartonu vystřihněte větší srdce. Láskavě označte tato velká srdce – můžete je použít ke stručnému shrnutí své historie a vzpomínek. Rozhoďte karty, srdíčka z alobalu a kamínky na sváteční stůl.

stříbrné svatební dekorace kruhy otvory hliníkové fólie konfety sami

Pokud nemáte dost času na ruční práce, můžete jednoduše pomocí děrovačky vystřihnout konfety do kruhu a jednoduše je rozházet po stole. Dodají stolu další půvab a mimochodem se dají perfektně zinscenovat jak starožitným držákem svíčky, tak moderními sadami nádobí. Posypová dekorace dodá každému stolu konečnou úpravu a nezabere žádné místo. Takže ideální pro oslavu v restauraci.

Stříbrná svatební dekorace – kreativně navrhněte knihu hostů

Stříbrná svatební dekorace Vykrajovátko na hliníkovou fólii na motýlky

Abyste si pamatovali krásnou oslavu, potřebujete nejen fotografie – můžete také nabídnout knihu návštěv, kde vám rodina a přátelé mohou zanechat láskyplný vzkaz. Je to také skvělý dárek, pokud jste pozváni na výročí stříbrné svatby. Kupte si obyčejný bílý notebook, razítko motýla, metalický lak. Razítko naneste na sešit, vyřízněte tvarovou řezačkou nebo děrovačkou motivy siluety motýlů a připevněte je buď oboustrannou lepicí páskou, nebo dvousložkovým lepidlem. Pokud chcete, můžete stále používat kovové víceúčelové pero k malování nebo láskyplnému zápisu do návštěvní knihy.

Oslavte svou stříbrnou svatbu pod širým nebem – ozdobte ubrousky konfetami z alobalu

stříbrné svatební dekorace alobal konfety talíře ubrousky zdobí brčka

Pokud pozvete rodinu na grilování a chtěli byste zakončit večer na zahradě, měli byste podle toho sladit výzdobu. Konfety jsou velmi lehké a spíše nevhodné pro venkovní použití. Místo toho jej můžete použít k okořenění ubrousků. Rovněž můžete z alobalu vystřihnout proužky a ozdobit jimi brčka. V tomto případě je vyžadována určitá dovednost – udělejte si s úkolem čas a vyzkoušejte několik variant. Nakonec i v tomto případě platí pravidlo: „Cvičení dělá mistra“.

stříbrné svatební deco ubrousky zdobí vzor

Festivalu se mohou zúčastnit i děti – a samozřejmě se budou těšit na nápadité dekorace. Ozdobte modré ubrousky hvězdami a vytvořte hvězdnou oblohu, ubrousky pro dívky ozdobte korunkou. Volitelně můžete uspořádat oslavu s mottem – „Ty jsi můj král, já jsem tvoje královna“.

Stříbrná svatební dekorace v puristickém stylu – obrázek se srdcem z alobalu

stříbrná svatební dekorace obrázek srdce hliníková fólie dekorace nápad

Pokud se oslava koná ve vašem domě, pak máte samozřejmě svobodu navrhnout nejen jídelní stůl, ale také místnost podle vlastních preferencí. Výše uvedená dekorace na zeď je vyrobena v několika krocích a je vhodná i pro nezkušené uživatele. Na tuto práci si můžete dokonce najmout vnoučata. Potřebujete: růžový karton, rám obrazu a hliníkovou fólii. Jednoduše vystřihněte srdce z hliníkové fólie a přilepte jej doprostřed lepenkového listu. Na konci večera můžete své hosty požádat, aby na krabici napsali blahopřání. Pak jste našli náhradu za knihu návštěv – a takovou, kterou si pak můžete pověsit na zeď jako připomínku krásného dne.

stříbrná svatební dekorace srdce hliníková fólie drátěný sprej třpytivý sprej

Řemeslní nadšenci se mohou rozhodnout pro další projekt. Potřebujete: karton v bílé barvě (nebo v levanduli, v růžové, v krémové), sladěný rámeček obrázku, třpytivou barvu a štětec, dvousložkové lepidlo, hliníkovou fólii, děrovač motivů s ptačími motivy. Jednoduše vystřihněte mnoho siluet ptáků z hliníkové fólie razníkem s motivem a poté je složte doprostřed. Mezitím na lepenku natřete třpytivou barvou srdce a nechte zaschnout. Ptáčky z alobalu poté přilepte na karton v malovaném srdíčku. Ujistěte se, že jste každého ptáka nalepili doprostřed – tím vytvoříte 3D efekt. Nakonec můžete všechny ptáky namalovat třpytivou barvou.

