Svatba

Výběr svatebního dortu jinak – nápady a návrhy, které nabízejí pohled do interiéru

Jiný druh svatebního dortu s růžemi uvnitř v bílé a růžové barvě

Ne každý chce klasickou svatbu. Místo toho mnoho svatebních párů hledá zajímavé a neobvyklé nápady, díky nimž bude jejich svatební oslava pro hosty jedinečná a nezapomenutelná. Svatba se stává originální nejen pomocí témat pro výzdobu, ale také díky svatebním šatům v neobvyklých barvách a samozřejmě se speciálními svatebními dorty. A pokud byste také chtěli navrhnout svatební dort jinak, pak nápady, které jsme pro vás dnes sestavili, mohou být pro vás to pravé. Jedná se o zajímavé motivové dorty, které dávají nahlédnout do toho, co se zdá být uvnitř, kromě toho, že vrstvy dortového základu a krému nevyšly na světlo podle očekávání, ale spíše vtipné nebo romantické květinové dekorace nebo motivy, které jsou pro muže typické. Existují tři varianty tohoto motivového dortu na svatbu s efektem překvapení a my bychom vám je dnes rádi představili.

Svatební dort s rozdílem – střih, poloviční provedení

Vytvořte jiný romantický svatební dort s rozděleným designem

Pokud byste chtěli svatební dort navrhnout jinak, můžete zde vidět pěknou variantu. Takový model je opravdu romantický svatební dort s květinami, který kombinuje klasické prvky s originálním designem. Jak jste již viděli na obrázku výše, celý motivový dort na svatbu se před návrhem rozpůlí. Poté je interiér vyzdoben krásnými květinami. Lze k tomu použít jak umělé květiny z látky nebo plastu, tak jedlé květiny z cukru. Pokud chcete, můžete také použít skutečné květiny k ozdobení motivového dortu květinami. Ujistěte se však, že se nejedná o jedovaté vzorky.

Zkombinujte tradiční svatební dort s inovativními nápady

Mimochodem, obě poloviny svatebního dortu nemusí být nutně od sebe zcela odděleny. Stačí také, když je pouze rozříznuta v přední oblasti a poté ozdobena dekorací svatebního dortu. Pro návrh stačí i štěrbina v dortu. Není to o nic méně hezké. Pokud byste chtěli použít svatební dort jiným způsobem, obě figurky dortu lze umístit na jednu ze dvou polovin a držet lano pohromadě. Pak to vypadá, že se dort rozpadá a novomanželé se ho snaží držet pohromadě s provazem.

Jiný druh děleného svatebního dortu se spoustou jedlých květů vyrobených z cukru

Zajímavost: Dělený svatební dort se také často používá k oslavě rozvodu. Zde jsou však obě poloviny ozdobeny odpovídajícími figurkami dortu. V důsledku toho nevypadají trochu zamilovaně a šťastně, ale otočí se k sobě zády nebo dokonce na sebe míří zbraněmi. Opravdu vtipný způsob, jak ukončit nepříjemný rozvod.

Zkombinujte dva návrhy motivového dortu na svatbu

vtipný motivový dort na svatbu se superhrdiny pod bílým fondánem

Neméně zajímavá je tato varianta, ve které se opět kombinují klasické a originální motivy. Skvělé na takovém modelu je, že je konečně zařazen ženich a vzniká vtipný motivový dort pro muže. Jde o to ukázat typický koníček nebo preference ženicha s dortem a tímto způsobem navrhnout svatební dort jinak. Takovými motivy mohou být superhrdinové (pokud váš budoucí muž má superhrdiny), značky automobilů, fotbalové kluby a podobně. Druhá část, která také zabírá o něco větší plochu, má vzhled tradičního svatebního dortu v bílé barvě a je vyrobena z fondánu. Tato část vypadá, jako by se jednalo o látku, která byla položena přes dort a vytažena nahoru, aby poskytla pohled dovnitř.

