Svatba

Vtipná svatební dekorace DIY – dekorace stolu s páskou washi

DIY svatební dekorace washi pásky barevné místo karty

Washi páska má mnoho výhod a poskytuje vám nekonečné možnosti při zdobení. Můžete jej použít k ozdobení všeho, co chcete, od dortů po karty. S tím vlastně můžete DIY svatební výzdoba zkrášlit stůl!

DIY svatební dekorace – s páskou washi a zavařovacími sklenicemi

DIY-Hocheitsdeko-příbory-nápojové talíře-lepicí páska-ozdobit

Bude tedy opravdu barevný, šťastný a jasný. K tomu potřebujete velký talíř, menší boční talíř, sklenici, příbor, 3 různé druhy washi pásek a nůžky. Nejprve musíte z těchto různých typů washi pásek vystřihnout různě velké trojúhelníky. Poté je začněte pokládat na vnější stranu panelu a provádějte tak dlouho, dokud nevytvoříte všude kolem ohraničení washi pásky.

A další tip – tuto nádhernou dekoraci lze vyrobit i pro jiné příležitosti – například jako dekoraci stolu na Velikonoce, ke Dni matek nebo proč ne jako dekoraci na narozeninovou oslavu dětí. Jednoduchá a kreativní dekorace určitě potěší všechny děti – a samozřejmě mohou pomáhat s ručními pracemi.

DIY svatební dekorace – z lepicí pásky nejprve vystřihněte různé motivy

DIY svatební dekorace zavařovací sklenice nápady na zdobení příborů

Talíř můžete ozdobit tak, že z lepicí pásky vystřihnete trojúhelníky a pomocí nich vytvarujete okraj talíře. Alternativně můžete také použít celé proužky. Stejně dobře lze ozdobit i příbory, ať už kovové nebo plastové. Pokud plánujete vintage dekoraci s vázami ze zednických nádob, okořente je vzorovanou lepicí páskou.

 Poté je můžete použít k ozdobení zavařovacích sklenic, lampionů a dokonce i talířů

DIY svatební dekorace zavařovací sklenice nápady vinobraní váza řemesla

Použijte široké nebo úzké proužky, jak se vám líbí, a vytvořte si dekoraci podle svého vkusu. Podle toho, jaké barvy použijete, můžete vytvořit perfektní náladu pro každé roční období.

 Nemůže to být romantičtější – vyrobte si srdce z barevné lepicí pásky

DIY svatební dekorace deska srdce pásky nápady

Velmi originální je také tato myšlenka, ve které je z lepicích proužků na vnitřní straně desky vyrobeno srdce. Na podzimní svatbu použijte podzimní barvy, v zimě bílou, modrou nebo stříbrnou a na jaře a v létě výrazné nebo jemné barvy.