Stříbrná svatební dekorace – průhledné balónky s konfetami

stříbrné svatební dekorace balónky z hliníkové fólie

Bez ohledu na to, zda se večírek koná uvnitř nebo venku – balónky řežou dobrou postavu všude. A zatímco barevné vzory vytvářejí u dětského stolu v den narozenin šťastnou atmosféru, průhledné balónky vypadají elegantně a elegantně. Vystřihli si skvělou postavu jak jako sólista, tak jako soubor. Balónky opravdu poutají pozornost a často se používají jako podivné rozcestníky ve větších místnostech – není divu, že často zdobí například bufet. Aby aranžmá nepůsobilo nudně, můžete průhledné balónky naplnit konfetami z alobalu. Balónky jsou vyrobeny z plastu, a proto se mohou staticky nabíjet. Proto se konfety z hliníkové fólie lepí na balón bez lepidla.

stříbrné svatební dekorace balónky konfety hliníková fólie

Stačí naplnit balónky konfetami a poté je nafouknout. Aby aranžmán nepůsobil nudně, můžete balónky uvázat v různých výškách nebo je nechat volně plavat na stropě. Volitelně můžete balónky přivázat k židlím a použít je jako zvláštní držáky karet. Možnosti jsou prakticky nekonečné – popusťte uzdu své fantazii a použijte je k ozdobení výklenků a rohů. Při větších oslavách ho můžete také použít k ozdobení stolu návštěvní knihou nebo, pokud plánujete dárky, stůl s hostem laskavostí. Děti se samozřejmě budou těšit na balónky na dětském stole – dávejte si ale pozor, aby si s nimi drobečci nehráli bez dozoru. Vždy existuje riziko zranění a batolata mohou konfety spolknout.

Vyrobte si levné a stylové stříbrné svatební dekorace – ozdobte jednorázové poháry

konfety stříbrné svatební dekorace

Chtěli byste sami uspořádat hezký večírek, ale neutratili za něj spoustu peněz? Uspořádejte výlet s rodinou a ozdobte jednorázové šálky a talíře konfety z hliníkové fólie. Na jedné straně můžete udržet rozpočet v rozumných mezích a místo toho se soustředit na chutné jídlo, na druhé straně budete stále překvapovat své hosty láskyplně vytvořenými dekoracemi.

Stříbrná svatební dekorace s hliníkovou fólií: drátěné růže

stříbrná svatební dekorace alufilie růže obal

Nyní přichází naprostá klasika – růže z alobalu nejenže vypadá super krásně, ale také skvěle ladí s tématem „stříbrných svateb“. Průvodce krok za krokem najdete ve videu níže. V zásadě lze růže vyrobené z hliníkové fólie uspořádat na stůl společně i samostatně.

stříbrná svatební dekorace alobal růže růže kytice drotář pokyny konečný výsledek

Zvláště stylově vypadá aranžování květin s růžemi z alobalu, větví jedlí, levandule a / nebo dalších stálezelených doplňků. Takto vyrobenou dekoraci můžete vystavit doprostřed stolu. Jednotlivé růže však můžete dát na talíře hostů a použít je jako karty míst.

stříbrná svatební dekorace růže hliníková fólie obtékání svatební kytice

Složit růži z alobalu není zrovna jednoduché, a tak to chce den praxe. Pokud jste ale již tento proces zdokonalili, budou ruční práce hračkou a mnoho květin si můžete sami vyrobit jeden po druhém.

Květiny z alobalu vyniknou, takže jinak udržujte stůl jednoduchý a obejděte se bez dalších dekorací. Pak se mohou dostat do popředí a deska nepůsobí přeplněně a sýrově.

stříbrná svatební dekorace hliníková fólie růžový droták svícen

Růže můžete také složit kolem držáku svíčky. To vytvoří čajovou svíčku, která přinese na stůl vintage doteky z minulosti.

stříbrná svatební dekorace kytice růží z hliníkové fólie

Kytice zobrazená výše je vyrobena z hliníkových desek. Stačí vyříznout spodní část plechu vykrajovátkem a poté srolovat boky. Takto vyrobené růže nalepte blízko sebe na květinovou pěnovou kouli nebo míček Stiropork. Volitelně můžete použít dřevěné špejle.

stříbrná svatební dekorace základna z hliníkové fólie zdobí rostliny v květináčích

Máte staré vázy, květináče nebo obojí? Nepěkná místa zakryjte alobalem – geometrické vázy a květináče jsou lépe zvýrazněny proužky alobalu v rozích, zatímco větší kusy alobalu lze nalepit na vintage vázy – takto se napodobuje starý vzhled.

Ať už jde o květiny, rozptýlené dekorace, jako jsou konfety, balónky nebo jako samolepky na lístky, obálky a podobně, hliníkovou fólii lze uspořádat mnoha způsoby. Zvláště při zvláštních příležitostech, jako jsou stříbrné svatby, materiál s atraktivním starým stříbrným vzhledem dodává designu ušlechtilý nádech. Nechte se tedy inspirovat našimi návrhy a vyberte si svůj oblíbený design!

stříbrné svatební dekorace motýlky vykrajovátka z hliníkové fólie