Svatba

Svatební maska ​​na obličej: Maska nevěsty je trendovým doplňkem roku pro vaši svatbu!

Všichni souhlasíme s tím, že pandemie koronaviru zcela převrátila náš život naruby a rok 2020 je naprosto neobvyklý. Nosit obličejovou masku se stalo životním stylem – něco nezbytného, ​​bez čeho nemůžeme opustit dům. Svatební průmysl je bezpochyby jedním z odvětví, která jsou COVID -19 nejvíce zasažena – mnoho novomanželů odložilo nebo dokonce zrušilo svatbu ze zdravotních důvodů. Ale po podivném tetování na koronavirus přichází nový, neobvyklý trend – svatební maska! Nejde však o obvyklé masky z lékárny, ale o modely, které jsou přizpůsobeny svatebním šatům. Bez ohledu na to, zda budete klasická nebo boho nevěsta – dali jsme dohromady ty nejkrásnější nápady pro svatební masky, které nejen skvěle vypadají, ale také vás chrání!

Chirurgická maska ​​Svatební trend Svatební doplňky Nápady na svatební masky

Nikdy jsme si nemysleli, že si masky na obličej najdou cestu do svatebního nošení, ale jsme tady. Na Pinterestu se hledání nápadů na svatební masky za posledních několik měsíců zvýšilo téměř 25krát. Aby se zabránilo šíření COVID-19, Světová zdravotnická organizace doporučuje nosit na veřejnosti a na velkých akcích roušku. Pokud tedy plánujete hostit svatbu v době COVID-19, masky jsou každopádně nutností. Proč je tedy neproměnit v elegantní doplněk, který vašemu outfitu dodá něco jistého?

Svatební maska ​​na obličej je nezbytným doplňkem vašeho velkého dne

Svatební masky Svatební doplňky Trendy Oženit se s obličejovou maskou

Oženit se s obličejovou maskou – s největší pravděpodobností to není to, co byste chtěli pro nejkrásnější den svého života, že? Ale co když vám řekneme, že maska ​​nevěsty může být skutečným poutačem? Všichni od špičkových návrhářů po malé maloobchodníky naskočili na tento trend a nabízejí mnoho módních možností pro všechny budoucí nevěsty a ženichy..

Chirurgická maska ​​s perlami a krajkou Svatební masky Svatební trend

Ať už s romantickými perlami, krajkou nebo okouzlujícími kamínky – modely se velmi liší a jsou neuvěřitelně rozmanité. Svatební maska ​​na obličej je tedy skvělý způsob, jak ochránit vás a vaše hosty a přitom skvěle vypadat!

Svatební masky v různých provedeních a barvách jsou dokonalým doplňkem vašich svatebních šatů

Trendy ve svatebních doplňcích Svatební maska ​​na obličej s perlami

Přestože se mnoho lidí rozhodlo svatbu odložit, jiní se drželi svého data a místo toho uspořádali malou „mikrosvadbu“. Pleťové masky se staly nepostradatelnou součástí „nového normálu“ a našeho každodenního života. Pokud se ale v následujících měsících vdáte, máme pro vás dobrou zprávu! Svatební maska ​​na obličej vypadá na fotkách opravdu skvěle a lze ji vybrat tak, aby ladila se svatebním tématem nebo svatebními šaty.

Jak si vybrat perfektní svatební masku pro vás

Maska nevěsty s perlami a krajkou s maskou na obličej se vdává

Pokud si nepřejete svatbu zrušit nebo odložit, je vhodné se informovat na příslušné matrice, jak přesně budou svatby probíhat. Některé z modelů pro svatební masky jsou skutečnými uměleckými díly a vypadají tak elegantně, že se snadno obejdete bez jakýchkoli šperků nebo nadměrného make-upu. Pokud jsou vaše svatební šaty ozdobené krajkou, svatební maska ​​s jemnými perlami a měkkou tkaninou jako satén by pro vás mohla být to pravé!

Chirurgická maska ​​s perlami a krajkovými svatebními doplňky Svatební trend chirurgické masky

Pokud byste však chtěli nosit další doplňky jako hezkou květinovou korunu nebo jste se rozhodli pro propracovaný účes, měli byste dát přednost jednoduššímu modelu. V takovém případě můžete obličejovou masku nosit v každodenním životě i po velkém dni.

Chirurgická maska ​​svatební trend svatební masky s perlami

Ať už klasická v bílé nebo hravá v jemných růžových nuancích – pokud jde o barvu, svatební maska ​​na obličej nechává dostatek prostoru. Výběr je nyní tak velký, že každá nevěsta může najít dokonalé zakrytí obličeje, které nádherně podtrhne a doplní celý svatební vzhled..

Personalizované obličejové masky pro vás a vaše hosty

Svatební roušky pro hosty Chrániče úst Trend svatební doplňky

Nejen svatební pár, ale i hosté chtějí na svatbě vypadat dobře. Proč si tedy nenecháte vyrobit personalizované masky? Můžete si je objednat s křestním jménem nebo s vtipnými narážkami na roli příslušného hosta. Obzvláště oblíbené jsou varianty „matka nevěsty nebo ženicha“, „družička“ atd. Pleťové masky vypadají nejen skvěle a vtipně, ale mohou také sloužit jako malá připomínka dne.

Vyšívaná svatební maska ​​z tylu

Obličejová maska ​​na svatbu Svatební masky s perlami

Vyšívaná tylová maska ​​pro nevěstu je neuvěřitelně lehká a pohodlná, a proto je nejlepší možnou volbou pro letní svatbu! Obličejová maska ​​s designem v bílé barvě a zdobená jemnými detaily, které ladí s vaší kyticí, se promění v trendový doplněk, který vám dodá jemný nádech elegance a sofistikovanosti.

Saténové obličejové masky pro nevěstu a ženicha

s maskou na obličej vezměte si nevěstu masky Trendová maska ​​na svatbu

Saténové obličejové masky jsou neuvěřitelně pohodlné a lze je snadno nosit po dlouhou dobu, aniž byste se v nich museli dusit. Pokud se chystáte nosit svatební šaty ze stejného materiálu, pak je to pro vás bezpochyby perfektní doplněk! Chcete -li svému vzhledu dodat ještě osobnější nádech, vyberte si svatební masku, která barevně ladí s vašimi šaty.

Svatební maska ​​na obličej – jak stylově a elegantně nosit tento trendový doplněk!

Obličejová maska ​​s perlami obličejová maska ​​trend svatební svatební masky

Dodejte svému svatebnímu dni extra nádech lesku s bílou pleťovou maskou s jemnými flitrovými dekoracemi

Trendy v doplňcích ke svatebním maskám s chráničem úst se vdávají

Krásná, romantická a nadčasová – krajka je jedním z největších svatebních trendů roku

Svatební maska ​​s krajkou a perlami Trendy svatebních doplňků

Personalizované svatební masky jsou obzvláště oblíbené a dodají vaší svatbě osobní nádech

s obličejovou maskou vezměte si chránič zubů pro nevěstu a ženicha

Hledáte elegantní svatební masku? Rozhodněte se pro romantický a jednoduchý design, který můžete nosit i v každodenním životě

s obličejovou maskou vezměte si obličejovou masku pro nevěstu a ženicha

Plánujete svatbu v zemi? Personalizované obličejové masky s květinovým nebo listovým vzorem vykouzlí úsměv a jsou dokonalým doplňkem svatebního tématu

Chirurgická maska ​​svatební nápady trend svatebních masek

Masky nevěsty jsou k dispozici v různých barvách

S nápady na ochranu úst si vezměte chránič na svatbu pro hosty