Svatba

Top 9 svatebních sponek do vlasů

Dobré vlasy musí být doplněny o světlou sponku do vlasů. Je to jedna z věcí, které prostě nemůžete zapomenout. Potřebujete to denně, abyste si vlasy nastavili a udrželi je nedotčené. Nemůžete si však koupit jakoukoli sponku do vlasů. Musíte mít takový, který dokonale ladí s vaším oblečením. Proto jsme vám pro vaše pohodlí přinesli jedny z nejlepších sponek do vlasů, které jsou vhodné pro svatební příležitost.

Spony do vlasů na svatbu:

Zde je seznam 9 módních a vhodných svatebních spon do vlasů pro družičky.

1. Klip na drahokamu:

Svatební sponky do vlasů 1

V první řadě je klip na květiny dokonalým společníkem pro vaše vlasy. Tato sponka do vlasů byla vyrobena s péčí a láskou, jakmile si ji nasadíte do vlasů. Mezi mnoha sponkami do vlasů vám doporučujeme tento, protože vám bude sloužit tím nejlepším možným způsobem. Bude to vypadat, jako byste měli na sobě stříbrný květ.

2. White Flower Clip:

Svatební sponky do vlasů 2

Je to slušný vzhled, ke kterému je připojena umělá květina. Tento staromódní klip je stále jedním ze svatebních klipů, ke kterým se lidé vzhlížejí. Poskytuje slavnostní pocit a je vhodný pro všechny ženy.

3. Vlasový špendlík hvězdice:

Svatební sponky do vlasů 3

Starfish Hair Pin je módní sponka do vlasů, kterou letos v létě provozovaly některé z nejlepších celebrit. Poskytuje pevné držení a nevyvíjí příliš velký tlak na pokožku hlavy.

4. Svatební hřebenový klip na drahokam:

Svatební sponky do vlasů 4

Nejde jen o obyčejný hřeben. Je to nejlepší hřebenová sponka do vlasů, kterou můžete nosit na svatbu. Vypadá to jedinečně a královsky zároveň. Na přední straně jsou drobné diamantové kamínky, díky kterým je toto příslušenství velmi lesklé.

5. Růžový květinový klip:

Svatební sponky do vlasů 5

Nevypadá nic menšího než bílý květ. Je tak čistý a dobře vyrobený, že na něj lidé nemohou přestat zírat. Design je nádherný a přichází s malými perlami na okvětním lístku klipu. Při výběru tohoto klipu byste měli být opatrní, protože není vhodný pro všechny vlasy. Tento klip však můžete nosit, pokud si vlasy obarvíte kontrastní barvou.

6. Vintage Feather Clip:

Svatební sponky do vlasů 6

Tato sponka do vlasů vypadá velmi přirozeně. Jedná se o propracovaný svatební doplněk, který je dodáván s peřím. Vypadají tak opravdově a živě, že pro vás bude těžké udržet krok s uznáním lidí. Tato spona na peří v barvě šampaňského má na spodním konci malou perličku a špendlíky vedle ní, které udrží vaše vlasy.

7. Klip stříbrné tyče:

Svatební sponky do vlasů 7

Vypadá to docela jako stříbrná lišta s nápisy. Není příliš lehký, aby vypadal levně a ne příliš těžce, aby na vaše vlasy vytvořil zvláštní tlak. Vypadá velmi leskle díky mikro objektům, které jsou k němu připojeny. Tato spona do vlasů je velmi dobře navržená a má vám sloužit tím nejlepším způsobem.

8. Hnědý květ:

Svatební sponky do vlasů 8

Mezi všemi sponkami do vlasů s květinovou strukturou je to jedinečný. Vypadá jako hnědý květ s umělými perlami uprostřed. Půjde to ruku v ruce s černými šaty. Klip má být připevněn k vlasům pomocí spony ve stylu aligátora. Tento klip můžete také nosit jako odznak, protože má na vnější straně přídavný kolík.

9. Clip Peacock Feather:

Svatební sponky do vlasů 9

Když budete nosit tuto konkrétní sponku do vlasů, bude to vypadat, jako byste měli na vlasech páví pírko. Je vybavena sponou standardní kvality, která vám ulehčí čas od času úpravu vlasů.