Svatba

Sukulenty pro svatbu – nápady pro originální laskavosti hostů

mini sukulentní svatební hostina upřednostňuje karty místa

Sukulenty patří mezi nejoblíbenější okrasné rostliny, protože se o ně obzvláště snadno pečuje a zároveň působí velmi dekorativně. Často se používají jako dekorace při různých příležitostech a zdobí stěny, stoly a květinové úpravy. Stále více svatebních párů volí sukulenty pro svoji svatbu, například pro svatební kytici nebo jako součást dekorace. Večírkové dárky nabízejí další skvělý nápad, jak využít malé rostlinky ve svůj velký den. Originální dárky jsou pro hosty milým překvapením a zůstanou jako milý suvenýr z vašeho výjimečného svatebního dne.

Sukulenty na svatbu jako dárek pro hosty šetrný k životnímu prostředí

malé šťavnaté svatební karty a laskavosti se stočily do jedné

V dnešní době nemohou na žádné svatbě chybět drobné laskavosti. Dárky, které si hosté mohou nechat po svatební oslavě, jsou milým poděkováním, které si velmi ceníme. Pokud jsou laskavosti také praktické nebo užitečné, budou pravděpodobně použity dlouho po svatbě.

sukulenty pro svatební výzdobu

Z tohoto důvodu se stále více novomanželů rozhoduje pro dárky pro hosty, které mají pěkný význam a používají se také po svatbě. Pokud hledáte levný, ekologický a elegantní dárek, s rostlinami a sukulenty máte rozhodně pravdu. Okrasné rostliny jsou stálezelené a daří se jim v různých podmínkách. Takže své hosty neztrapníte.

Jaké druhy sukulentů jsou vhodné jako svatební laskavosti?

Sukulentní druhy jako svatební laskavosti

V zásadě můžete většinu typů sukulentů proměnit v hezké svatební dárky. V závislosti na počtu hostů budete možná potřebovat více než 150 malých uspořádání. Proto se na svatbu doporučuje používat pouze mini sukulenty, protože zabírají méně místa na stole a zároveň vypadají super roztomilé.

mini sukulenty na svatbu jako karty míst

Nejoblíbenějšími druhy pro tento účel jsou listové sukulenty, které fascinují svými dekorativními listy. Obvykle se prodávají v sadách sestávajících z různých odrůd.

Pěkné nápady pro sukulenty jako laskavost

šťavnatá svatební hostina upřednostňuje krásnou zprávu

Existuje mnoho možností, jak předat dárky svatebním hostům. U vchodu nebo východu je často připraven samostatný stůl, kde jsou dárky uspořádány tak, aby si každý host mohl vzít své malé poděkování s sebou.

šťavnaté svatební zlaté kontejnerové party laskavosti

Stůl můžete ozdobit cedulkou s prosbou, aby si hosté odnesli dárek. Pěkná zpráva spojená s dárky je také velmi dobře přijata. Například pro svatební sukulenty můžete napsat něco jako „Nechte naši lásku růst“.

upřednostňuje svatební efektní mini sukulenty

Aby se ušetřilo místo, svatební laskavosti se často používají jako karty místa nebo karty místa. Tímto způsobem také dárky vypadají osobněji, protože je na nich napsáno jméno obdarovaného. V tomto případě můžete dárky také naaranžovat na samostatný stůl u vchodu nebo jimi ozdobit talíře.

Udělejte si svatební laskavosti sukulenty sami

šťavnatá svatební párty pro kutily upřednostňuje nápady

Můžete si také vyrobit malé hrnce s mini sukulenty jako originální laskavost pro vaši svatbu sami. K tomu potřebujete kromě rostlin i vhodnou nádobu nebo květináč. Níže najdete všechny potřebné materiály a jednoduché pokyny.

materiály kutilská párty upřednostňuje svatební sukulenty

Materiály:

  • malý plochý štětec
  • Oblázky
  • Mini sukulenty
  • Etiketa se jménem hosta nebo nevěsty a ženicha
  • Luk nebo dřevěná špejle
  • malé hrnce

instrukce mini šťavnaté svatební laskavosti

Nejprve otřete půdu z listů sukulentní rostliny suchým kartáčem. Poté vezměte rostlinu z plastové misky spolu s půdou a vložte ji do malého květináče. Jakmile je sukulent zasazen do nového květináče, pokryjte půdu oblázky. Nakonec štítek buď obalte mašlí kolem hrnce, nebo nalepte na dřevěnou špejli a zapíchněte do země. kompletní!

mini sukulentní rostliny svatební laskavosti

Obecně můžete pro své svatební sukulenty použít jakýkoli kontejner, který chcete. Velikost rostliny by však měla odpovídat kontejneru. Držáky na čajové svíčky jsou také vhodné jako secí stroje pro mini sukulenty. Pokud nemáte dostatek času na personalizované štítky, můžete jednoduše vytvořit větší štítek se slovy „Vezměte prosím jeden“.

sukulentní rostliny mini hrnce pokyny

Sukulentní druhy jako svatební laskavosti

svatební laskavosti bannery popisek

DIY nápad pro hostující laskavosti se sukulenty

diy laskavost pro svatební sukulenty dřevěné plátky křemenných kamenů

Pokud hledáte alternativu ke klasickému sukulentu v květináči, můžete tento nápad také vyzkoušet. Používají se sukulentní řízky a lepí se na vhodný povrch. Obzvláště přirozeně vypadají malé dřevěné disky zdobené mechem a mini sukulenty. Plátky achátu naproti tomu vypadají velmi vznešeně a stůl by se okamžitě upravily.

Návod na svatební dar vyrobte si vlastní šťavnatý mech

Chcete -li napodobit tyto originální svatební laskavosti, měli byste nejprve na dřevěný kotouč nanést lepidlo a na něj nalepit malý kousek mechu. Poté k němu připojte sukulentní rostlinu a první rozdávání je připraveno. S pomocnou rukou můžete malé dárky vyrobit během chvilky.

Různé nádoby na sukulenty na svatbu

nápady na květináče prozradí svatební sukulenty

Chcete -li najít správný kontejner pro vaše šťavnaté párty, zvažte barvy a styl svatby. Nakonec laskavosti působí jako součást svatební výzdoby a musí s ní ladit. Dali jsme dohromady pár nápadů, na které se můžete podívat pro inspiraci.

sukulenty pro svatební místo karty DIY

Jasné zednické nádoby jsou ideální pro hezkou prezentaci drobných dekorativních předmětů.

mini sukulentní rozdat svatbu

K chlubení sukulentů na svatbu můžete také použít jiné skleněné nádoby bez víka.

Sukulenty na svatbu jako večírek upřednostňují nápady

Sukulenty v dřevěné krabičce vypadají velmi přirozeně a nabízejí ekologický nápad na svatební dárky.

krásná svatba upřednostňuje mini hrnce sukulenty

Můžete také navrhnout klasické hliněné hrnce pro hostiny, aby ladily se svatební výzdobou. Mini květináče lze libovolně pomalovat a ozdobit a budou na ně svatebčané dlouho vzpomínat.

krásně zařiďte mini šťavnaté laskavosti na svatbu

DIY nápady strana upřednostňuje svatební mini sukulentní hrnce

Sukulenty si karty na svatbu vyrábějí samy