Červené růže oddělují fondán a čokoládu

I když chcete svatební dort navrhnout jinak, může se samozřejmě stát, že myšlenka superhrdinů a spol. Pak můžete stále používat tento motivový dort a místo typických pánských motivů jednoduše navrhnout tmavší stránku. Za tímto účelem by to měl být nejlépe čokoládový dort. Existují také různé možnosti zajímavého svatebního dortu s dekorací. Použijte květiny nebo ovoce a vymyslete svůj vlastní osobní design, po kterém si můžete motivový dort objednat.

Jiný druh svatebního dortu s jemným vzhledem uvnitř

S tímto motivovým dortem na svatbu se dostává do popředí lego v jasných barvách

Tímto originálním způsobem lze navrhnout i svatební dort s fondánem. Divákovi je opět umožněno trochu nahlédnout do toho, co se zdá být uvnitř, ale pouze zde je cesta odlišná. Fondán je řezán na několika místech nebo je vytvořen design, který budí dojem, že se fondán sám sroloval. Dokonce i malé postavy jako další dekorace dortu mohou zdánlivě srolovat obal motivového dortu na svatbu.

Oslavte romantickou svatbu s vílami jako motivem a použijte barevný dort

Obzvláště se nám líbí svatební dort v bílé barvě s barevným interiérem. Působí romanticky a vesele zároveň a díky dodatečnému zdobení se skvěle hodí na pohádkovou nebo pohádkovou svatbu. Podívejte se na následující obrázky svatebního dortu, abyste získali další inspiraci, jak ozdobit svatební dort. Uvidíte, že se nemusíte nutně obejít bez tradičního svatebního dortu s růžemi nebo jinými květinami, pokud si svatební dort vyberete a navrhnete jinak.

elegantní a zábavný s želvami ninja a zlatými ozdobami a ozdobami

Vytvořte půl dorty na svatbu se spoustou květin

Půly s půleným motivem jsou skvělým nápadem na svatební oslavu

Jiný druh svatebního dortu nabízí pohled do vnitřku dortu

Svatební dort s květinami a rozděleným designem vypadá velmi romanticky

Jiný druh svatebního dortu rozděleného na dvě poloviny s mořským motivem a nevěstou

Jiný druh svatebního dortu s strašidelným efektem - jako motto Walking Dead

Nápad na svatební dort s Harrym Potterem a tradičním designem

Bohatě navržený svatební dort se zlatou dekorací v podobě srdíček

Nápad na dort, který napodobuje horu a figurky krajky a dortu jako ozdoba

Inspirace pro návrh čokoládového dortu s bílým fondánem a jahodami

Inspirace na vílu nebo lesní svatbu se stromem jako motivem

Křišťálový dort s ametystem z cukru na svatbu

Pro ozdobu dortu a tučňáky použijte LED světla

originální motivový dort pro muže na svatbu s designem Harryho Pottera a šipkami

Krájený svatební dort s květinovou výzdobou a krásným dortovým talířem

Čokoládová omáčka a bílý fondán s leskem zdobí svatební dort jiným způsobem

Pěkná kombinace barvy šampaňského a hnědé s jemnými ozdobami

krásný svatební dort v šampaňském s bílou krajkou a superhrdinou pro muže

Návrh pro ženicha, který je hudebník - Dort napodobuje kufr a kytaru

Návrhy a obrázky na neobvyklé dorty na svatební oslavu

Nevěsta a ženich pózují s Batmanem se svatebním dortem

Včetně pánského hoby v dortu - svatební dort se sportovní tematikou

Nápad na dekoraci svatebních dortů s čokoládovými jahodami

Poloviční dort a fondánový design s krásnými dekoracemi

Oslavte svatby Disney jiným způsobem s Mickey Mouse a svatebním dortem

Nevěsta a ženich krájeli rozdělený svatební dort s květinami

Výběr čokoládového dortu na svatbu a jeho ozdobení fondánem a orchidejemi