Svatba

Svatební účes dlouhé vlasy při přirozeném focení

Šaty vyrobené z krajky-pampelišky-nevěsty

Jaký je přirozeně vypadající styl nevěsty? Je to spontánní, krásné a stejně svěží jako na jaře, není třeba ozdůbek ani hromádka. V dnešním svatebním focení Rebeccy von Rehn uvidíte moderní přístup k přirozenému svatebnímu vzhledu – svatební účes s dlouhými vlasy, dokonalý a elegantní. Mladá dáma je tak krásná, ženská, nebeská, jak se zde objevuje, zachytila ​​kousek nebe na zemi ve Falkensteineru v Hamburku.

Svatební účes s dlouhými vlasy- inspirativní přirozenost pro každou nevěstu

Nevěsta na pláži

Koncept tohoto natáčení je velmi jednoduchý a neexistují žádné křiklavé barvy ani ozdobné kousky výzdoby. Byla inspirována přírodním prostředím a má to focení Vyrobeno za rozpočet, s květinami, trávou a dalším dekorem, který zde vidíte. Svatební účes s dlouhými vlasy s přirozeným vzhledem je skvělý jako téma. Všechny přírodní, jemné a zemité nuance na svatbách jsou stále oblíbené. Nyní se podívejte do galerie obrázků níže a nechte se inspirovat!

Pampeliška-nevěsta na pláži

Účes pro dlouhé vlasy – 30 příkladů krokového střihu

19 dlouhých účesů s melíry pro skvělé léto

Moderní účesy pro dámy s dlouhými vlasy – trendy pro rok 2014

Svatební účes dlouhé vlasy a všechny poklady na zemi jako svatební výzdoba

na louce-nevěsta-s-pampeliškou

Šaty z krajky, dlouhé a elegantní, svatební účes s dlouhými vlasy, kterých se dotýká odpolední vánek, to je vše, co definuje tuto nevěstu na její svatbě!

šťastná žena s korunou a pampeliškou

inspirativní focení

Nevěsta na pláži s dlouhými vlasy